Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jasně,,,a jasně, že to není a nebude vždycky růžový,,,, ale to je v každém vztahu,,, držím vám palečky a docela závidím takové to poznávání, budete začína takovou novou etapu života ( když nebudu brát to, že se budete brát, to je jasný) zjišťování, jaký má ten druhej zvyky nebo taky zlozvyky,,, jestli ti bue házet špinavý ponožky do koše nebo na zem :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D sem možná v tomhle trošku staromódní,ale právě to o čem mluvíš (nemyslim ty ponožky) jsem chtěla zažít, jako že fakt veliká změna. Pavel má svoje bydlení, tak tam trošku hospodaříme, takže pár věcí o něm jsem stihla postřehnout,ale samozřejmě toho ještě hodně vypluje na povrch :-) ale nebojim se toho
Odpovědět
Profilova fotka
a už máš šatky vybrané??
Odpovědět
Profilova fotka
jdu zítraaaaaaaaa a určitě nebudu moct nedočkavostí usnout :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to ti věřím, tak sem pak hoď nějaké fotečky, ráda se pokochám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli bude čim :-D :-D ale určo přihodím
Odpovědět
Mě je jen líto, že moje jedinečné příjmení ( 1 rodina v ČR ) časem zmizí, ale nemám problém s příjmením partnera :-), ale třeba si ho sestra nechá :-) ještě tu šance je. edith: vybírat šaty bych šla klidně znova moc mě to bavilo a patřičně jsem si to užívala docela ti závidím U nás se toho po svatbě asi taky moc nezmění krom jména na zvonku :-) s partnerem už nějakou dobu žijeme a když už jsme přežili docela náročnou rekonstrukci bytu vlastní silou tak snad nás už jen tak nic nerozhází a na ty jeho fusakle jsem si taky zvykla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys :-D :-D :-D :-D já taky nemám problém s jeho příjmením, jen že to moje se mi prostě líbí ,,,,
Odpovědět
romca: časem si zvykneš chlapi jsou na tohle docela hákliví u nás debata o příjmení proběla při podpisu formulářů na matrice :-) a nestačila jsem se divit nakonec jsem souhlasila s jeho příjmením, alespoň budu v práci pro obchodní partnery působit jako nový zaměstnanec :-) a třeba mi daj pokoj.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak jsi se jmenovala a budeš nově?
Odpovědět
to je na veřejný chat tajné :-) ještě by mě odhalili šéfové že nic nedělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha :) my v červnovky v diskusi jsme to odhalily :)
Odpovědět
Článek se načítá
já jsem tajnustkářka 8-) nebo tak něco 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já nic netajím..... jmenuju se Nikerlová a budu se jmenovat Mikátová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, když tady řešíte to příjmení, nejdřív jsem byla pevně rozhodnutá, že si vezmu přítelovo příjmení, ale poslední dobou začínám uvažovat, že bych si nechala obě, ale přítelovi se to nezamlouvá. Mně se totiž líbí jak mé rodné příjmení Adamová, tak po příteli Dobiášová. Tak nevím nevím, zase se všude podepisovat dvěma příjmeníma. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Janei, vím že tohle se dělá hodně často... určitě to není špatný nápad, ale přesně jak říkáš podepisovat se Nikerlová Mikátová, to je trošku extrém, takže já pro zjednodušení života si vezmu příjmení přítelovo, nehledě na to, že kdyby mi tam zůstalo to původní, tak si myslím že by se mu to taky moc nelíbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
edith - mě se líbí obě tvé příjmení :) já si rozhodně obě nechávat nebudu, denně své jméno asi 60x vyslovuji a podepisuju hodně smluv, takže to by mě asi dlouho nebavilo
Odpovědět
romca: tak to jsme na tom stejně stačí 1 příjmení a mě ještě původní zašínáí na Š a nové S takže bych se usyčela :-) jinak hezký dnešní den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romco: nestěžuju si, mě se taky líbí obojí a je to trošičku podobné... jak se jmenujes a budes jmenovat ty?
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak jsem psala nna červnový diskuzi... já mám obě jména celkem normální a na nové se těším a obě bych nechtěla protože psát Kratochvílová Jungmannová by mě bolela ruka :-D
Odpovědět
hani: to by ses trošku upsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se ráda s vého přijmení zbavím, jelikož jsem na základní škole hodně trpěla, děti byly zlý 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem teď Sattlerová a budu Pocklanová,,, a mít obě, tak se umluvím,,, takže,,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
já si budu brát přítelovo jméno a už se na něj úplně klepu, neb na mého otce jsem značně alergická (velice mírně řečeno), takže až se svého jména zbavim, tak to bude obrovská úleva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se na nové příjmení těším, teď jsem mrázová a budu šnajdrová
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevíte kde bych na netu, případně jinde sehnala lila plovoucí svíčky?
Odpovědět
Profilova fotka
edith --- no já jekoupila na vánočních trhách, ale na netu nevím,,,, jinak koukla jsem do tvého albíčka ... nádhera,,moc ti to sekne,,,, ženich padne na zadek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, děkuju, mám ze šatů obrovskou radost.... měla jsem štěstí, že jsem tak rychle narazila na moji představu. To je láska na první pohled a představ si, že půjčení stálo jen 5.990,- mají do 15.1. akci jednotné půjčovné
Odpovědět
Profilova fotka
edith: šaty jsou vážně moc krásné :-) plovoucí svíčky nevim.... já zas nemůžu sehnat lila ubrousky... když už jsem objevila na netu fakt krásný, tak 20 ks chtějí 70,- Kč.... jeliko budeme mít asi 63 hostů, tak to teda za ubrousky nedám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: to je síla no...tak uvidíš třeba ještě narazíš někde v obchodě, já se budu muset taky podívat do normálních kamenných obchodů, protože na netu jsem ty svíčky nikde neviděla. :-| Njn, svatba není levná záležitost...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?