Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
teda já si pořád nevím rady s tou výzdobou, moc si na to nepotrpím a když vidím ostatní holky, jak připravujou výzdobu stolů - kamínky, kytičky, peříčka a další prkotiny, tak jsem asi out :-D já bych prdla do prostřed stolu jednu kytku, možná sladila nějak barevně ubrousky a tím končím, přijde mi to jako zbytečnost
Odpovědět
spaghi : tak to jsme na tom stejně :-) taky nejsem na ty cetky kolem
Odpovědět
Profilova fotka
lakys - obřad bude na zámku v Lysicíh a pak hostinu budeme dělat sami v jedné takové chatě u lesa... je tam oplocený prostor a parket na tancování spaghi -- já také nebudu mít kamínky, peříčka... jin chci doprostřed stolu nějakou zelenou organzu nebo tak něco, kytičky, svíčky a sladit barevně ubrousky, ty už máme koupené, mám to v albíčku,,, pak si taky chci vyzdobit ještě tu místnost,, j to tam takové holé, takže to musíme s mamčou nějak doladit,,,, jo a ještě budou balonk,y zelené a bílé a možná na večer ven bych chtěla bílé lampionky, tak uvídím
Odpovědět
Profilova fotka
spaghi: no právě, když čtu jak holky píšou , jak nakupují dekorace a jak to budou mít nazdobené, tak mám z toho trochu depku :-| den před svatbou nebudu mít čas tam zaject a udělat dekoraci, jedině, že to nakoupím a majitel to vyzdobí....,Já v životě jsem nic nedekorovala, tak taky přesně nevím co koupit, abych zas nekoupila zbytečnosti... jsem koukala, že tam člověk taky nechá dost peněz kvůli tý výzdobě. No prostě nevim, jediný co vim, tak do jaký barvy... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak píšou holky, jediný co chci je taky organza, pár kamínku ke stolu a ubrousky v barvě... snad nebude pršet a bude se většina část bavit venku... no a večer už nikdo žádnou výzdobu vnímat nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: já žádný dekorace nekupuju :) a nijak extra zdobit nebudeme :) necháme to na restauraci.. jen nějaké kytky pořídíme...
Odpovědět
tynah: nedělej si s tím starosti :-) stejnak všichni budou jen dlabat. Důležité je aby jsi ty byla hvězdou dne. Já na stole budu mít jen bílý ubrus na něm oranžový proh organzy a kytičky. Nic víc jo a samozřejmě ubrousky :-) romca: v Lysicích jsem byla a je to tam moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
mě třeba přijdou zbytečné ty peříčka, kamínky ( ty budemem mít je v misce pod prstýnky ) motýlci atd ... stejně na stole bude cukrovví, pití atd, takže by tam snad na to ani nebylo místo
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám taky barvu jasnou, chtěla bych bílo-lila.... a co se týče výzdoby, já jsem taková puntičkářka, takže už to mám promyšlené dopředu. Je fakt že si taky nepotrpím na peříčka a pod. ale včera jsem koupila na aukru za 13,- 100 kusů takový malinkatých lila diamantů, tak jsem si říkala že to pohážu po stolu, nebo použiju jako malý detail na jmenovky. Každopádně chci mít na stole skleničku s plovoucí svíčkou, takže to možná nasypu dolů, zkrátka to uplatnění najde. Chtěla bych bíle mašle na židle z organzy, na stůl taky nějakou látku, kytku a ty svíčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys - ty jsi tam někdy byla??
Odpovědět
hodně s přítelem jezdíme po republice jen co máme trochu času tak už si to někam frčíme
Odpovědět
tynah: jak znám rodinu, důležité bude to jídlo a pití, motýlky a kamínky by stejně smetli ze stolu, pak by po tom někdo ještě uklouzl a zlomil si nohu :-D stejně se v místnosti akorát najíme a pak budeme venku na zahradě, kde bude grilčo a hudba
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, já s váma souhlasím, ale já si to chci komplet užít a bez výzdoby dle mé představ bych byla zklamaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: no to je taky správné :) pokud Ti na tom záleží hezky si to připravit :-) každá to chceme jinak a to je fajn né... jinak by byly svatby jedna jako druhá...
Odpovědět
edithn: já bych taky zdobila, kdybych měla tu představu, ale nějak si to prostě představit neumím (asi nejsem dost kreativní typ :-) ) ale docela mě baví to tady na beremese okukovat :) mě spíš teď trápí sehnat oblek na přítele, protože jeho velikost je teda oříšek - potřebujeme prodlouženou délku rukávů košile i saka a je to dost problém
Odpovědět
Profilova fotka
spaghi: a neuvažovali jste o ušití na míru? nevím tedy jak by se to pohybovalo cenově. Nás to teprve čeká, přítel je strašně nenáročnej, takže ten si vybere určitě hned,ale já ho budu určitě táhnout obejít všechny obchody a salóny aby si vybral nejlépe :-D
Odpovědět
spaghi: máme stejný problém již jsme vyzkoušeli cca 30 obleků a furt nic takže to stále zkoušíme moc ho to nebaví, ale co se dá dělat :-) já si taky zkoušela hromadu šatů než jsem si vybrala ty nej :-)
Odpovědět
edithn: taky jsem o tom přemýšlela, ale zase si říkám, co pak s tím oblekem - přítel má doma ve skříni obleky na běžné nošení např. do práce, já jsem si představovala oblek trochu slavnostnější, který by využil ale asi právě jen na naší svatbu - proto mi přijde mít pak na ramínku oblek třeba za 15 tis. :-| a nebo pak zmírnit mé nároky a vybrat jeden z jeho stávajících
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt.... oblek na ženicha by se měl trošku vymykat klasickým oblekům....
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít taky půjčený, chtěl světlý a ten by pak neunosil,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
já bych chtěla pro ženicha taky světlý a on by chtěl něco ve stylu Leoš Mareš, černej oblek, bílá košile a černá kravata :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my si právě říkali, že černý oblek na sebe vezme ještě mockrát, ale ten světlý už na sebe asi nevezme,,,,
Odpovědět
edithn: jojo, v takovém stylu bychom ho chtěli taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně bylo doma řečeno, že do světlýho obleku ho v životě nedostane, tak máme tmavý, ale vypadá moc dobře... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my v červnocé diskusi jsme probíraly, jak se těšíte na změnu příjmení,,, jak jste na tom vy???
Odpovědět
Profilova fotka
romčo zrovna jsem nad tim dneska přemýšlela, že to bude hezký, ale zároveň smutný, že se budu muset rozloučit s tím s kterým jsem žila 24 let a že už nebudu maminky a tatínka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já s tím mám právě taky problém,,, líbí se mi a těžko se s ním budu loučit, už jsem říkala i přítelovi,aby si vzal moje, ale prý jestli nejsem na hlavu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ještě extra zvláštní exemplář, protože s přítelem nebydlím, takže pro mě to bude všechno obrovská změna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to určitě bude veliká změna a nemáš z toho strach?? že jste si to nezkusili před svatbou?? my spolu žijeme šest let, začali jsme spolu bydlet, když jsem spolu byli 3 měsíce,,,
Odpovědět
Profilova fotka
trošku mám, sem připravená že to vždycky nebude ideální, ale jsem optimistka a myslím že to zvládneme. Důležité je aby oba chtěli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?