Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani: Jsem si uvědomila, že těch fotek ze ZOO je moc, tak jsem je promazala a zmenšila to o 10 stránek. Tak asi proto, Ti to spadlo. Přece nebudu kupovat nový kočár, jen kvůli barvě a červenou můžou i kluci, tak co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou, blani: pěkné fotky, asi budu muset začít taky nosit na procházky sebou foťák, i když s tím filmem mi zas bude půl roku trvat než nechám fotky vyvolat :-D leni: snad se oko brzo umoudří a uzdraví já jsem byla včera na služebce v Praze a protože jsem byla hodná tak jsem si koupila za odměnu náušnice s kamínky swaroski :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Mončo tak já si jdu to oko hned vydloubnout :-D
Odpovědět
Moni - já právě chtěla neutrální barvu, a na výběr měli hnědou (hnusný odtsín), celý černý, tak jsem koupili čerevený, no třeba babičky z toho nemůžou, te´d jsem si objednávala červený obal k němu a paní, že ho nemá, ale že pro holčičku má stejně hezčí růžový na skladě... :-N Tak si fakt poslendí chvíli přijdu jak magor, že mi červená prostě přijde neutrální barva :-N jija- jasně, bez foťáku ani ránu. Já si teď poprvé v životě kupila taky náušnice, předtím jsem jednou za X let dostala od rodičů, před 9 lety od M., ale na svatbu jsem je sundala...a od té doby je nemůžu najít :-N :-x A teď tu měli stříbrné v akci za 50%, tak jsem si koupila dvoje kruhy za asi 250,- dohromady, a měli i s kamínkama jak píšeš, ty by byly super na nějakou akci...jééé, já bych šla na nějakou oslavu, svatbu,... už mi asi začíná hrabat, nějak mě to dřív nelákalo :-D
Odpovědět
Leni, to utíkej, nebo minimálně ruku nebo nohu pryč, s hákem nebo dřevěnou nožkou ladnou budeš taky sexy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani kvůli tobě se necham osekat celá :-D
Odpovědět
Blani veršuje :-D hezký ...... No jako já když kupovala kočár, tak se mi žádné jiné barvy nelíbily a červeno stříbrná byla super. Hezky viditelný, žádná mdlá barva. A červenou mám moc ráda. :-N :-D Len: Jak dopadlo osekávání? 8-) Jija: Tak to chce pořídit jiný foťáček
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...osekávání se nekonalo, jednou jsem sekla a strašně to bolelo :-D :-D :-D :-D Holky už to na mě zase jde---jak vidim ty nová svatební alba...tak se chci děsně vdávat!!!!!! :-N
Odpovědět
Len: Co Ti brání? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemam ženicha!!!!! :-( :-S :-o :-N :-D x-)
Odpovědět
:-D :-D A Ty už nechceš manžu?
Odpovědět
Profilova fotka
On už se nechce znova ženit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak holky fotky z posledního plavání http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Ahoj, tak darek k vyroci se nepovedl, jsem totalne zavrena, porod se nekona... takjsem M.koupila aspon nejakou Milka bonbonieru.A pak jsem ji skoro celou snedla :-N :-x Od M. jsem dostala pusu s tim, ze mi nic nekoupil |-| Leni - muj me taky znovu nechce :-S
Odpovědět
Blani neboj, tohle bude dárek, holt malé technické spoždění :-D x-) Tak mě by si Jára vzal znova, ale nechce se rozvádět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Blani nic si z toho nedělej...tyhle věci prostě neovlivníš.já když čekala Fildu, tak jsem zkusili snad úplně všechno, a nakonec mi ho vyvolávali 11 dní po druhém termínu...No a s Natálkou jsem zas musela odpočívat, neboť jsem byla otevřená od 25tt.No a nakonec se narodila 3 týdny před termínem.Prostě když to přijde tak to přijde.... :-)
Odpovědět
Dobré ráno při pátku :-) dnes jdem zas do ZOO, myslím, že děti budou umět všechno o zvířátkách dřív, než dojdou do školy :-D Len - Blani: Vždyť říkám malá technická závada nebo politické důvody a tak se porod odkládá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo sopka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo tvé děti budou za chvíli chytřejší než ty........ :-D
Odpovědět
Len, co nadělám :-D
Odpovědět
Leni - tady naštětsí vyvolávají 3 dny po termínu :-x A co Boženka, už se něco děje, se už dlouho neozvala, snad jsou ok... tady svítí sluníčko, a co jsem koukala, tak ted predpoved na tyden taky vypadala pekne, teploucko, snad to klapne....
Odpovědět
Ahoj k večeru, tak my byli celý den v ZOO a paráda.
Odpovědět
Ahojky, tak jsem stáhla fotky http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem krásný víkend!!!!!!!! Máme další miminko, KIJIVU v Trojské ZOO porodila před 20min opičí miminko, je nádherné!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, to je krásná zpráva, ale já nejdřív myslela, že už Boženka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Máme Sofinku....Boženka porodila dnes odpoledne,3770g , 51 cm...obě jsou v pořádku- :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak přece =-) :-) moc a moc gratulujeme mamince Božence a taky tatínkovi k narození Sofinky x-) tak ať se holky hezky v porodnici seznamují a pak se budem těšit, až se seznámíme alespoň prostřednictvím fotek i my ;-)
Odpovědět
Tak v ZOO jsme byli v pátek, no nevadí, však se tam na miminko brzy půjdeme podívat. Boženko, přejeme hodně zdravíčka a Sofince taky. My už se těšíme na fotečky. x-) Tak vidíš jak se technocké probléby vyřešily sami :-D
Odpovědět
Super zpráva, gratuluji Božence, a hlvaně ať jsou zdravé ;-)
Odpovědět
A musím se pochlubit, dnes jel M. do Glubusu a dovezl mi krásnou růži :-x včera byl od 6 do 20:00 na závodech s autíčkem na ovládání, tak prý, že jsem to vydržela sama doma :-x Tak mě potěšil, si už ani nepamatuju, že bych od něj dostala kytičku jen tak ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?