Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Jija: Holt Kubíkovi nasadím dietku a budu víc odstříkávat ;-) Už teď si připadám jak kojná od medvědů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni:u kojení medvědů bych chtěla být..cinkni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: no my plánujem nákup možná po novém roce, třeba budou slevy :-D momou: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jija:slevy budou každopádně, já yrážím 26.12.do Tesca na dárkové balíčky...........na další vánoce.Jsou tam stovkové rozdíly!!! Jdu vařit ač nerada, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo, ale kdo si má pamatovat kam schoval dárky před rokem :-D ale jinak dobrý nápad, my tak budem kupovat dárky pro H. rodinu, protože se k nim H. chystá až v lednu :-) taky mizím, jdu do sprchy a pak spinkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitko papa, dobrou.......... Jinak dávám dárky na jedno místo právě z tohoto důvodu, papa
Odpovědět
Ahoj holky, mě přijde, že slevy jsou pořád nějaké. Třeba oblečení kupuju jedině ve výprodejích,, obuv taky - třeba dnes - 2 halenky po 99,-, před pár dny v Renu kozačky na klínku a 245,- a týden předtím koačky na podpatku 299,- :-D O spodním prádle v Tesku ani nemluvím, pořád mají nějaké výprodeje. A v droerii taky. A pokud se vám nechce niak běhat, tak je tobrá webovka "akcniceny", tak jsou vždycky aktuální letáky všech větších obchodů (Tesco, Globus, Obi, Electroworld,..)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem právě dorazila od kamarádky. Bydlí 20 km od Plzně, a po cestě mě chytla chumelenice, že jsem neviděla na 2 metry před sebe. Jela jsem snad 20km/h...prostě hrůza...nejhorší byli ty úseky mezi vesnicema, kde neni osvětlení, to jsem nevěděla, zda jsem v příkopu, nebo na silnici...teď si jdu dát horkou vanu a pak se budu věnovat manžílkovi, zítra mi odjíždí pískat hned po práci do Klatov... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Blani.to je pravda.......... Leni:hlavně že jsi v pořádku...........
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak Borhyová porodila. Má chlapečka 3100/48 a jmenuje se Lucas Papadakis...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len Už dopoledne, není nikde fotka zatím...........
Odpovědět
Leni - už?Nedávno byla ještě v Tel.novinách .... to teda zírám :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/156535-m...
Odpovědět
Dobré ráno Zuzi: Jak se k tomu dostanu, zavolám Ti, nebo Ti to aspoň vyfotím :-D blani: Tak akciceny jo? To jsem nevěděla, díky za typ budu tam koukat ;-) Len: Jo jo, včera to říkali ve zprávách, že už porodila a má klučíka. Však když jsem Borkyovou viděla na poslady, tak byla už na prasknutí ;-) Jinak v Praze zatím hezky sněží, tak to asi vytáhnu bobíky, až půjdem nakoupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím při pátku !! ;-)
Odpovědět
Dobré ráno kočky :-p u nás sněžííííííííííííííííííííííííí. To je taková krása holky,mám tak suprovou náladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-já vám úplně závidím, taky bych letos chtěla vidět sníh. U nás je sice obloha zatáhlá, ale nikde ani náznak sněhu... :-S ]-(
Odpovědět
majky: K Vám to třeba ještě dojde ;-) Tady zatím pořád ještě chumelí a vypadá to nádherně x-)
Odpovědět
http://www.andelskaprasatka.cz/mail.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás sněžilo včera k večeru, večer, ale tálo to, a teď sněží zase a už je bílo, tak když to vydrží, vyrazíme se s malým aspoň koulovat..... :-D
Odpovědět
Tak tady pořád ještě sněží .......... x-) x-) x-) a zatím to netaje, takže možná na nákup vezmem boby :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, u nás nesněží, mám rýmu, mám šílenej KOPR a těším se na večírek :-D
Odpovědět
marketas. Ahojky, no už bude 10, tak to uteče. A přes víkend se trochu vyležíš, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to dopoledne vždycky hrozně uteče, než se člověk rozkouká, tak aby šel dělat oběd..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pátek. Všem přeji nádherný víkend, tady u nás bohužel nesněží, jen pršelo celou noc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem při pátku :-) Konečně víkend :-) Jupííííííí :-) U nás ráno sněžilo a teď spíš prší :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Macíku :-D jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzi :-) Jsem ti ani nestihla napsat na IP, ale už se k tomu chytám. ;-) Je dobře. A jještě lépe bude v 15:30 až vypadnu z práce :-D Zzzi strašně moc mě mrzí jak ti to dopadlo v práci :-( Jsou to sv... ]-( A je ti už lépe? Psla jsi, že jsi nějaká nemocná? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mám neschopenku, ale fakt mi je blbě,nespím, trpím.Dostala jsem antibiotika, snad zaberou, zatím mi to tak nepřijde. Ty už jsi úplně zdravá?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: Ty chuděrko malá. Taky doufám, že ti ty antibiotika zaberou co nejdříve. A ejstli ne tak zjdi za doktorkou ať ti dá antibiotika do prdelky, to zabírá rychle a druhý den cítíš velký rozdíl. Jojo já jsem už v pohodě. Doufám, že zase něco nechytnu. Tady jsem v jedné kanceláři 4 lidi a pořád tu někdo prská takže je to těžké se udržet v poho. Ale tlačím do sebe horem dolem vitamíny tak snad to nějak ustojím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?