Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v Makru stojí jedna 6.50,- s daní.... myslela jsem, že seženu líp ale i tak je to poměrně levná a podle mě efektní záležitost ;-)
Odpovědět
to docela jde. Kolik jich je v krabici ?
Odpovědět
Profilova fotka
muzes je koupit po 20 ks.... ja myslela ze je v tom balení 25, takže tam musím znovu a ještě dokoupit :-| :-)
Odpovědět
tak to jde bála jsem se že jich bude tak 100 :-) když jsou z makra
Odpovědět
ahoj,pridavam napad na cokoladky. Pokud chce nekdo usetrit. Kdyz koupite velkou a rozriznete ji na tri kusy a zabalite do alobalu vyjdou vas jeste levneji a je to ta stejna velikost jako ty male co se prodavaji. Ja man napriklad rada Zoru a ta stoji 12 kc. Takze jedna vyjde na 4 kc. Uz jsem to zkousela a vypadaji uplne stejne.
Odpovědět
Profilova fotka
mar.cel.ina : to zni taky zajímavě ;-) ale upřímně se přiznám, že bych byla asi lenivá to balit do toho alobalu.... dívala jsem se k tobě do alba a koukal jsem že budeš mít obřad taky venku... my to budeme mít snad přesně podle toho obrázku co tam máš... taky 20 židlí, altán a u rybníka ;-) :-D snad vyjde počásko.
Odpovědět
marcelina: to asi ušetříš, ale když se ti to nepovede ukrojit rovně tak to pak vypadá žě to někdo nakousnul :-)
Odpovědět
lakys-zkousela jsem jednu a tu mam krasne nakrajenou :-) Dnes se jdu podivat na papir na zabaleni,tak snad sezenu podle svych predstav. Bohuzel asi nevyfotim. Novy fotak jsme nechtene utopili v zavareninach :-|
Odpovědět
edithn- A odkud vlastne si? My to budeme taky presne takhle. Mate variantu spatneho pocasi? My to muzeme mit vevnitr hotelu,ale ta mistnost tam neni moc velka a na obrad nam prijde hodne lidi. Takze to bude asi za kazdeho pocasi venku. Ale stejne :-) bude krasne
Odpovědět
Profilova fotka
mar.cel.ina: jsem z Český Budějovic a budeme to mít kousek od nich.... je to penzion u rybníka a mezi rybníkem a penzionem bude obřad, v penzionu potom hostina. Když bude ošklivě,tak to můžeme mít na terase penzionu, která je částečně krytá a dá se tam vysunout i markýza, takže bychom se tam snad vešli, ale doufám že nebude třeba. Odkud jsi ty? ;-)
Odpovědět
edith- ja az Ostravy. Tak to mate docela fajn,ale prset stejne nebude :-) a uz mate cas obradu? My mame zatim predbezne rezervovany cas na 12.30 h. Ale rikam si,ze by lepe znelo 12.6.2010 v 12.00h. ale pak si rikam,ze je to kravina a 12.30 je fajn
Odpovědět
ahojky :-) my máme 12.6. ve 12 hodin :-) naštěstí jsem termíny hlídala každý den a jen co je vypsali už jsem je otravovala a vyšlo to :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja mam taky ve 12:00 přijde mi to hezky a celkem i prakticky, takže nad tim sem vubec nepremýšlela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám až ve 13:00, je to poslední den ten, takže jsem vybírala dle toho, abychom tam byli úplně poslední a nikdo na nás časově netlačil a mohli jsme si to užít včetně focení uvnitř. Obřad před námi je ve 12:15, takže budou muset makat, abychom mohli jít na řadu my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my máme obřad dřív, už v 10:30
Odpovědět
Profilova fotka
barus.8 : tak to je hooodně brzy, má to jednu nevýhodu a to že budeš muset brzy vstávat. holky, dneska je to 3 měsíce do svatby, to snad není možný ;-)
Odpovědět
ale je to možný letí to jako voda :-) poslední tři měsíce uběhli pro mě pěkně rychle :-), ale stále je času dost. Kámoška stačila za 3 měsíce připravit komplrt celou svtabu se vším všudy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to určitě jde, ale když můžeš připravovat dopředu, tak proč ne? :-D :-D :-D nemám strach o to že bych to nezvládla,ale spíš jak to super krásně utíká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tři měsíce - ten čas fakt letí... Ještě před půl rokem jsem ani nevěděla, že se budu vdávat, a za tři měsíce je to tu :-D Důležité věci už mám zajištěné, teď to jsou spíš drobnosti, které když nebudou, tak se nic nestane. Ale zatím jsem teda nesehnala boty, budu muset počkat na jarní nabídku a ta zatím v krámech ještě není.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska se mi po dlouhé době zdál dramatický svatební sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vrátila jsem se po týdnu dovolené..... a šup zas do toho kolotoče... ;-) jj už jen tři měsíce edithn: co se ti pěknýho zdálo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klasika... že nestíhám, nejsem namalovaná, učesaná... nemám nazdobený auto a podobně :-D :-D :-D vítám tě v realitě, jsi byla někde na horách?
Odpovědět
Profilova fotka
dvakrát se mi už taky zdálo, že nejsem nalíčená a učesaná, horor :-D byli jsem za přítelovo sestrou v Anglii. Sehnala jsem tam šaty na převlčení, takže spokojenost. Jen jsem myslela, že tam koupím botky ke svat. šatům, ale musím se podívat u nás..
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: jeee, tak to je super, já neplánuju žádný šaty na převlečení, chci si svatebních užít co nejdéle :-D
Odpovědět
jé holky kdybych sem měla napsat všechno co se miě zdálo o svatbě tak to budu psát tejden. Občas mě příjde, že už mě musí zákonitě hrábnout. Dneska jsem konečně dodělala kartičky k oznamku ohledně ubytka a cesty na oslavu - jupí další věc z krku, ale byla to dřina vymyslet humorný text o tom, aby si ubytko zaplatili sami :-x, ale snad se povedlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak včera se mi toho podařilo zařídit docela dost - byla jsem domluvit finální verzi hostiny a rautu v restauraci včetně všech drobností jako je výzdoba, příchod, zasedací pořádek atd. Pak jsem byla domlouvat kytky v květinářství, pak jsem nakoupila nějaké věci na výzdobu aut a stolu a ještě mi přišel můj objednaný závoj. Budete mít závoj?
Odpovědět
dobre rano, i ja se pridvam. Dnes se musim rozhodnout, pro kterou svatebni firmu se rozhodnu. nejak se nam to zkomplikovalo. zbudila jsem se ve 3.30h a uz nemohla usnout. Stale jsem to nerisla v hlave i kdyz jsem nechtela. Ted bych spala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: taky se nechci převlíkat, ale jsem starý prasátko, tak kdyby se stala nějaká nehoda :-D za 14 dní po naší svatbě jdeme na další svatbu, tak šaty využiji tam ;-) mrsblack: původně jsem myslela, že budu mít závoj,ale asi nakonec nebude. Líbí se mi ty delší jednoduchý a ten se k mým šatům nehodí....
Odpovědět
Teda holky asi mám dneska nějakou schýzu. Včera jsme počítaly koláče a vyšlo mi 17 kg málem to se mnou seklo a nejradši bych je úplně zrušila.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to je pěkný. To máš na výslužku ? Já řekla, že výslužku odmítám dělat. Přítel nejdřív souhlasil, ale pak že jí chce. Tak jsem mu řekla, že jeslti jo, tak si to musí řadít. Tak samozřejmě zaúkoloval svoji mamku, no chlap, že :-D :-D Vůbec tedy nevím kolik kg
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?