Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás nic nového naštěstí, dědeček měl včera svátek, bylo to 4 roky co jsem pohřbila tatínka, takže nic moc, ale už je to lepší........Vašík je hodný, teď jedeme do Krkonoš, tak se těším, ale na druhou stranu vůbec.....
Odpovědět
Profilova fotka
No hlavně e Vašík nezlobí...proč se netěšíš do Krkonoš? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, nemám moc náladu se bavit......vzpomínám |-| |-| |-| |-|
Odpovědět
Zuzi: Zkoušela jsi dělat klasické knedlíky, ale ne do vody, ale v páře na plátýnku? Mají lepší chuť, než ty vymáchané ve vodě. To už to 4 roky, co tatínek umřel? To to strašně letí. Ale tak třeba se o víkednu trochu pobavíš, budeš jinde a přijdeš na jiné myšlenky.
Odpovědět
Len: My tu skluzavku máme doma :-D i když na hřišti je taky.
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu předpokládám, že se bavit budu nebudu, ale to je jedno. JJ, 22.4 to byly 4 roky co mi odešel, včera 4 roky co jsme měli pohřeb a 1.6. 4 roky co je pod zamí, je to šílenéééééééééééé Moni já dělám knedlíky jenom v páře na 6.smysl a tyhle jsou chuťově lepší. Leničko poslala jsem ti na fcb zprávu, mám práci ještě, papa
Odpovědět
Profilova fotka
J8 se taky loučím...frčím na vycházku:o))) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro chytré...j8 = já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpět...a zase sama :-|
Odpovědět
Jsme doma z vycházky a dělám obídek.
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky:o)
Odpovědět
Ahoj, já jsem zpět z oběda a jen funím :-D Tady je dnes nádherně, ale začíná se to mračit ]-( Knedlíky kupujeme akorát bramborový a ohříváme je v mikrovlnce :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani vy nebaštíte kynuťáky? ;-) U nás je taky krásně.....snad to vydrží to i přes víkend, máme tu oslavu a představa, že budeme zavřený celý odpoledne cca 20 lidí v jedný malý chaloupce, ještě s našima dětma, který chvíli neposedí, tak to mě trefí.ale kdy bude hezky tak se vyvalíme na zahradu, děti si budou hrát a bude grilování a vegááááč....akorát jsem slíbila muži, že budu řídit, aby mohl tentokrát pít....tak se asi zase neopiju :-D
Odpovědět
Len - ani ne. My totiž je nějak ani nemáme k čemu jíst :-N jediné jídlo co jíme s knedlíkama je segedínský guláš od tchýně z libovýho masa, a to většinou k tomu dostaneme domácí br.kn. nebo si ho koupíme. ;-) U nás se klas.česká jídla nevaří, nebo spíš maso jen losos/pangacius/kuřecí prsa a k tomu vařená zelenina, rýže nebo brambory :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Blani a nejste vy nějací mlsní :-D
Odpovědět
leni - docela jo. Moje mamka mi furt říkala, že si mě žádný chlap nevezme, protože jsem odmítala vařit a jíst celý kuře, králíka, vepři knedlo atd...já jsem spíš na kynuté knedlíky, těstoviny můžu furt, zapeč.brambory, a pak ryby.... no a první jídlo co jsem měla u cthánovců byl guláš ze sojovýho masa :-D I klasický guláš klidně udělají s kuř.prsíček, aby v tom nebyl kus "tlustýho" , to by M. nejedl :-D Takže i "nemasoví" chlapi existují :-D
Odpovědět
Jo a ještě nejen, že je M. nemasový, ale u nás doma vaří on.... ;-) Když už jsme u toho jídla, nekoukali jste včera na Primu na "Polreicha" (nevím,jak se píše správně?). My to sledovali poctivě, jelikož jsme chodili denně s M. kolem toho hotelu do školy :-D A pár metrů odtam jsme si dali první pusu a začali spolu chodit, tak jsem tak zavzpomínala na "stará léta" x-)
Odpovědět
Blani: Tak nabaštěná? No já králíka nejím blééé, ale Járovi jsem ho udělala, nevím jak chutnal. A abych vydržela u toho pečení, tak jsem si otevřela vínko :-D Jarda si dá maso a klidně i jen zeleninový salátek, nemusí mít maso pořád.
Odpovědět
U nás byla oblíbená hláška ze Slunce seno....Fůůj, zase králík :-D Kolikrát jsem doma hlásila, že jdu najít barvičky, modrou a zelenou (či jakýma to ten kluk otrávil králíky). Náš táta měl spoustu králíků, tak většinou o víkendu byl pečený, a mě to tak nechutnalo, ještě ke všemu ta obíračka těcj kostiček... :-o Naštěstí sestra byla přesný opak, vždycky jsme se v jídel rýpaly, pak mamka odešla z kuchyně, tak já rychle snědla za sestru brambory a ona dorazila za mě maso :-D Já bych si tak dala domácí vařené nbrambory. je tak se solí....to jssem chodila ve sklepě, když děda vařil slepicím nebo prasatů, ve velkým hrnci brambory, tak pak je oloupala , osolila a jedla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tak králíka já můu, já vlastně sežeru skoro všechno :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To písmenko ž už mě vážně sere.......kdyby se vám zdálo, že píšu jak debil, tak je to tim ž :-D
Odpovědět
Blani: Jo jo modrá a zelená :-D Blani tady je ta jedna fotka co jsem zkoušela http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... Jinak tam jsou i další a je jich málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo super pavouček.... :-)
Odpovědět
Moni - krásná fotka (když pominu, že nesnááááším pavouky :-N ) ;-) Leni - klid, já píšu jak debil a to mi fungují všechna písmenka :-D Pár dní jsem hlídala sdestře zakrsl.králíčka a pustila jsem ho, a´t se proběhne po obýváku, M. si něco chystal k jídlu, on přiběhl k němu a okukoval, tak M. otevřel troubu a lákal ho aby skočil dovnitř :-D :-D :-D Sranda je pozorovat :-D M.ohnutý u otevřené trouby a králík pár cm od ní koukal na M. s ušima zlomenýma, panáčkoval,... :-D
Odpovědět
Blani, já je taky nemusím, ale venku mi pavouci tolik nevadí :-D A co kytičky? Koukly jste? Díky za pochvalu fotky, ale bylo to šílený. Jednou rukou držet foťák, co jsem si manuálně připravila, a druhou rukou držet větvičku, aby se tolik nehoupala - foukal velký vítr.
Odpovědět
Profilova fotka
No kytičky jsou ještě hezčí...já kytičky můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky frčím do školky....... 8-)
Odpovědět
Tak zítra budu mít fotky z ateliéru, tak se nelekněte, pak vám hodím do IP odkaz. teda hned pak jedu do poordnice na monitor, tak pokud si mě tam nenechají, tak je večer hodím na net :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, od včera odpoledne jsme doma a už jsme se celkem zabydleli. Sofinka je hrozně hodná (klep, klep) a pokud ji něco netrápí, tak spinká. Porod celkem v pohodě - celkem šest hodin, to jsem si ani nemyslela, že to zvládneme tak rychle. Zato ale šití horší než porod - mám asi 50 stehů, chtěli mě brát na sál kvůli velké ztrátě krve, ale nakonec jsme to zvládli s transfůzema. hojení je fakt hnus, zatím nesedím, ale to bude už jenom lepší a malá za to fakt stála. Blani, kdybys chtěla víc čersvých info o Buhunicích, tak klíďo napiš
Odpovědět
Boženko -super, že jste už doma. Ještě jednou gratuluji k malé. A hned ti písnu IP ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?