Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no tak podobnej oblek jsme taky koupili... ta červená k tomu půjde krásně koukala jsem na net na nějaký cukrářství v Benešově, našla jen jedno Italský, tam mají hodně marcipánový dorty a na ty já nejsem, takže mě to moc nenadchlo...zbytek cukráren nemá internetový stránky
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: v Pyšelích myslim byla jedna cukrárna která dělala výborné zákusky... tak by mohli mít i dobré dorty :) akorát Ti teď nedokážu říct jak se jmenuje ale zkusila bych zjistit...
Odpovědět
Profilova fotka
hanka: děkuju za tip, zkusím se podívat na net, jestli něco vyběhne ;-)
Odpovědět
tynah: ta červená vypadá úžasně jen mi trochu překotila plány no ještě uvidím, zatím toho moc koupenýho nemám tak je ještě čas změnit barvu. A ani v žádné diskuzi nepíšou o dortech z Benešova ? třeba ti někdo poradí.
Odpovědět
Profilova fotka
laky: uvidíš jak se rozhodneš... já byla původně u tmavé fialové a skončilo to u světle fialkové, představa byla taky jiná. V diskuzi jsme našla tu itallskou cukrárnu...
Odpovědět
nějak to dopadne chci se rozhodnout do konce týdne :-) . Když dokážou udělat marcipán tak proč by nezvládli klasiku hold ti nezbyde nic jiného než vyrazit na ochutnávku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už víte co budete mít jako předkrm?
Odpovědět
předkrm jsme zrušili jídla bude bez tak dost, ale původně jsme chtěli zvěřinovou paštiku s brusinkami a opraženou bagetkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak to bych nespapala :-D
Odpovědět
nevíš o co přicházíš :-) taková domácí paštička vůbec není k zahození :-D . Jako druhou variantu pro takové jako jsi ty :-) jsme měli husí játrovou paštiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to bych taky nepapala :-D uvažovala jsem o caprese salátu :-D :-D
Odpovědět
to taky nezní špatně :-) jejda já mám hlad :-) Jako úplně první variantu jsme měli lososa, ale to by zase naše starší ročníky nemuseli jíst a nakonec jsme celý předkrm zrušili a tak pár tisíc tím ušetříme :-) a hlavně večer bude jídla moře. Naštěstí naši na tom taky netrvají a neprudí že nebude tak proč si to tím komplikovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chápu, přítel taky předkrm nechce, ale já si říkám že to k té hositně zkrátka patří.... chci vymyslet něco levňoučkýho, tak za 20,- a i malýho, jen aby prostě byl... losos je taky výbornej, ale docela drahej předkrm a jak říkáš, nejí ho každej.
Odpovědět
budeme to mít v né zrovna levné restauraci kde si i za šunku s křenem řekli 80 Kč / osoba a to fakt ne jsou to vyžírkové. To radši budu mít večer o jednu šunkovou kejtu na grilu víc :-) . za 20 bych to taky neřešila :-D tak doufám, že uspěješ.
Odpovědět
Profilova fotka
holky můžu Vás o něco poprosit? Mohly byste mi sem kliknout a dát mi hlas (je to cedule pro Miláčka - soutěž, že mu ji vystaví v metru malostranská) http://www.reknitosmilkou.cz/index.ph... a když byste zahlasovaly i pro kamarádku z červnovek, co chce ceduli na budějovický, tak by to bylo úplně nej http://www.reknitosmilkou.cz/index.ph... moc moc díííky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
předkrm mít nebudeme, mám stejný názor jako lakys, jídla bude i tak ažaž, takže předkrm byl zrušen :-D Cukrárnu jsem si nakonec vybrala v Kralupech, není tak drahá a upečou cokoliv - stačí přinést fotku. Krásný dorty má cukrárna z Kladna e-party, ale přijdou mi předražený.
Odpovědět
to máš pravdu dorty josu neodolatelné , ale opravdu drahé jako pr... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, co boty už máte představu, jeslti s otevřenou špičkou nebo zavřený....
Odpovědět
tynah: já mám botu uzavřenou nelíbí se mi když je vidět špička od punčoch to moc elegantně nevypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no jasně, když otevřená špička, tak jedině bez punčoch... :-D Ty punčochy mi k těm šatům prostě sedí, takže zvítězí asi uzavřený... ani jsem se ještě nebyla nikde dívat
Odpovědět
já už je mám doma :-) neplánovaně jsem narazila na zimní výprodej a mám je za 100 :-) samodržící s krajkou no nekup to :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem do allba jsou moc hezký.... v loni jsem si taky nakoupila asi troje samodržící za 150,- Kč, ale jen v černé barvě, tak snad narazim i letos na nějakou akci ;-)
Odpovědět
jen jem hloupá měla jsem si koupit i jedny v tělové barvě na večer. Budu mít krátkou sukni a ty bílý by vypadaly příšerně měla bych nožky jako mrtvolka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak jdou přípravy? Už je tu unor, ten čas strašně letí.
Odpovědět
Profilova fotka
barus.8: To jo. I když mně třeba leden vždy přijde jako nejdelší měsíc z celého roku... :-) No už to máme všechny za pár, to je jasný... :-D U nás jsou domluvení skoro všichni dodavatelé služeb (btw, vše prověření a šikovní známí :-)), já si v poslední době udělala radost objednávkou prádélka na svatební noc i líbánky :-D a samodržkami (určitě budu volit uzavřené střevíčky, jež už mám též vyhlédnuté), pořídila si krinolínu pod šaty, objednala se u švadleny, která mi bude šít taneční šaty na převlečení... No, když se to vezme kolem a kolem, teoreticky je připraveno zcela vše, v praxi tomu taky už moc nechybí. :-) Holky, kdy plánujete roznést a rozeslat svatební oznámení?
Odpovědět
S tím svatebním oznámením také nevím. Vzor máme vybraný a chtěli bychom je nechat během 14 dní natisknout. Holky vy už oznámení máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já je mám už dávno, tedy jen u sebe v PC. Vyráběla jsem si je sama. Zbývá tedy jen tisk na pěkný papír a ořez... A s termínem rozeslání pořád trochu váhám.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi oznámení necháváme teprve tisknout ;-) Pár věci ještě chybí, botky, šaty na převlčení, košile a kravata... pak někdy v březnu domluvit se na jídle, ubytování a výzdobě.... ještě dort nemáme vybranej
Odpovědět
Profilova fotka
Opět mě ze čtení všech příspěvků přepadá depka :-) My máme jen termín a místo obřadu, předsjednaného foťáka a kapelu. :-N Asi bychom s tím měli nějak pohnout. Trochu spoléhám na Valentýna a případné slevy na prstýnky atp. a taky na ten svatební veletrh v Praze, že tam chytnu trochu inspiraci a případně taky nějaké ty slevy, pokud budou. Šaty jsem sice zkoušela, ale vybráno nemám... Mám o všem jen představu, ale konkrétní kroky jsem (kromě neustálého prohlížení různých webů) zatím nepodnikla.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím, my ještě oznámení nemáme. Budeme si ho taky dělat doma, respektive brácha nebo taťka nám ho udělají. Začneme na tom pracovat v březnu a rozesílat počítám nejdřív 2 měsíce před svatbou. Jinak máme zařízené misto hostiny, obřad, kapelu, šaty, svatební cestu a to je asi vše.jeste mi toho hodne schazi, ale to se udela postupne. Dortik uz mam vymysleny a mame vybranou cukrarnu kde si ho nechame udelat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?