Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Mám další tip na vyvolávání - mít před dveřma Svědky Jehovovi :-N To vám taky zvedne tlak, tep a kdo ví co :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co naše těhulky, pořád 2v1? Blani, grrr, to věřím. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... u nás je dneska tak hnusně, až se mi z toho chce .........Velebnosti :-S :-S :-S :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, u nás taky a ráno mi říkal kolega, že slyšel, že nemá být žádné léto - prej zima a hnusně :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét...no to mi ani neříkej!!!! já už se těším, jak se budu vyvalovat na zahradě a grilovat a péct buřtíky!!!!no to v žádném případě!!!!!To zakazuji.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni - ty jsi na to kápla, už vím proč je mi ráno vždycky blbě...to bude ten pohled z okna na to hnusný počasí :-( 8-( Market - nestraš, já chci teploučko :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já nestraším, já jsem z toho taky špatná a doufám, že je to nějaká blbost!
Odpovědět
Holky léto bude, klíd. Už několikrát se spletli a nekažte mi letní náladu. :-) Holky znásilňování nezabralo? Nevadí, povede se jindy, aspoň se na děti můžete ještě těšit. :-D
Odpovědět
Já jsem neznásilňovala, mě tak tvrdlo břicho, že jsem byla ráda, že ležím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ahoj.....mě taky včera večer tvrdlo břicho...měli jsme čočku :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, hihi, já jsem měla včera čočkovou polívečku, jsem na ni dostala strašnou chuť, tak jsem vařila :-) Blani, chjo, to je boj, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já moc luštěniny nemusim, ale Tomík měl chuť na čočku s párečkem, tak jsem si taky trošku dala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, u nás taky žádný znásilňování ;-) ale dnes už do toho jdu, když by si mě tam měli zítra už nechávat, tak to radši přirozeně. Ale snažila bych se je překecat na pondělí - to mám termín a třeba by to do té doby klaplo. Jinak se fakt nedivím, že se prckům nechce na svět, do takovýho počasí bych se taky narodit nechtěla, vždyť je jim vevnitř líp 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Boženko, no ě by se taky ven nechtělo, kdybych bydlela v bříšku, kde mi nic nechybí.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, Ty máš termín až v pondělí aoni chtějí zítra vyvolávat? Proč jako? Nechápu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, Leni, kdo by se hnal do toho hnusu. Tady prší a je ani ne 10 stupňů, takže tak... Si už od začátku týdne plánuju procházku a ještě jsem se nikam nedostala, protože pořád jenom chčije ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás je taky hnusně...sice pršelo naposled ráno, ale taky žádná sláva...ale zítra už má být lépe.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem na to zvědavá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
u nás nepršelo jen do 8 ráno, od té doby chčije a chčije :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady fakt prší už třetí den v kuse :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás zase lilo celou noc.....už mě to pěkně s**e :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky frčim pro malýho do školky...doufam, že nezmoknem.....radši mu vezmu deštníček, košíček a kolo Velebnosti :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, tady pršelo v noci, ale jinak v pohodě. Teď je zataženo, ale neprší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hlásím, že tady neprší, ani se nerodí, ale znásilňuje, to jo :-N :-D
Odpovědět
Báro - tak to je u vás ideál.... :-D Tady furt chčije, už mě to leze na mozek...už mám i "slyšiny", se mi zdálo, že nám zase teče stropem, jsem slyšela nějaké kapání a to bylo oknem z venku.... :-| Holky, pěkně se nám blíží to 2.výročí....už máte něco v plánu? Nějaký výlet, dovča, dárek,....? Inspirujte mě...
Odpovědět
Blani: Už druhé? Já si chvilkama připadám jak po 10 letech. No něco vymyslím, ale první musím vyloupit banku, nechcete jít do toho se mnou? 8-) Ty jo, mi bolí kozy ............ zas bude MS. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jenže to nebyl popis každodenní, jen jednodenní :-N my jsme jinak rádi, že se vyspíme :-p No jo, už druhé výročí =-) My jsme chtěli každoročně slavit stejným svatebním obědem ve stejné restauraci, loni jsme byli i s kočárkem, letos asi půjdem sami, protože s Andulkou bychom se v klidu nenajedli, snad naši pohlídají. Nám to vychází na pondělí, tak to bude asi až večeře. A víkend před výročím jedem do Hradce Králové, já mám sraz od vejšky, tak tam máme celá rodinka zamluvený pokoj v penzionu. A víkend po jedem někam k Jihlavě na sraz z Modrého koníka. To bude v květnu najednou aktivit :-) Mony, já ti klidně budu dělat alibi, když se pak rozdělíš ;-)
Odpovědět
Beru: Tak cajk, ještě vymyslet plán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
VŠEM KRÁSNÝ VÍKEND!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, tak co naše maminy, jak jste na tom, holky? Blani a Boženko?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?