Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si včera byli koupit svatební cestu na Rhodos. Neměla jsem v plánu takhle brzy, spíš nějakej last minute, ale našla jsem nádherný hotel, all inclusive, na týden za 15.500,- komplet, což mi přišlo docela dobrý na Řecko a říkali jsme si, že bychom možná v létě sehnali o něco málo levněji, ale ne tak krásnej hotel.
Odpovědět
Profilova fotka
to je vážně dobrá cenu, my byli před loni na Rhodosu, koupiili to jako last minute a vyšlo nás to stejně ;-) a za jak dlouho po svatbě letíte ?
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: tak to jsi mě potěšila, navíc je to nový 4* hotel, otevřený v roce 2009, takže to bude kráááása. Svatbu máme 12.6. a letíme 18.6. Bylo možno koupit termín od 15.6. jenže to bylo od úterka do úterka a toho 18.6. je pátek, takže se vrátíme v pátek a budeme mít celý víkend na regeneraci, což mi příjde o dost lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tak to je super, nový hotel , to jste krásně vybrali.... tak plánujem svatební cestu,tak se teď začnem koukat, chtělo bychom Sardínii, ale asi nám to nevyjde odject hned po svatbě, ale tak začátkem července..Chci taky co nejdřív po svatbě
Odpovědět
ach jo já chcu taky na svatební cestu :-( .Bohužel dělám v odvětví kdy si od června do září nemůžu vzít dovolenou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Sardínie může být úžasná. My jsme s přítelem vždycky volili takový levnější varianty jako Egypt a už jsme toho strašně přesycený, takže se těšíme na řeckou změnu :-D lakys: to je mi líto, zrovna takový hezký měsíce na cestování.
Odpovědět
Profilova fotka
edith: řekli jsem si, že bychom na svatební cestu vybrali něco "lepšího", tak uvidíme, taky záleží na penězích, je o něco dražší ta Sardínie. Na svatební cestu do Egypta bych nikdy nejela, protože mám otřesnej zážitek s faraonovou pomstou, než to zažít na líbánkách, tak to radši pojedu na Mácháč :-D :-D lakys: tak si uděláte nějakou pěknou na podzim.. jsou místa kde bude krásně i na podzim
Odpovědět
třeba se na mě usměje štěstí a svatební cestu dostanu od šéfa :-), ale asi to je jen utopie. Třeba to na podzim vyjde :-) nějaká exotika by mi nevadila.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, to bylo hezký a ještě kdyby tu exotiku šéf zaplatil :-D
Odpovědět
obávám se že by exotika nebyla pač děláme muslimské státy a řecko :-), ale jako dar bych to určitě příjmula, ale obávám se že z toho nic nebude jelikož setříme kde se dá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi miláčka na svatební cestu do zahraničí nedostanu - v letadle ještě neseděl, teplo moc nemusí a na rybaření v Norsku (což by určitě uvítal) zase nejsou finance :-) Že by to jistila chata na Berounce??
Odpovědět
tam je taky určitě krásně hlavně že se mááte rádi :-) naše svatební cesta bude zase na Sázavu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edithn: Všichni jsme z tý rychlovky byli dost překvapený. Brali se loni, v létě měli krizi a teď je to snad v klidu. Já osobně bych doněčeho takového rozhodně nešla. My se budeme brát po sedmi letech. Taky jsem se včera začala rozhlížet po svatebních cestách a chtěla bych vyrazit co nejdřív po svatbě, ale mě v červnu z práce nepustí. Tak nejspíš vyrazíme na nějakej romantickej wellnes víkend a v létě pojedeme na nějakej last.
Odpovědět
Profilova fotka
jana.kali já myslím že je to rozumné řešení. My jezdíme každý rok na last. Letos poprvé jsme koupili zájezd takhle hooodně dopředu, ale je fakt že už se o to nemusíme starat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my svat. cestu neplánujem. Do teplých krajin nás to ani jednoho neláká, takže pokud něco tak asi u nás. Máme možnost jet s kamarádama na chatu do jiížních čech. Je to barák pro 17 lidí a má to venkovní i vnitřní bazen, 2 krby, velkou zahradu,..... vypadá to pěkně. Zatím 2 místa volné tak uvidíme jestli raděj sami nebo s bandou kamarádů a jejich dětiček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem v přípravách opět pokročila a mám za sebou zkoušku svatebních šatů. Uvítám názor :-) Taky jsme pokročili v zařizování a do konce příštího týdne bychom měli mít potvrzenou restauraci a kapelu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mrsblack-tak sem se na tebe dívala :-) sluší ti všechny, já bych to asi zůžila na čísla 6,7,9,10 6 mají pěknou sukni, 7 se mi líbí celkově, 9 jsou zepředu moc pěkné a 10 ty se mě dost líbí jsou takové jiné, nemá je každá druhá záleží jak se kterých cítíš a možná i cena Které jsou tvoje favoritky? Já se v týdnu taky chystám na šaty, tak pak to sem chodim
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mrsblack: jestli můžu napsat svůj názor, tak se mi na tobě líbí číslo tři. Dělají tě štíhlou a hezký prsa, Na čísle 6 se mi nelíbí ta mašle, ta je tam zbytečné. Číslo 10 ti také sluší, jsi v nich hodně štíhlá. Číslo 9 bych nebrala, přiijde mi, že tě na těch fotkách zbytečně rozšiřuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, díky za názory. Moji favorité jsou 1,6 a 10, u 6 se dá ta mašle vzadu sundat, je tam jen na háčky a taky se mi tam moc nelíbí. Ještě si to nechám projít hlavou... Každopádně díky!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, pokud můžu přidat i já svůj názor, tak mě se líbí 3 a 10 :-D
Odpovědět
mrblack: vím, že v téhle diskuzi nemám co dělat, ale jen kvůli šatičkám, za mě...jednoznačně č. 10. ;-)
Odpovědět
Ahojky : souhlas s holkama 3 a 10 :-) Tento víkend jsme zase pokročili :-) konečně jsme koupili na tu moji chobotničku oblek :-) košili a i kravatu :-) u Blažka na Zličíně měli tam fakt slušný ceny a výbornej personal ani nevypadá jak sňatkový podvodník 8-) Dále mám punčošky a taky se mě povedla sehnat korzetová podprda ve velikosti C :-) ( to byl pomalu nadlidský výkon :-D ). A ke všemu asi budu měnit barvu svatby z oranžové na světle červenou :-), ale to si musím ještě rozmyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Já jsem taky koukala u nás v ČB že má Blažek slevy. Zrovna včera jsme šli s přítelem kolem, ale neměla jsem odvahu ho tam rvát :-D Co se týče korzetový podprsenky, tak tu jsem ještě nesháněla, ale mám velikost F, takže už dopředu vim, že to bude problém... ;-) ;-) ;-) kde jsi koupila ty?
Odpovědět
ceny mají výborný komplet oblek i s košilí a kravatou a fusakem stál 6000 :-). U blažka jsme byla asi tak 3 x jelikož jsme si tam oblek už vybrali před 14 dny, ale neměli velikost pak zase ho měli jen šedivý a na potřetí to vyšlo a ještě nám dali 10 % slevu i ze slevněného :-). Podprsenku jsem nečekaně koupila v tesku, měla co dělat abych sehnala 75 C obešla jsem cca 15 obchodů protože na netu jsem sehnala max 75 B a to nejsem žádná extra prsatice.
Odpovědět
Profilova fotka
oblek jsme taky koupili u Blažka a dnes ho tam jdem zrovna vyzvednout, jelikož jsme nechali o kousek zkrátit rukávy.... byl z 9.000,- Kč na 6.000,-Kč, super cena a je moc pěknej
Odpovědět
Profilova fotka
v tescu mají všechno :-D teď si to po sobě čtu a vidim že jsem napsala že mám F, naštěstí nejsem tak daleko, mám E, to se to bude hned lépe shánět :-D Na internetu se asi dívat ani nebudu, protože musim podprsenku vyzkoušet. Možná zkusim drahý spodní prádla, ty by měli mít i takovýhle velikosti.
Odpovědět
tynah: taky dobrý, Blažek se dost zlepšil začíná být i docela modrení :-) to se o Prostějovu říct nedá šijí snad jen na samí pupkatý :-) nás jen oblek vyšel po 2 slevách :-) na 4482 zbytek je kravata s košilí a futrálem. Líp by jsem asi jinde ani nekoupili a hlavně se dá použít i v normálním životě :-) a jelikož žiji asi s chobotničkou tak se nemusí ani nic zkracovat. edithn: je pravda že v tesku se dá sehnat pomalu ledasco :-) já jsem také nejdříve obcházela drahé butiky se spodním prádlem a nakonec mi nejlíp sedí noname z teska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsbalck:mě se líbí nejcíc 3 ze přebu a 10 ze zadu ;-) My jsme taky kupovali oblek od Blažka na Zličíně, ale už před Vánocemi. Přítel není moc vysoký a normálně mu kupuju velikost s, takže mu seděl pouze jeden oblek z celý prodejny. Lakys: máte ten oblek co máš v albu? Jakou barvu kravaty jste do něj kupovali? My máme dost podobnej oblek a s kravatou si moc neví rady.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, náhodim téma: co svatební dort, už máte jasno jaký a kde ho objednáte? Chtěla jsem od Hájka, když jsem viděla ty ceny, tak se mi 5000,- Kč za dort nechce vůbec dávat a navíc nevím jak ho dopravime, když máme svatbu v Benešově :-(
Odpovědět
jana.kali:jo jo je to on :-) a ktavata mě nabořila trošku vize, jelikož jsme zvolili barvu oranžovou tak jsem mylsela že i kravata by mohla být oranžová, ale nakonec jsme koupili bílou košili s jemným červeným proužkem a k tomu i červenou kravatu :-) a vypadá to úžasně. Jen nevím zda kvůli tomu změnit barvu nebo sehnat jinou kravatu. Přítel nosí obleky do práce tak určitě utahá i to co jsme koupili. No musím se nějak rozhodnout. tynah: a co objednat dort v Benešově a tam by mohl být i levnější :-) některí cukráři jej dovezou i na místo určení.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?