Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky... manžílek mi odjel na zápas, tak to tu "pohoním" a jedu za ním mu fandit. Dnes mi říká "zase se tam neukážeš tak jako včera"??? :-D Srandista !!! x-) Blani-fotečky ti taky pošlu, jen je zkusím pozmenšovat, aby prolezly mejlem, mám s tím vždy problémy. Na seznamu je to děs, asi přejdu na centrum... včera jsem si tě chtěla uložit do adresáře a hlásilo mi to neplatný mejl, přitom jsem si ho zkopčila od tebe, co jsi mi napsala do IP ?! Nechápu?! =-) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, to je ale potvůrka....... na MK chodí a k nám né...ale hlavně, že je v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme Vás naštěstí taky našla! Blani, fotky nádherný! JInak se mi srázek taky strašně líbil. Mrzelo mě, že jsme si nenašla pozdější bus a musela jet už v 17:30....Ale kdo to mohl tušit, že za 3 hodiny nic nestihneme :-(Musíme to co nejdřív zopáknout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já se jdu dát nějak do kupy - umýt hlavu, oholit končetiny :-D a uvařit něco na obídek. A věnovat se miláčkovi! Holky, moc se těším na všechny fotky!Já jsem fotky taky odeslala Blaničce. Majky, Markét, taky jsem to musela pozmenšovat, protože jinak se mi to odeslalo jen po 3 fotkách a trvalo to věčnost:-(¨ Tak zatím papa, možná se sem ještě dneska mrknu
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, mě to psaní "jsem" dělíá nějaké problémy, vždycky napíšu "jsme" :-( Asi začnu psát "sem" nebo já fakt nevím!papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak fotky jsem stáhla do pc tak je jdu poslat blance :-) jinak srázek byl super :-) už se těším na další snad už i s Terezkou :-D Manžel mi říkal že potom srazu svítím jak lampion :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak kuk tady,sem až teď všimla,že se schováváte jinde... :-D :-D :-D KAČENKA je tuuuuuuuuuuu 8-) :-D 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, Feri - ahoj, jak se máš? Co je nového? Máš krááásné bříško ;-)
Odpovědět
A koukám na mail a mám tam fotky od Zabeny, Barci, Majky a Makrektas... ;-) Tak já je dám dohromady. Jo a nevím kolik jich celkem bude, mám jich vybrat tu 100 a upravit jako mám v tom albíčku příprav? Někomu se třeba takový styl nelíbí, tak pište názory, já jdu zatím stahovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeee děkuju a panděro mám už pořádné... :-D :-D :-D
Odpovědět
ähojky Blani a nechceš je hodit na picasa nebo na rajče a dat je tam ? pošli nám odkaz kdyžtak do ip, at zas nějaké "dobré duše" nemají z naši fotek radost feri no čauuuuuu :-p 8-) ty si teda, ani se tu neukážeš už víte co to bude? teda koukala sem že ste byli na nákupech v Polsku, to je to tam tak výhodné =-) každopádně ty oblečky jsou super x-)
Odpovědět
feri a neschovává se tam ještě jedno mimčo navíc :-D , ale jinak si pořád samá ruka samá noha :-D
Odpovědět
Ahoj Ivi, záleží jak se domluvíme. Zatím jsem počítala s tím, že to dáme k Zuzce do toho albíčka, ale teda záleží jak chcete vy, tak holky pište, jak byste si t opředstavovaly.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo naštěstí zatím ty 4 kila jsou na břich u po 25 letech na prsách,si připadám ja Dolly Buster... ]-( :-D :-D :-D Vím co to je .....Ale je to tajné :-N :-D :-D :-D Těch oblečků je jen pár,dalších cca 35 kusů :-D nemůžu dát,protože by se poznalo co čekáme a slídí tu duše z okolí kde bydlíme,tak to musím utajit... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je feri tak nám to písni do ip jsme zvědavý :-D já už to mám za pár :-)
Odpovědět
Holky, máte v IP adresu, kde je možné si stáhnout fotky ze srazu, teď ještě potřebuju makat na něčem jiným, ale pak vyretušuju časem tu červený oči, atd. ;-) A má to 87MB.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak čekám na fotbale, až začnou kluci hrát...Fotky stáhnu asi na rajče večer nebo nějak v týdnu, podle práce..............
Odpovědět
Profilova fotka
blani díky už to mám u sebe v pc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barčo ŠÁRKO to tvé bříško mě přivádí v úžas :-D :-D :-D ty jo doufám že mě takové nečeká :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mury a mě příjde malí kdybys viděla holky co chodí na monitor to bys teprve koukala já ho mam už dost dole a hodně do špičky :-)
Odpovědět
Holky, co jste nestihly sraz, tak kdyžtak napište do IP, já vám pošlu odkaz, jinak Zuzi má svoje fotky v albíčku a já svoje v albu příprav.
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte kde na konovi má feri album? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barco-Šárko, musím ti napsat, že jsem z tebe byla nadšená... Moc ti to slušelo a přeji ti jen to nej!!!
Odpovědět
Profilova fotka
barco: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Šári - já objevila úžasnou věc.... když chceš nějaký album uživatele na BRM, MK nebo MS stačí napsat www.modrykonik.cz/photos/uživatel a máš to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem to našla :-) holky myslím že bude mít kluka :-D
Odpovědět
Má špičaté břicho? :-D Já včera o vás tak nadšeně vyprávěla manžovi a o těch různých věcech kolem těhu a tak, že teď asi bude mít hodně dlouho antikoncepční náladu :-D Chlapi to nějak nechápou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi díky jééé vy mě všichni dojímáte já ted pořád zářím jak měsíček :-) a manža se mi pořád směje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani :-) super já zas vyprávěla o tom bříšku a zážitku a s tebou manžel se řehtal jak pitomej že tě uplně vidí jak sis ho hladila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani nevím instinkt :-) tipově mi příjde na kluka ale třeba se pletu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych také chtěla šáhnout na bříško :-D kdy budeš rodit šárko?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?