Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky.... Markét, já jsem na tom dobře....za chvíli frčim ke kadeřnici na melírek a večer máme sraz ze střední..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, len chudák Markétka jí takhle psát, jak si užíváš, když je v práci :-D Já si válím šunky, ale chtěla bych zasadit kyti a na 13 hod jdu s Kubíkem na očko, s Aničkou na převážení a přeměření
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Mony, já už si pomalu zvykám, že Leňula je provokatérka :-D A Ty taky - prej si válíš šunky.....Chjo, já chci taky! :-D Leni, ty budeš ale večer čananá x-)
Odpovědět
Dobré ránko, tady trošku svítí sluníčko, huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá ;-) Zuzi - ty už máš dnes víkend? Taky jsme si říkala, že každý rok pojedeme na Bouzov zavzpomínat, ehm, loni bylo super výročí, já jela s muzeem na exkurzi po kostelech a Martin na nějaký turnaj, takže jsme si to oba užili i bez sebe :-x :-D Pozdě večer jsme si dali pusu a padli mrtví do pelechu :-D Za necelý týden máme s M. 10.výročí co jsme spolu, takže den předem budu ukliízet, znásilňovat, atd. ať T. vykoukne a mám po starostech s dárečkem :-D A když ne...tak aspoň bude po X týdnech doma uklizeno, to bude taky dááááreček :-D
Odpovědět
Blani: tady už taky sluníčko. No dárek bys měla super :-D jen jestli se mimču bude chtít ven :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jj, jak říká Monča, dáreček máš v sobě, tak jen se s Tomíkem domluvit, aby to klaplo na ten den 10. výročí :-)
Odpovědět
Tak jsme se vrátili od mudry. Anička má lehce podváhu, ale prý nevypadá na to, že by jí něco chybělo - tak v pohodě. No a Kubík byl očkován, tak dostal pigáro do zadečku a ješě se smál :-N jen se zamračil, když mu paní doktorka povídala, že teď má odpočívat a žádný velký akce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, Ty máš šikovný děti x-) a Aničku víc krm :-) Holky, přeju krásný víkend!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Moni - fakt šikulky ;-) Malá chce asi od mala být modelka, to jsou taky takový vychrtliny x-) Všem krásný víkend, snad vydrží počasí a konečně nebude pršet!
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Anička to určitě dožene, taky jsem v dětství měla lehkou podváhu a dneska by mi to nikdo nehádal :-D :-D blani: taky myslím, že porod k 10 výročí je docela originální dárek ;-) já jsem dala letos k výročí H. zase výlet do Vídně, on je to spíš dárek pro mě, ale nemůžu si dávat dárky jen tak ne? tak to vždycky dám jemu jako že k výročí ;-) :-D
Odpovědět
Jitko - jo, takový ty dárky pro něj a ve skutečnosti pro mě...ty jsou nejlepší :-D Já jsem myslím loni dostala nový externí disk k PC na fotky (protože jsem fotkama zaplácala náš společný a M. neměla už kam dávat filmy a svoje věci :-D ) a já mu zas koupila takovou tu bublinkovou podložku do vany , protože jsem ji vždycky chtěla :-D
Odpovědět
Holky, tak jako mudra si pamatuje, že i když jsem jedla jak otesánek - to má Kuba po mě, tak jsem taky měla pořád podváhu, takže oba to mají po mě, což je fajn. Ale když koukám na nějaké diskuze, že tam 16m dítě váží 14 kilo, tak mi to přijde moc, když Kuba má 10 a Ani 11,8 kg. Jija, Blani: Tak dárky jsou unás skoro stejné. :-D Něco je potřeba, něco chceme a tak si to darujeme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, momou: taky mi příjde, že jsou dneska děti nějak vyžrané, já jsem měla ve 4 - 14 kg a vydrželo mi to až do skoro 5 let a něteré děti to mají v roce a 20 kg jsem měla v 7, stejně jako bráchové, to byla pro mamku minimální váha aby nás dala do školy, bála se když budem mít míň, že nás budou ostatní děti bít správně nejlepší dárek je ten, který se hodí ;-)
Odpovědět
Dneksa je kráááásně :-D Jitko - přesně tak, dárek se musí hodit....asi M. koupím k výročí nějakou hezkou pohodlnou podprsenku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani: jasně, však pak můžeš M. říkat, že jeho dárek je to, že na tu podprsenku může koukat nebo jí dokonce sundat když bude chtít ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého 5-letého syna, který si hraje v obýváku s elektrickým vláčkem. Najednou vláček zastaví a syn říká: "Vy kokoti, který chcete vystoupit,vypadněte odsud, protože tohle je poslední zastávka. A vy kokoti, který chcete nastoupit, okamžitě hněte prdelí, protože hned odjíždíme."Zděšená matka vejde do pokoje a říká: "V tomto domě takovýhle jazyk... Zobrazit více nepoužíváme. Takže ihned běž za trest do svého pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým vláčkem. Chci ale,abys mluvil jen slušně" Po dvou hodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za chvilku vlak zastaví a matka slyší: "Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nezapomněli vzít zavazadla. Chceme Vám poděkovat, že jste s námi cestovali doufáme, že jste strávili příjemnou cestu." Dále slyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazadla dali pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Všem Vám přejeme příjemnou cestu. "Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, slyší,jak syn dodal: "A těm, co jsou nasraný z dvouhodinového zpoždění, připomínám, že za to může ta kráva v kuchyni!"
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj vespolec :-D Rodí se tu nebo je tu klid? :-D :-D :-D krásnej víkend, paráda, mělo by být takhle furt.. na zítra už hlásí pršení :-| to zas bude hnuska... chjo... Naše šípková Růže spí a spí přes den, že mám obavy někdy,jestli vůbec dejchá.. za to v noci se budí třeba i po hodině a půl :-N pak třeba hodinu kouká.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím po sportovním víkendu, včera jsem si s H. zašli na minigolf a dneska jsme si dala takový malý letos první výlet na kole asi 35-40 km :-), takže doufám, že zítra ještě vstanu a dojdu do práce ;-) :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, jija: sportovní víkend na minigolfu? :-D My byli včera na squashy, pak na hřišti s dětma. Dnes vycházka do ZOO a teď jdeme nakoupit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já včera po prokalené celé noci na výletě v Troji, jen do ZOO už jsme nedošli :-D :-D :-D :-D Na fotbale jsem se dodělala, šla domu až po 19hod a do teď to rozcházím :-D :-D :-D Dnes pyžámkový den, jen jsem uvařila, vyprala 2 pračky, dali si zatím 2 sexíky :-D a jinak se válíme...
Odpovědět
Kat - možná Boženka by mohla rodit, neozývá se.... Jitko - minigolf taky můžu, tady stojí asi 30,-, k tomu točí Kofolu,.... ideál "sport" pro mě :-D Zuzi - ideálně strávený víkend Já dnes po 5 dnech ležení jela 5min. do obchodu pro podprdu a stejně neměli, tak zas ležím :-N Ale už si plánuju výlety a "sport", chci zkusit kol.brusle s kočárkem ;-) A to bude tak max., nikdy jsem nesportovala před těhu, a teď to taky neplánuju, jsem hrozný lenoch :-D Já tak lehnout ke knize na terasu na sluníčko, čokoládka, Kofola,.... :-x
Odpovědět
jo a nakládaný hermelín, na ten bych zapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: alespoň nějaký pohyb ;-) navíc jsme tam došli pěšky a zpátky taky ;-) blani: tady to stojí stejně a Kofolu točí taky, takže já měla Kofolu a H. pivo :-) a dneska abysme nepřišli sportem o moc sil, tak jsme si pak dali doma zmrzku , doporučuju všem jogurtovou s meruňkovým toppingem od Primy, fakt výborný
Odpovědět
jééé, ty mi děláš chutě...naštětsí M. zrovna min.týden narval mrazák nějakýma akčníma od Cart Dor (nebo tak nějak se to píše :-N ), jahodová, karamelová, tiramisu (ta mi nechutná, málo sladká, spíš hořká :-N ) apak máme takovu "kořenku", jak se dá koupit přímo třeba pepř vtakovém tom mlýnku, že si to člověk na to nastrouhá čertsvé, tak jsou i "mlýnky" na pudinky nebo zmrzliny, tak máme takový s karamelem.... :-N Boha jeho....jdu do mrazáku :-D
Odpovědět
Právě dojel M. a dovezl mi tortilu se zeleninou,...asi se z toho po....asi před hodinou jsem do sebe nacpala palačinky, co zbyly z oběda, s marmeládou, banánem a kupou šlehačky a tím karamelem :-N A pořád mám v plánu tu zmrzku, na kterou mi tu Jitka udělala chuť :-D :-N Když se dlouho neozvu, tak jsem praskla...
Odpovědět
Profilova fotka
blani, Ty zase děláš chutě mě, teda karamelovou zmrzku bych si dala a i Ty palačinky co měla Ty, ty musely být výborné, doufám že nepraskneš, spíš když už tak ať už nejsi 2v1 ;-)
Odpovědět
Tak právě muž prohlásil, jeslti nechci zmrzku.... tak jsem nadšeně kývala, že chci... tak prý mu mám vzít taky :-D Drzoun Žena je s manželem u psychoterapeuta po dvacetiletém manželství, stěžuje si na osamělost, nepochopení, nedostatek lásky, sexu, atd, atd, atd... prostě mele, mele a mele . . . . Terapeut po přiměřené době vstane, obejde stůl, požádá ženu, aby se postavila, přistoupí k ní, obejme ji a vášnivě ji políbí. Žena si pak pomalu jako v transu sedne a mlčky sedí. Manžel na to čučí jak tydýt... Terapeut říká manželovi: "Tohle vaše žena potřebuje aspoň třikrát do týdne. Můžete to pro ní udělat?" Manžel se zamyslí a povídá: "Můžu jí sem vozit jen pondělky a středy, ale v pátek ne, to chodím na ryby". Po svadobnej noci sa otec pyta syna: "Tak ako? Vsetko OK? " Syn odpoveda:" Joooj oci pruuser.." -"Tak co sa stalo?" -"No, po krasnej noci, rano ked som vstal, som polozil na jej nocny stolik 200Euro" -"Synak, noo to si nemal..." -"Co ja oci, ale ona mi vydala 50 euro spat! Porodní babka, která za svůj život odrodila stovky dětí, přijde do nebe a Svatý Petr ji přemlouvá : Tys´ byla taková starostlivá a dobrá. Zůstaň ještě na zemi a pomáhej ženám v těžké chvíli, stejně tak jako dosud, jen Ty to umíš tak dobře." Porodní babka nato odpoví: Víš Svatý Petře, nemohu se již více dívat, jak ženy trpí a otcové dětí si zatím užívají ." To není problém, zařídím to, aby při každém Tvém porodu otcové dětí trpěli stejně jako rodičky." Slíbí jí Svatý Petr. Tak se babka vrátí nazpět a hned ji volají k porodu. Žena se svíjí v bolestech na posteli a manžel sedí u okna, chlastá pivo a příšerně se chechtá . Vás nic nebolí ?" ptá se zaraženě babka. "Ne, mě ne, ale podívejte se ven na toho kominíka.Svíjí se na tý střeše, jako kdyby byl v posledním tažení!" Jaká to je poloha na Eurotel? Lehneš si na postel a čekáš celou noc na sex, protože partnerka je dočasně nedostupná. Zemře černoch a dostane se do nebe k sv.Petrovi. Sv.Peter se ho zeptá: "Jak se jmenuješ?" Černoch, v obavě že v nebi jsou rasisti, řekne: "Leonardo Di Caprio". Sv.Peter se na něj ještě jednou koukne, zamyslí se a ještě jednou se ho zeptá jak se jmenuje. Černoch znova, že je "Leonardo Di Caprio". Sv.Peter vytáhne mobil a volá Ježíšovi: "šéfe, ten Titanic se potopil anebo shořel???" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem napsala Božence sms a doufám, že je vše u nich v pořádku. Uvidíme, jaká přijde odpověď ;-) Čekám, až se mi probudí šípková Růže a jdeme ven :-D
Odpovědět
Ahoj ženy, Blani vtipy super. A co, na porod to nevypadá? Kat: U nás jsou dnes taky šípenky růžové, sice Kuba už se tam válí, ale nepamatuju, kdy mi spal skoro do 9 hod. Ani ještě spí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já bych teda taky ještě spala, ale to moje zvíře tu řádí s hračkama a pořád něco vykřikuje, tak se to nedá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?