Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale nedá mi to... Musím napravit email s hudbou ;-) hudbasvatba@seznam.cz heslo: beremese :-) Krásné přípravy a vyvedené svatby!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na Sexu ve městě jsme byli v sobotu a obávala jsem se dle kritik, že to bude hrůza, ale strašně se mi to líbilo - kino samozřejmě všem filmům dodá lepší šťávu, ale my se smáli od začátku do konce - byl se mnou i přítel a taky se mu to líbilo. Takže já doporučuju. ;-) Já právě dodělala konečně jmenovky, večer je ještě trošku vyšperkuju mašličkou, kterou na ně přišiju a hotovo. Jinak, co se týče hudby - ten mail je hudbasvatba@seznam.cz, heslo: beremese ... tam jsem hledala já. A máme to takto: než se vyřídí potřebné formality jako přestříhnutí občanek + nastup svědků a ženicha - Canon i D. Pak můj nástup - svatební pochod od Wagnera - Lohengrin. A pak bude hudba až na gratuluace instrumentálka From this moment od Shainy Twain (ta písnička má mimichodem moc pěkný text, vhodný pro svatbu) a když nebude stačit, tak od queen - we are the champions - pro uvolnění atmosféry. :-D Hudbu na prstýnky nemáme!
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji děkuji děkuji děkuji, konečně mam vybraný zbytek hudby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: a jak máš tedy hudbu?
Odpovědět
no vidíte že je ten mejlík jinak, ještě že tu jsou jiné co si to pamatůjí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vybrala jsem- r. pachman arrival , jak jsem mela mit, potom bittersweet simphony (snad se to tak pise) a na gratulace - z reklamy na roomster a na odchod od 30 second to mars- king and queens snad to bude stacit :-) kdyz ne , tak mam v zaloze jeste sarah brightman- akorat jsem ztratila, ktera pisnicka to byla, mam to nekde napsane :-)
Odpovědět
no vidíš a máš vybráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám na můj nástup taky bithersweet symphony, měli jsme ji už na nástup při maturiťáku a já tu písničku miluju. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zaplat pan buh jinak jsem se rozhodla a pujdeme taky na ten Sex ve městě dneska, odreagovat se pěkně před akcí :-) a co svatební cesta? jedete? a kam? musí vám říct , SLEČNY, že jsme mě dneska docela dost pomohli odreagovat, ač to zní zvláštně, uklidnila jsem se, že nejsem sama a že teď už to začíná být to příjemné :-)
Odpovědět
tak to je dobře teď už půjde všechno jako na drátkách
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: my máme svatební cestu hned od pondělka 14.6. - jedeme do Berlína a do Tropical Islands. Moc se těším! A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my jedeme 17. ve ctvrtek do disneylandu do parize na te eurovikend :-) a mate pas bo jak jste to resili?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, evelp: já se tady taky vždycky uklidnim a je to fajn že to prožíváme všechny a že v tom nejsem sama :-D jinak my letíme 18.6. na týden na Rhodos, bude to naše sv. cesta a k moři už asi letos nepojedeme. Moc se těšíme!!!
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: jojo, já jsem si pro ty účely nechala ještě udělat pas na staré jméno, neboť po nás nějaký doklad v hotelu budou chtít a občanka s přestiženým růžkem je v EU neplatná. Pak mi sice nějaké holčiny radily, abych poprosila matriku, ať mi růžek nestříhají, že jim to prošlo, ale kdo ví. Pas bude na staré jméno platný ještě 3 měsíce. Tak možná ještě někam pojedeme. Jinak celkem zbytečně vyhozenejch 600,-Kč. Dnes si ho jdu zrovna vyzvednout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já bych taky chtěla letos k moři, nejsem moc na dovolené u moře, ale letos se mi strašně chce. Tak uvidíme. Ty lasty na červen vychází dost pěkně, ale to už my nestíháme. Tak možná červenec/srpen. Uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ted se jeste uklidnujeme, ale jsem zvedava na patek :-D keila: jsme na tom uplne stejne a rikala jsem pani, at mi udela nejaky provizorni a ten pry stoji 1500,- :-D a ja jsem k tem 6 stovkam platila jeste stovku pokutu, ze jsem nenasla ten stary, ktery byl uz asi 4 roky prosly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: já jsem měla taky co dělat, abych ten starý našla - též 4 roky prošlý :-D. Ale našla, tak ho dneska odevzdám.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja pojedu na starý doklady, tak snad vše klapne. V cestvoce mi říkali že by neměl být problém, tak snad bude vše ok
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: určitě by problém být neměl - my jen s evelp měly pas propadlý, takže nemůžeme jet na přestříhlou občanku ani na starý pas, a tak jsme si nechaly udělat nový. Se starým jménem můžeš cestovat ještě 3 měsíce po svatbě, takže určitě problém nebudeš mít. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je skvělý!!! My odlétáme hned v úterý. :-) Nerada bych měla nějaký problémy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, prosím prosím, jakou písničku máte na tanec s rodiči? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeeejej, jeste tanec s rodici? Na to uz asi kaslu, az budou hrat neco pekneho, tak se asi zvedneme :-) ja uz bych se unervovala.... jinak vcera jsme na byli v tom kine na tom Sexu ve městě a dámy, před svatbou je to takový ideální odpočinkový film :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak my měli včera schůzku s naší DJkou - kamarádkou. A hudbu na svatbu jsme totálně překopali tak, aby se to více hodilo k nám. Takže nastupovat budeme oba na jednu písníčku - melodii a to na růžového pantera. Já už to navrhovala dříve, ale jak to tam včera pustila pěkně do repráků, tak jsme věděli, že není lepší písnička - ne pro nás. Takže bude sranda! Navíc jsem se u ní pěkně zlískala, tak mi dneska není moc valně. :-D janei: písničku na tanec s rodiči vůbec neřeším, to už mi je jedno, to necham na DJce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky :-) Nám taky bude dělat kamarád DJ, na to se moc těším. Od pěti nám bude hrát kapela a v deset bude disko trysko :-D
Odpovědět
ahojky máme objednanou kapelu Duo Vlasta a Pavla jsou fakt milí a zkušení :-) pak bude disko trysko :-) . Jinak jsem do albíčka vložila ten zasedák a srolovaná meníčka.
Odpovědět
Profilova fotka
meníčka vypadají moc krásně , jsem dnes v práci naposled, tak jsem tu k snídani rozdala koláčky a už si to asi začínám uvědomovat trochu a hrozně se už těším ...
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: meníčka pěkná. :-) Já jdu do práce ještě zítra. Pak už konečně "volno" - v uvozovkách, jelikož bude práce jak kostele. :-) Já to v práci tajím, že se vdávám, ale v pondělí dostanou výslužku, tak to tu praskne, to budou čubrnět. Jen je mi líto toho zákonného placeného volna, které tím pádem nevyužiju, ale pořád obětuju jeden den dovolený, než ty kecy tady poslouchat!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás je v kanceláři šest, z toho dva kluci a tři holky z kanclu vdáváme, já začínám jako první, holky to mají v červenci, tak si aspoň vyměňujeme rady a porady :-D na to volno se už moc těším, hlavně, že se vyspim. Keila: to teda budou čubrnět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam volno už v pátek, snažím se si nechat dovcu pak na leto, az bude pekne my jsme tu taky byly 2- ta druha to ma v srpnu, ale bohuzel musela byt odejita :-( ja se snazim mluvit o tom co nejmin v praci, ale to se neda....skemram o rady :-) ale uz ze me musi byt zensky na palici
Odpovědět
Profilova fotka
teda až v pátek, já už blbnu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?