Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Boženko super zpráva moc gratuluju k malé Sofince x-)
Odpovědět
Profilova fotka
MAJKY MÁ NAROZENINY, MY MÁME PŘÁNÍ JEDINÝ a ona ví moc dobře jaké!!!!!!!!!!!!!Tak ať se ti kouká splnit!!!! Až probudíš se v den svých narozenin a všichni Ti budou přát, chtěla bych i já, ač není mi to dáno, ruku Ti stisknout a malou pusu dát. Chtěla bych, abys byla dlouho šťastna a nejšťastnější snad, aby kvetl věčně úsměv na tvé tváři, ať v očích tvých Ti láska září, nechť tvoje srdce nepozná nikdy klam, to vše T...i přeji k tvým krásným narozeniná.........Markétko moje milovaná, ať se i na Tebe usměje štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To Ti přejí Zuzka a Vašík:))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kua...
Odpovědět
Jůůůůů, Maruška. Kááááásnáááááááááá ;-) A Majky také přejeme vše nejlepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné fotky Marušky x-) taky bych chtěla to malé sladké miminko, které jen papá a spinká |-| a nevzteká se, neháže vším kome sebe, neutíká mi po zahradě nebo z nočníku a neplaší kočičky :-D Majky fšechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, spokojenosti a nějaké krásné nadělení ...... :-) kdepak se nám vlastně touláš? =-) Mám velkou radost z dalšího miminka, teď se rodí samé holky :-N jakpak se asi Boženka se Sofinkou mají? Blani, tak hurá do toho, ať je zase co slavit ;-) Zdravím též ostatní červnové manželky a matky :-)
Odpovědět
Jé Maruška je krásná x-) Majky vše nej k narozkám :-)
Odpovědět
Ahoj při pondělku, včera jsem byla vyřízená. Ráno depka, pak jsme jeli do Řeže k tetě na chatu. Pekli jsme buřtíky, pálily jsme bordel .... Pak, když jakože pojedem dom, co uklidíme, tak děda došel s tím, že nemá klíče od chaty, že vzal z věšáku jiný (chatu odemykala teta, ale ta odjela ve dvě hod.). No fajn, tak jsem sedla do auta, odvezla jsem Járu s Kubou, Anička chtěla zůstat s dědou, že u něj bude spinkat. Dojela jsem pak pro klíče k dědovi dom, jela jsem zpět na chatu, tam před chatou na cestě ubrečená Anička, za ní děda a tvářil se taky divně, tak ve mě hrklo co se stalo. No jak jsme pálili, tak se pak rozhrabává popel, a dávají se cihly k ohništi a na to železný plát, aby vítr ten popel nerozfoukal. No a děda ještě dával Aničce jogurt, pak někam odběhla, tak začal ještě dorovnávat dřevo, Anička běžela zpátky a jak doběhla, tak se opřela o ten plát. Takže má obě dlaně spálené. A to u toho byla už kolikrát a pořád se jí říká, že se na to nesahá, nikdy si nesáhla, nevím co jí to napadlo, děda jak byl daleko a otočil se pozdě, tak už nestihl nic říct. Jen rychle pod studenou vodu. No jeli jsme první do lékárny, páč já u sebe neměla její zdrav. kartičku. Tam paní magistra, že to není tak hrozný, že určitě bude stačit mastička a kdyby se to nezdálo, tak k mudře. No uvidím s čím dnes ráno dojedou. Jsem si Aničku chtěla odvézt domů, ale děda že ne, že když to posr.. tak že to zvládne. No ještě jsem koupila čípky, aby se trochu uklidnila, takže prý usnula dědovi v autě, donesl dom, jen jí převlíknul a dal do postýlky. Zatím nevolal, tak snad v pohodě. Jak jsem koukala, tak víc má spálenou pravou ruku - celou tu část pod malíčkem má rudou a uprostřed bílé a pak každý prstík na konci. Na levé ručičce to má mnohem míň. Uvidím, jak to bude vypadat až dojedou a raději asi zajdu k mudře. Tak děda už volal a levá ruka dobrá, pravá teda nee, ale Ani je v pohodě, prý jí to namazal a ani nepípla x-) sluníčko moje. Noc prý byla v pohodě.
Odpovědět
Moni - jejda, chuděra malá :-( Tak snad to bude ok, zas máte jistotu, že příště už si nesáhne :-N Beru - neboj, z toho za pár let vyroste.... :-D
Odpovědět
Blani: No nevím, pokud bude jak já ... tak sahne. Beru: Tak pořídit ještě jedno mímo :-D Myslím, že je fajn, když plaší kočky, počkej až bude běhat za klukama :-D
Odpovědět
Tak a jsem stáhla fotky ze soboty u tchánců http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mončo...tohle se prostě stává.Ať je hlídáš sebevíc, tak se prostě otočíš a zrovna se něco stane....ale určitě to nebude tak zlé a za chvíli ani nebudete vědět, e se něco dělo...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky.... :-) u nás je tááák krásně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, tady je chvlilkama pod mrakem ale jako dorbý, zatím neprší.
Odpovědět
Ahoj, tady svítí sluníčko ;-) Ale nějak se to mračí ]-( Moni - krásně to u vás všechno kvete a koukám jak malej už lítá ;-) Když si vzpomenu, jak loni byl ten srazík v Praze a byl úplně malinkej :-x To ještě Bára vlastně byla 2v1 ;-)
Odpovědět
Blani: koukalas na fotky? Ještě stáhnu jedny, tam si myslím, že jedna se mi opravdu povedla, tak Ti jí sem pak hodím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vydala na úřad práce abych získala sociální dávky pro svého psa. Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat. Tak jsem jí vysvětlila, že můj pes je černej nezaměstnanej línej neumí česky. byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování má plno potomků po celé vesnici navíc neplatí daně na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi žebrá krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec. Paní se ještě jednou podívala do papírů ..... a v pondělí se mám stavit pro peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.prima-recepty.cz/recept/33...
Odpovědět
Ahoj Zuzi, tak zní to zajímavě, ale já v mikrovlnce jen ohřívám a to jen někdy, není to tak zdravé. A pro děti už vůbec ne :-D A knedlíky raději klasika, ať s Aničkou máme krásně zapatlané ruce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... Tak receptů na knedlíky z mikrovlnky je na MMB spousta ale já se toho tak nějak bojim :-N :-N :-N Raději je dělám klasicky, jak mi je naučila dělat mamka...ale možná že je vyzkouším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tu zase nikdo není..... :-(
Odpovědět
Já jsem tu, chvilkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ty jediná jsi tu poslední dobou pravidelně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo jak je na tom Aní s těma ručičkama?
Odpovědět
Len: V pohodě, včera jsem ji nepustila na písek a to ještě do konce týdne nepůjde, ale je to dobrý. Tím jak leze po žebříčku a na skluzavku (doma) to vypadá, že je to v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
No to víš na písek je to blbé, to by se jí tam mohlo dostat nějaké svinstvo, hlavně by jí ten písek asi na to vydil, ale skluzavka je hladká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda, že je v pořádku..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já je dělala poprvé a jsou mooooooooooooc dobré.Alenka už je jinak nedělá.Výhoda pro mne je, že nejsou vymáchané v té vodě, což mě vždycky vadilo. Jak se jinak máš?Já musím za chvíli do háku, ach jo..........závidím ti, že jsi doma, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzko,,,mám se výborně.....děti hodné, teda Filda je většinu dne ve školce, protoe se mu nechce vůbec domů a Natálka to je zlatíčko...v sobotu jedem k Tomovo babi na oslavu 70tin, tak bude velká rodinná sešlost :-D co u vás? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky asi budu muset pořídít novou klávesnici, nechce mi to psát žžžžžžžžžžžžž :-o
Odpovědět
Profilova fotka
dnes budu dělat k večeři tuhle pomazku......dělají jí u Fildy ve školce a je z ní přímo nadšený, tak jí taky spáchám http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?