Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak v Praze začlo sněžit :-) Tak snad to vydrží a pršení nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přemýšlím, že tam zajdu teď ještě, ale nechce se mi ven........Je tam zima. Kdyby bylo nejhůř, pojedeme na pohotovost, nedá se nic dělat..... Jsem ráda, že jsi v pořádku, a s tou kanceláří jsi mne dostala.4lidi, to je srandovní......... :-D :-D :-D Co máme říkat my, když ti přijde asi tak 1500lidí denně v průměru?Ubání se pouze silný jedinec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi to jsi raději zajdi teď než na pohotovost. S pohotovostí nemám dobré zkušenosti. Jojo aspoň jsem tě rozesmála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pošlete mně sem na jih moravy snížek !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Jdu na obídek tak ti tam rošku sněžného mráčka pošlu ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet:myslím, že to vzládnu a když ne, nic jiného mi nezbyde.......... Dobrou chuť, já si jdu lehnout Ahoky majky, krásný víkend
Odpovědět
Macet: Na jakém konci Prahy jsi? Tady sněží celou dobu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni tady taky nic.......vůbec nic, ani vločka už asi měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko děkuju, nech si chutnat, pak písnu na IP !!
Odpovědět
Tady je fakt bílo i na silnici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to je provokace!!!!!!!!!!! :-D Co Kubík?Jakpak se má?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:tady začaloy lítat vločky!!!!!!!!!!!!!!!jupí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky a u nás pořád nic.. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky nic si z toho nedělej, tady už taky sněžit přestalo a navíc to asi leze dolů. :-|
Odpovědět
No Kubík teď spí. Od včerejška si hlídám 5 minut krmení - odříhnutí, dalších pět munut - odříhnutí a pak ještě maximálně pět minut - odříhnutí a konec krmení :-D Takže už neblinká z přežrání. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpět z oběda. Ještě jsem musela šéfovi zaskočit do banky :-N majky: Markétko tak jsem foukala jako divá na ty mráčky tak doufám, že ti tam něco dorazí. Páč u nás jak jsem foukala teď místo sněžení zase spíše prší :-N momou: Teď jsem v práci. Pracuji v Rytířské ulici v centru ;-) U nás doma (na Červeným vrchu) je sněhu vždy cíce. Víc se to tam udrží. zuzi: Zuzi držím palečky ať je ti co nejdříve lépe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet:co jsi měla dobrého? Řeším aukci s jednou paní, tak až odepíše a pošle podklady jdu do postele Moni:jsem ráda, že je Kubíkovi dobře.Kdy vás uvidím?
Odpovědět
macet: No to tady v Bohnicích se to taky drží ;-) Zuzi: Klidně bych se za Tebou stavitla, ale přeci jen jsme se ještě natolik s dětma nesehráli, mají mě na háku :-D zatím. Ale už jim trochu přitahuju otěže.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady u nás se držím akorát já................ Moni necháme to po novém roce, stejně jsem doma a ty utahuj :-D :-D :-D Sraz v sobotu(některou) u ZOO hlavním vchodem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou v Bohnicích je všechno extra :-D I když tady to taky ještě drží. Jsem zvědavá, až půjdeme odpo ven, jestli něco zbyde....teď jdeme obědvat... máme těstovinky a boloňskou omáčku..... :-)
Odpovědět
Ahojky. My byli venku od půl jedenáctý do teď. Je to prča.Postavili jsme sněhuláka,malou to děsně bavilo.Koulovali jsme se a měla z toho záchvaty smíchu.Jezdili jsme na sáňkách. Takže vyřádili jsme se dost. Pak jsme šli k babče na oběd a teď jsem šoupla malou do postýlky,snad usne.
Odpovědět
Profilova fotka
len:my(já) měla hosku se salámem od rána............a to jen kvůli prášku, vůbec nemám hlad(neuškodí mi to) Nakoupila jsem si pomeranče, citrony, kiwi celý košík a doktorka mi zakázala jakéko-li citrusy a kyselé vci.Tak mi to tu shnije asi...... Dobrou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: Zuzi dala jem si buchtičky se šodo a okurkový salát :-) momou: Mony tak to ti závidím, že to tam máte krásně bílé ;-)
Odpovědět
macet. Zatím jo, ale jak se oteplý ..................... Tak už máme fotky z koupání Kubíka http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Moni Kubík je kus chlapa :-) Moc hezké fotečky ;-) Koukám, že máš i asitentku že? :-D
Odpovědět
No jo Anička pomáhá :-D strašně ráda ho tahá za ucho a za nos :-N
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Mony :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kubík a jeho snaha se "zvednout" to mě rozesmálo...........modřinky se mu moc neztrácí, ale je boží.to bude tím, že jeho pvní tetka jsem byla já, kdo ho choval krom sestřiček :-D :-D :-D macet:tak to raději budu o hladu.Já klukům včera pekla vepř.krkovici se špenátem a bram.knedlíkem......... Zítra si udělám kuř.řízky v corn flakes..už se moc těším. Holky aukce konečně vyřešene, jdu do hají........ Ještě jednou krásný sněžný víkend........
Odpovědět
Zuzi, ale jo, už má modřiny skoro pryč. Tady je to ještě hodně vidět, vždyť to bylo focené 3.12. a dnes už máš 12.12. ;-) a hlavně jsme to fotili s bleskem a ten ty modřiny vykreslil :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, no nádhera ty fotečky! Hlavně jak je tam Kubík na bříšku A jinak ahoj, tady hnusně prší a sněžit asi nebude, protože je venku pět stupňů :-( Musím ještě dneska dopíct tři druhy cukroví a pro letošek padla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?