Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
laky: v HM mají hladkou podprsenku za 399,- Kč mají dva druhy, jednu trochu víc vystuženou a jednu míň. Nosím jí v létě pod trička a sedí dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zase v práci ???
Odpovědět
zdravím nevěsty :-) jak u vás probíhají přípravy? mám pořád pocit, že jsem hodně pozadu...
Odpovědět
Profilova fotka
spaghi - no já jsem celkem v pohodě -- vše podstatné už je zařízeno, tak jen doladit výzdobu a jídlo,,,, ale ještě se půjdu podívat na novou kolekci
Odpovědět
romca13: no já hlavně přemýšlím, co je vlastně to podstatné - my máme zamluvené místo hostiny i obřadu, oddávajícího, fotografa, DJ, kadeřnici a nehtíky a taky šaty, ale nic jiného zatím neřeším - nemám boty, nevím co s květinami, nějaké dorty apod. jsem taky neřešila
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme místo obřadu, hostinu si budeme dělat sami, fotografku, kameramana, hudbu, cukroví, šaty, oblek, botky pro mě, přítelovi musíme ještě nějaké koupit, oznámení už vybíráme, a pomalu začínám nakupovat výzdobu,,, jídlo máme už vybrané, jen to pak zrealizovat ... jen s kytičkou se nevím rady,,, :-( :-(
Odpovědět
romca13: tak to už máš skoro komplet :-) oznámení a prstýnky chceme řešit teď koncem ledna a máme docela problém sehnat nějaký pěkný oblek - měla jsem v Adině k půjčení šatů půjčení obleku pro ženicha zdarma, jenže přítel má dva metry a všechno je mu krátké. Moc se nám nechce kupovat další nový oblek a jeho stávající obleky ve skříni se moc k mým šatům nehodí, tak nevím, kde to ještě zkusit. Kytičky hledám inspiraci na netu a pak si je nechám uvázat od známé, co dělá v květinářství, snad se jí to povede :-)
Odpovědět
tynah : děkuji za info půjdu se tam kouknout. spaghi : neboj taky trošku pokulhávám s přípravami :-), ale asi to nejdůležitejší už máme teda asi
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, teda koukám co toho už máte :-) chci se zeptata, budete dělat vývazky, nebo myrty s mašličkama... trochu mi uniklo jestli se do těch vývazků má taky dávat myrta, nebo jestli může být ten vývazek samotný...
Odpovědět
tynah: vývazky dělat budu mašle s myrtou, tedy jestli mi do jara nezmrzne nebo ji jinak neumořím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynah, vývazky už mám hotové, mám je v albíčku,,,, a budem k nim přidávat i myrtu, ,,, jinak prstýnky už máme také objedané, měli by být přelom ledna a února, tak už se na ně moooc těším....
Odpovědět
na vývazky se stále chystám a ne a ne je začít motat :-), ale stále je času dost celých 5 měsíců
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já to mám dnes přesně 5 měsíců,,,,,,za 5 měsíců budu asi pěkně nervit :-D :-D :-D
Odpovědět
nejsi sama :-) já také :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romča: moc se ti povedly ;-) no jo vlastně dnes je to přesně za pět měsíců.. :-D a viděly jste někdy ty vývazky i bez myrty ?
Odpovědět
Profilova fotka
lakys --- jojo, v kolik to máte? my ve 12
Odpovědět
Profilova fotka
nj holky 5 měsíců :-o týýý brďo toto letí....
Odpovědět
Profilova fotka
my ve 13 : 00 hod... je to mazec jak to utíká.... počktejte až bude měsíc před... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no za 5 měsíců v tuhle dobu počítám budeme na cestě na obřad... no možná budeme vyrážet :-D máme to od 12
Odpovědět
Profilova fotka
holky 151 dnů a 10 minut 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to síla 151 dnů :-N
Odpovědět
my to máme taky ve 12 takže teď mám ještě 1hodinu a 5 minut takže v tuhle dobu už si to pofrčím na obřad :-) teda jestli si to nerozmyslím
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máme všechny hodně podobné,,, ty jo, já budu pěkně na nervy,, jen na to pomyslím a už mi tluče srdíčko ;-)
Odpovědět
já jsem zatím v kliedu začátky zařizování byly horší teď už vidím nějaké výsledky .-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, já jsem hrozně ráda, že nám konečně potvrdily termín na matrice,,, to jsem byla úplně nejšťastnější,,,, tak jsem jen obvolala všechny,co jsem měla domluvené na 2 termíny aby jim termín upřesnila a teď už se bude jen dolaďovat,,, jsem ráda, že jsme začali tak brzy, že je to v klídku
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jen pět měsíců a pak budeme vdané paničky :-D :-D :-D
Odpovědět
romca13: gratuluji konečne se ti to kousek pohne. já ještě ne až za 38 minut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně jen dělá starosti výzdoba a doladit jídlo v restauraci ... ale snad to dobře dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys - no my to měli udělané tak, že jsem si vše zamluvili na 2 termíny,,,, no a jak nám ho 4.1.2010 potvrdili - přesně ten, který jsme chtěli víc, tak jsem jen všechny obvolala , jaký termín platí a bylo to,,, :-) :-) a taky to máme až ve 12
Odpovědět
tynah: mě dělá starosti jen přítel krom kapely nehnul prstem :-) jo teda ještě mě požádal o ruku a podepsal formuláře na matrice romca: je možné že už jsi to tady psala, ale kdepat to budete mít :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?