Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ránko, doufám, že je Boženka v pořádku, já zatím držím, akorát furt hubnu, za poslední 3 týdny asi o 3kg :-N Tady je úúúplně nádherně, už začíná všechno kvést, já bych hnedle šla někam fotit, ale radši ležím :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se hlásím sama. Po sobotní "vyvolávací akci" jsem celej den měla šílený poslíčky po 4 minutách, až v noci se to rozvolnilo na 10, takže do toho už nejdu - bolesti jak prase a houby z toho. Volala jsem i do porodky a doktorka řekla, že pokud to nemám v celým břiše a interval se nezkracuje, tak jezdit nemusím a ono to pak začalo povolovat. No a včera opět kontrola v porodce - si mě tam teď zvou už po dvou dnech - monitor nádhernej, nález krásnej - porodní cesty připravený - prý mi chybí už jenom ty kontrakce nebo plodovka. No a pak jsme po obídku jeli ven do přírody bo tu bylo krásně. A to stejný hodlám udělat i dnes jakmile se mi manžel vrátí z práce. Jo a když jste u těch výročí a dárků, tak Petr má zítra narozky - je mi jasný, že naše beruška čeká, abych mu dala ten nejkrásnější dárek. 8-)
Odpovědět
Boženko - to jsem ráda, že jste v pořádku. Takže vyvolávací akce nezabrala? No u nás ještě neproběhla, furt je mi blbě, takže nálada není.... A malá určitě čeká na zítřek na narozky, to by byl fak tmoc pěkný dárek., Držím palce, ať je vše ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jako teoreticky zabrala, jenom to nevedlo ke kýženému cíli. A trpět a funět tu dalších 6 hodin nehodlám, takže rozběhnutí porodu je teď na maliníkovém čaji a homeopatikách. Ještě třeba dnešní procházka, tak uvidíme.
Odpovědět
Holky, to všechno nepomáhá :-D Prostě miminka vylezou až se jim bude chtít ;-) Jen si ty bříška ještě užívejte.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, mě bříško nevadí, ale kdo bude rodit 4kilového cvaldu? A hlavní je, že bych se chtěla vyhnout vyvolání...
Odpovědět
Profilova fotka
zabi tak jestli to vyjde na ty narozky tak to bude krásný.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, miminka vylezou, až se jim bude chtít.. té naší se nechtělo ani v porodnici po 29h :-D :-D :-D
Odpovědět
Jak, až se jim bude chtít? Co je to za vychování? Snad mají poslouchat maminku a tatínka, ne? :-D
Odpovědět
Blani: No nevím, nevím. Já mám pocit, že poslouchám děti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nebyla jsem tu za váma asi sto let. Jak se máte?? Do svatebního alba jsem dala fotku naší holčičky z UTZ, tak se můžete mrknout ;-)
Odpovědět
Lucko: To je moc krásný obrázek x-) Tak hodně zdravíčka a klidný porod. A co tady? už se něco děje?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
momou: děkuju za pochvalu. Snad to všechno bude v klídku ;-)
Odpovědět
Luci - nádherná fotka, krásně se vám na UZ ukázala ;-) Jak píše Monča, hlavně hodně zdraví pro obě ;-) Jinak hlásím, že manželské povinnosti nemají na urychlení porodu vliv :-x :-D
Odpovědět
Blani: Asi se málo snažíte :-D Co nějaké artistické číslo?
Odpovědět
Ahoj holky, dnes jsem se rozhodla trošku provětrat kosti kolem baráku a tady jsou úlovky z dnešní procházky, venku bylo fakt krásně: http://www.btweb.cz/duben2010.html A kdo nemá Mozillu, ale třeba Explorer, tak by to mělo fungovat tu: http://www.btweb.cz/img/Flora/Duben%2... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, hezký fotky, krásně se na to kouká doma za oknem,když leje :-N Jak se jinak cejtíš? Už to máš za pár což... Jako netušila jsem, jak jsou ty procházky s kočárkem tak vyčerpávající :-D i když já jsem jak prase po první ráně po té ztrátě krve :-N beru železo tak nějak sporadicky, jak si vzpomenu, ale asi bych to měla brát pravidelně... :-N Ty jo holky, za chvíli tu budeme oslavovat zase naše výročí svateb... mě přijde, že jakoby to první výročí jsme slavili včera.. že to hrozně letí =-) :-)
Odpovědět
Kat - cítím se furt stejně blbě :-p Tak jsem se rozhodla, že třeba se něco pohne, když nebudu jen ležet, takže jsem po týdnu se vydala ven na procházku....a prd se stalo, bylo mi snad i líp než když jsem ležela, akortá jsem byla hodně utahaná...takže zítra jdu znovu, pokud nebude pršet, teď tu máme bouřku. A uvidím co mi ve čtvrtek řekne mudr. (te´d máme dle papírů 13 dní do TP, dle NT+ 20 dní) A to výročí, zrovna včera jsem říkala M., že jsme spolu už víc než 1/3 života, tak M. prohládil, že za 10 let to bude přes polovinu života :-D A i svatba mi přijde dávno, i když jsou to "jen" 2 roky.
Odpovědět
A my (holky z BRM) budeme mít letos výročí 3 roky, co se známe :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky......dnes musím k očnímu, včera mě začlo pálit oko, mam ho celé červené a taky oteklé a začíná i to druhé, tak zřejmě nějaký zánět spojivek či co.... :-S
Odpovědět
Ahoj holky, Len: Tak snad to nebude nic horšího.
Odpovědět
Leni - držím palce, ať je to ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky...v nejhorším budu nosit přes oko černou pásku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy...tak žiju...mam zánět nějaké žlázky v oku.Dostala jsem kapičky a vodičku a musím si to proplachovat a vykapávat.....tak páska na oči se zatím nekonná :-D
Odpovědět
Leni - fakt nebude? :-( A já se tááák těšila na jednookou sexy blondýnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani co neni může být :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, blani: díky za pochvalu malé, je to krasavice. A myslím n a tebe ať už máš broučka brzo u sebe.
Odpovědět
Leni. Takové sklamání .......... :-D
Odpovědět
Holky stáhla jsem fotky co jsme byli na procházce http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... a v ZOO http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... Jsem zas zkoušela fotit :-D
Odpovědět
Moni -mě to nějak spadlo po rpvní stránce, ale aspoň jsem zahlídla, že taky máte červený kočárek pro kluka... u ná s z toho někteří lidi nemůžou, že mám ečervený ]-( Tak to zkusím za chvíli... http://revue.idnes.cz/cesko-slovensky... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?