Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ne, nepřidají nám plat. Musí ušetřit co nejvíc, proto ta opatření. A vánoce si neužiju - 17.12.-23.12. máme inventury...... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-to jsou s*ině !!! ]-( Já jdu taky 22.-23.12. do práce... :-( Markétko psala jsem ti mejlíka.
Odpovědět
Dobré ráno, Moni tak to nezávidim.Snad bude malý v pohodě a odpočineš si aspoň až Andulka znova zabere. Držím pěsti ať je celý den v pohodě. Murynko,gratuluji k přidání penízků. A mě těší ty poplatky v nemocnicích. To platí absolutně pro všechny? Marketes, to je teda děs co vám vymysleli v práci :-( No jak píšeš,snad se odreaguješ na té párty a při 10letém výročí určitě :-) Já dnes jedu na půl jedenáctou ke kadeřnici,takže mi tam zas něco vytvoří,myslím v barevnosti.Jsem zvědavá jak se domluvíme,dnes nemám žádnou představu :-D Johanku mi přijede pohlídat mamka a půjčí mi rovnou auto.Pže dnes je Míša v práci. Jinak v plánu nic nemám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky... dnes jsem extra líná a to musíme s malým na poštu 8-( A venku je mlha a děsnej mráz :-| ale máme to kousek. Nejvíc mě vadí to oblíkání zimních věcí.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jsem Ti odepsala....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, zdravím vás z domova,jsem furt doma... ale už je líp,díky bohu ;-) Jináč já dělám též do 23.12. a světe div se,jdu i 31.12.makat do 14 hod. to je bombáááá :-D 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
len-u nás svítí sluníčko, ale taky je celkem chladno (ono asi už líp nebude) !!! marketas-Markét, taky jsem ti odepsala :-) kat-ahojky, dnes jsem na tebe myslela, jak se asi máš a co ten tvůj zdrav. stav, jestli už je lepší? Ale chudino, tebe poženou 31.12. do práce? A to si dojdou ještě lidi pro peníze nebo co tam budete dělat?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčinky! Kat - to znám, banky ohledně pracovní doby na Silvestra nemají chybu ]-(
Odpovědět
Marketas: Tak to je fakt šílený ........... Markee: No doufám, že si lehnu aspoň na chvíli přes poledne, to tu bude děda, tak povídal že něco uvaří a pohlídá na chvíli Anču. Jinak já pravidelně pracovala 24. i 31.12. až do loňska, to už byla Andulka a já poprvé nepracovala, to byl ale nezvyk 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem ráda, že toho 31.12. se šéf rozhodl, že bude zavřené, aspoň něco :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky jak to tady čtu... ještě že jsem na mateřský.....ty zaměstnavatelé jsou děsný, ale u nás ve firmě to bylo taky tak... ještě jsme šli 23.12 a přitom stejný podnik v německu měl volno už několik dní před svátky.....prostě hajzlíci z NDR =-) :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
No my chodili 24.12. i 31.12. ale jen Ti, co neměli dovču. Ale fakt bylo, že jsme za to vždy dostali odměny a hlavně jsme vždy chodili o 2 hodiny dřív dom ;-) A to chodil buď ředitel nebo ekonomická náměstkyně a ještě si s námi dávali šampíčko.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No sranda u nás je, že ani nezkrátili pracovní dobu, takže klasika do 18:00... (prodej nových vozů) Já ale chodím od 8:00 - 16:30 ale když bude hodně práce (nebo když si jeden z prodejců veme dovolenou) tak tu do 17:00 minimálně musím zůstat... jsem zvědavá, kdo si přijde ještě 22.12.-23.12. koupit auto.. viděla bych to tak na předávání již objednaných aut. Nějaký podnikatel udělá manželce opět radost pod stromeček a bude si chtít odvést auto 23.12. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: je podstatne lépe,chodím každý den k doktorovi,dneska mi zase brali plno krve :-S všimla jsem si,že mi tam zatrhla do žádanky i těhu test... ale myslím si,že asi těhu nula... nic.. neva... ;-) Byla jsem i na skok v práci,pro nejaký papíry ke čtení... :-D jsem hrozná... Jináč si pamatuju,že minulý rok na Silvestra si přišel jeden týpek pro úvěr,že už mu prý nezbylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak raději ať ti na těhu vemou, nikdy nevíš a je lepší to zjistit dřív, než aby tě krmili nějakýma lékama apod... to asi musí... ;-) Ty jsi fakt nepoučitelná, nemohla bys kolem té práce projít, aniž by ses podívala do vnitř, v tom nejhorším pířpadě, ještě si z toho něco odnést...?! :-N :-D Kdyby sis aspoň odnesla 1 milionek... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee ano v nemocnicích absolutně pro všechny ;-) !!!!!! já jdu také i 23.12 a na silvestra jdu do 4 ]-( :-( :-( a mám pohotovost na telefonu :-x takže alkohol u mě nehrozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dopekla další druh a už jsem líná na další, tak sem si sedla s prckem k tv a koukáme na kreslené pohádky, zapálila jsem si voňavou svíčku a máme vánoční atmošku :-D
Odpovědět
Téda Len,ty jsi fakt šikula. No vlastně vy všechno co už pečete. Já to fakt nechávám až na poslední chvíli. Jinak já měla suprovou pracovní dobu o Vánocích a před Vánoci a to: žádnou. Protože jsem vždy dopředu zkoukla,kdy jako ty Vánoce jsou a s předstihem jsem si napsala dovču o několik dní dřív až do Silvestra.Takže kdybych letos byla v práci,tak budu 19.12.poslední den v práci a pak bych nastoupila až 5.1. :-D :-D :-D Prostě pohoda.Tak když už tam člověk dřel jak vůl za minimální plat :-( tak jsem toho využila alespoň takhle. Co se budu dřít za nic.
Odpovědět
Ahoj holky, tak mezi svátkama snad budu doma, možná půjdu ještě pondělí před Štědrým dnem, se divím, že furt někdo chce baráky v dnešní krizi :-D Ba ne, hlavně, že je práce dost :-D Nám chodí do aťasu jedna paní hospodyně na úklid a já aby se jí líp uklízelo chodím kvůli ní kolem 6 ráno, ale chodit takto 5 dní v týdnu by se mi nechtělo. Tak jsem aspoň dneska brzo doma :-D A právě se mě ptala, že 31.12. má normální pracovní den, tak jsem jí řekla, že se mi do práce jen kvůli ní moc nechce a naštěstí to viděla stejně, že radši bude doma :-D Už se nemůžu dočkat.....
Odpovědět
jo a nasr...jsem se kvůli zastávce, kterou během včerejška a dneška vybudovali pod okny našeho bytu a jještě víc z přístupu úředníků (jako poloviční laik jsem našla 7 porušení norem)...tak jsem šla cestou z práce do města vyzvednout si reklamovanou knihu a vlezla jsem do Datartu a koupila si kuch.váhu, která před svatbou nešla v ČR sehnat. a byla ještě o 200,- levnější než v inetových obchodech a t onebyla ve slevě....tak hádejte co teď dělám? Ležím v posteli s váhou a vážím co mi padne do ruky :-D :-D Tak snad manžovi zvednu dárečkem náladu, chudák běhel kvůli té zastávce p ovšech čertech a teď je ještě v práci :-N
Odpovědět
blani: Váhu? A váží dobře :-D Zastávku přípo pod okny? No to bych se zbláznila ......... lituji Tě :-|
Odpovědět
momou - sice jsme 4.NP, ale stejně..... tady je poslední ulice, za barákem už máme jen rybníky, pole, ley,... klid, žádný auta a oni nám tu uděljí konečnou a zastávka je přesně na délku našeho bytu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky......koukám, že jste tady probíraly různé svátky.....já letos do práce už nejdu.Mám od včera neschopenku a od pátku jsme všechny bez práce, tak jsem zvědavá, co budeme dělat....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzi, jak to BEZ PRÁCE??????????????????????? A jka Ti je? Psych. i fyz????????????? Holky, díky za Vaši podporu, jste moje poklady! Luckamb, Luci, máš to v mailu :-) Holky, kdy já budu třeba nakupovat na štědrej den, to netuším ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zlatíčka, tak konečně čtvrtek, ale už aby bylo zítra tak 16:30.. !!! ;-) Zuzi panebože, co se stalo beruško??? Vždyť jsi tam makala jak blázen a oni tě (vás) nechají bez práce... to je šílené bože !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Dnes mě čeká další várka pečení! Zuzi, co se stalo? Neříkalas, že by byly vůbec nějaké náznaky... To mě moc mrzí, ale ty jsi holka šikovná, tak si určitě práci seženeš!!!! Marketas: Snaž se to v práci zvládnout do Vánoc, pak si pár dní odpočineš. A mysli pozitivně, mateřská je za rohem. Jinak holky tu práci na Stědrý den nebo na Silvestra Vám fakt nezávidím. To je asi jediné pozitivum toho, že jsem pořád nezaměstnaná. Poslala jsem životopisy všude, každý den kontroluju nové inzeráty a pořád nic. Sice na svátky doma budu, ale bez peněz, takže dárky letos fakt nic moc, nejsou penízky :-( Když jsem promovala, tak jsem si fak nemyslela, že tři měsíce budu bez práce....
Odpovědět
Dobré ráno holky, blani: Tak to je šílený ............ ]-( Zuzi: Bez práce? Dostanete aspoň nějaké odstupné? To je šílený, Veronice taky řekli, že končí k poslednímu lednu :-( A to tam mají holku, co je ve zkušebce, ale tu tam nechávají. Marketas: já taky ještě nemám nakoupeno ;-) však to zvládneš, neboj. Já se tady uklidňuju tím, že Vánoce jsou hlavně o tom, že budem všichni spolu, ale moc mi to nepomáhá. Miláček mi koupil nové křesílko k pc :-N a já jemu vlastně nic. Teda jsem objednala ten podnos na jídlo do postele, tak doufám, že dorazí příští týden. 8-) Dneska jsem měla šílené ráno. V sedm jsem dávala Kubíkovi mlíko, pak jsem ho dala do postýlky, chvilku tam něco dělal (jak kdyby tlačil) a najednou všechno vyblinkal, pak začal strašně moc plakat, dokonce mu tekly slzičky. Vůbec jsem nevěděla co dělat. Ten pláč probudil Andulku ............... Otočila jsem si ho bříškem k sobě a chovala ho, tak se uklidnil a nakones i usnul. Teď brouček spí, tak doufám, že už mu je dobře, vypadá spokojeně, i když už nebaštil a je o hladu.
Odpovědět
Holky: Zuza psala, že už nesmí nic objednávat a že to vypadá, že je budou rušit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je prčicích s tou prací. Dnes fakt nemáš nic jistýho :-S Moni, snad už to bude dobrý a Kubík bude v pohodě. A odříhnul si po tom krmení? Třeba ho to tlačilo v bříšku, tak to vyhodil, Honzík (synovec, 2 měsíce) to dělá celkem často
Odpovědět
Zabena: No Kubík jak kdy, někdy odříhne a někdy nee (oni miminka pokud nenasají vzduch, tak neříhají). To že si občas ublinkne to je v pohodě, jenže on mi to dneska vyhodil všechno a hlavně mě vystrašil ten pláč. Hrozně moc křičel a měl v očičkách i slzičky, jako kdyby ho něco moc bolelo. Když jsem ho pak měla na sobě, tak se pomalu uklidnil a doteď spí. Měla bych ho vzbudit na krmení, ale zas si říkám, že když spinká a je spokojený, že ho zatím nechám. Však i spánek posiluje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?