Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, snad bude Kubík v pohodě a nic to nebude! Mony, já ale nebudu mít kdy nakoupit, když od 18-23. budu v práci - myslím tím jídlo a nachystat to:-( Bude muset nakoupit Davča, ale to není ono. On koupí opravdu jen to, co je na lístku....
Odpovědět
Marketas: Však se to pro jednou nezblázní ;-) a Davča to určo zvládne na jedničku. Já bych sice mohla nakupovat, ale zas nevím, jak se dvěma dětma. kubík mi sice neuteče, ale Ančí ............... :-D a kdo jí má pak nahánět.
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, a nemáte v Olomouci nějakej nonstop obchod? Jako třeba v Brně je Tesco. Vím, že je to už tak pěkně blbý, ale třeba by tě mohl Davča vyzvednout v práci a jeli byste nakoupit potom spolu - večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nic nestíham...ráno jsem byla na odběru krve zase na štítnici, protože výsledky z minula se někde ztratili ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( nechápu, tak je malý u našich, tak dozdobuji cukroví a poklízím. odpoledne bych se chtěla jít podívat na náměstí na trhy....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zabena, Boženko, my nemáme auto, víš a na nákup ve 24:00, to bych se mohla fakt vykašlat. Chlba upeču v pekárně a co půjde, nakoupím na mražák, no....Jen, že je to před těmi vánoci, tak je to takový blbý....Jinak bych to tak neřešila .....
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko a do kdy jsi denně v práci??? Ty pracuješ až do večera???
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě nějak pořád nepřijde, že budou Vánoce.....kromě těch davů v krámech, ale nebýt té výzdoby a malého který o tom pořád mluví, tak by mi to nijak nepřišlo :-( taky máte takový pocity?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jsem tu jen vás pozdravit - nestíham :-( Přeji všem krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, dnes jsem ti chtěla psát, jak se máš... ? Věřím , že jsi zahlcena prací... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni! Mně zase přijde, že jsou ty Vánoce už nějak moc blízko a všechno nestíhám. Ale cukroví už máme šest druhů, dnes udělám další dva, tak to nejdůležitější máme. Marketas - jo, já jsem nevěděla, že nemáte auto. Ale ono se to nezblázní, pověř manžu nákupem on to zvládne. A tobe třeba přinese z nákupu svařáček a uděláte si pohodu... Ahojky, macet! Holky, jak to máme vy? My budeme s Petrem první Vánoce sami spolu, doteď jsme byli vždycky u našich, protoře jsme bydleli v Č. Budějovicích, ale na svátky jsme jezdili domů. A už se na ty první společné o samotě vánoce moc těším, udělám si konečně všechno přesně tak, jak budu chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Boženko, my to máme tak: na štědrý den, jsme sami, první a druhý svátek chodíme k našim a ke tchánům. záleží vždy který den má tchýně službu(je zdr.sestra), tak jeden svátek musí do práce, no a pak ty další dny většinou podle domluvy jedeme k mému bráškovi, ostatním příbuzným, nebo oni k nám...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, zatím ne, ale od 18-23. budu od rána do noci v práci :-( Boženko, my jsme na Štědrý den spolu. 25.-26. u mé maminky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, díky moc za oporu......... je mi zle jak psovi, mám už i horečku, hlava se mi motá, jse ráda, že jsem dojela do práce, sbalila si věci a Vašík není nikde poblíž, aby mi to pomohl.Tak jsem naložila krosnu 120litrů a táhla se s tím domu. Vybalila jsem všechny věci a jdu spát, odpo máme schůzku s právníkem, co máme dělat...... Máme na vybranou.Buď podepíšeme dohodu k zítřejšímu dni a dostaneme peníze, nebo nepodepíšeme a budeme bez peněz.dobrý ne?Ještě mi bylo řečeno, že je to fér. Každopádně já vůbec nevím, co se mnou bude, protože mám od úterka neschopenku a v lednu mě čekají další vyšetření ohledně čeho-víte asi všichni.Nebudu to sem psát a z jakých důvodů všichni víte také...........
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, je mi to moc líto! Jak Tvé zdraví, tak Tvá práce :-( A co se stalo, že to takhle dopadlo, proboha....? Nic jsi nenaznačovala....
Odpovědět
Profilova fotka
Psala jsem to tu už déle, dalo se to čekat, ale netušila jsem, že jsou tak hloupí a zavřou takové krámy před vánoci, kdy je nejvíce kšeftů..........jsou to kreté...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.elektroobchudek.cz/ Holky, Brňandy, Blani, Boženko, Ivi, nemáte někdo zkušenosti s tímto obchůdkem?Mají tam nejlevnější navigaci co chceme, ale..............bojím bojím.Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, bohužel obchod neznám, ale stránky vypadajíé dobře, já bych do toho šla (ale kdyby to náhodou nevyšlo - jakože vyjde - tak já nic, já muzikant :-D )
Odpovědět
Tak dnes jsme byli v poradně: s Andulkou na preventivce v 18 měsících a k tomu jí dali poslední hexavakcínu. Na to, že jí ráno vzbudil Kubík hodně brzy a přes poledne se nevyspala, byla zas úžasná a vůbec neplakala. Prostě šikulka, jen se musíme do půl roka rozmluvi t:-( No a Kubík měl u paní doktorky 3.12. váhu 2800 g a míru 47 cm. No a jak moc baští, tak má 50 cm (asi ho hodně natáhly) a 3160 g :-N takže to jak mi ráno zvracel, má z přežrání, zmeťour jeden.
Odpovědět
Profilova fotka
zabena:počkám ještě na Blanku, jestli to nezná, díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Zuzi: je mi moc líto co se Ti stalo. mám pocit, že všechny firmy se teď zbavují pracovníků a vymlouvají se na krizi i když to vůbec není pravda a ještě takhle před Vánocemi to je teda hnus 8-( Momou: tak to je dobře že Kubíkovi nic není a fakt je to docela žroutík podle toho co píšeš jak přibral, pozor na otesánka aby Tě nezbaštil celou ;-) Marketas: to je fakt pitomé, že Vám hodily inventury takhle před Vánoce, no u nás je to naopak já budu mít určitě přes svátky volno, ale H. bude asi muset do práce a na Silvestra bude muset na 100 % protože mají uzávěrku měsíce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jija:díky moc, já to nějak neřeším, jen je mi líto holek, já mám neschopenku na dlouho........... U nás to není finanční krizí, ale tím, že se lidi od jeřábu nacpou do výroby buřtů, o ničem jiném to není.Firma mohla fungovat dále kdyby chtěli, ale oni nechtějí...........
Odpovědět
Profilova fotka
jijo:jinak dodatečně Ti přeji vše nej k svátku................mnoho štstí, zdraví, lásky, tolerance a prostě všeho, co si přeješ:!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: takže Tebe vlastně nemůžou vyhodit když jsi na nemocenské, nebo jo? hlavně je to fakt sprosté takhle před Vánocema
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, nemůžou, ale nevím, jak to bude s penězma.Ještě že mám zásoby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nám slíbili že na vánoce budou vánoční prémie tak doufám že budou, já mám totiž spíš zásoby dárků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dárků já mám právě mraky letos s tím, že jsem si vydělala dost peněz navíc a teď toto Vím, že k nám se to moc nehodí, ale........... Když se ti nedaří v manželství, vem si video ze svatby a pusť si ho pozpátku. Tvůj muž si potřese rukou s tvými rodiči, políbí tě, stáhne ti z prstu snubní prsten, naskočí do auta a za potlesku tvých nejlepších přátel odjíždí do prdele. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prostě to člověk neodhadne, já zas pro změnu plánuju už asi rok, že příští rok na jaře změním práci a teď asi nic :-N ale co alespoň mám nějakou práci myslím, že je to dobrý návod, ale my nemáme video :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To my ano, takže až mě nas..., :-D :-D :-D :-D :-D o ráci nemám strach, jen mě trápí, že jsem v pondělí zaplatila dost peněz za zájezd lyžařský do dolomitů italských...snad to nějak zkloubím s prací nebo neschopenkou
Odpovědět
Profilova fotka
jé na lyže bych taky moc ráda jela, H. někam chce, ale asi pojedem jenom vyjížďkově do beskyd, když už pod stromečkem bude mít H. lyžáky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si letos koupili lyže i lyžáky nové, pouzdra na snbd, lyže i lyžáky a máme vystaráno do důchodu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?