Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni... Právě si pouštíme svatbu Jiřího Káry, je to šílenost, co i v dnešní době se dá zažít... :-D :-D :-D :-D Byl u nás včera nakupovat.Nevěsta je již po smrti(opilá upadla na radiátor) a dnešní přítelkyně mu umírá na rakovinu, což ať jsou jací jsou je to hodně smutné.........
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to teda jo... :-( Já už jdu do pelíšku...papa zítra a hezký zítřejší den... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zkouknito.cz/video_12746_s... Tohle je poslední část, tak na to jukni, ale myslím, že už jsem to kdysi posílala. Měj se krásně a sladké sny, papa Všem krásný víkend!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zkouknito.cz/video_12743_s...
Odpovědět
Zuzi: Mě se to taky mo líbilo ;-) jo Zubi, to video jsi posílala, koukala jsem tehdy na celé .............. :-D Kat: No tak u mě čekali, že se do práce vrátím a počkali sami, až si odnesu věci, bylo to skoro jak posvátné ...... tohle je jak kdyby Tě vyhodila :-D Ale buď v klidu, mimísek je důležitější než šéfka.
Odpovědět
Dobré ráno holky Pro pracující mám přáznivou zprávu: JE PÁTEK HOLKY :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čest ženy x-) Tak si tu tak sedím a čumím doblba, nemám do čeho píchnout,tak si to tu asi fakt sbalím :-D Zítra jdeme s Emčou na svatbu kamarádovi, tak se těším, jak si při obřadu pořvu (hormony dělaj divy),na zahradní slavnosti si dám nějaký dobroty, zatančíme... snad vyjde i počasí trochu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí nezapomeň se zítra opít :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, vychlastám jim tam všechny džusíky Cappy :-D :-D :-D možná si dám sklenku vína jednu, páč tam budou mít luxusní víno.. ach jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) kat: zítra si to pořádně užijte, snad vyjde počasí :-) A jedna sklenka vína nevadí ;-) A jak se ti daří? Takže dneska poslední den v práci? Tak si to tam ještě užij :-D Pak budeš jen odpočívat a nechávat se rozmazlovat od manžílka x-) Nám včera Luky proplakal od 16:00 - 22:00. Chudák mu bylo asi vedro a asi i prdíky. Mě ho bylo tak líto, že jsem fakt nevěděla jak mu pomoct. Nakonec jsem poprvé vytáhla dudlíka, dala trošku kojenecké vody a dala jen bodíčko a nakonec pak usnul. V noci jsem si musela nařizovat budíka na kojení, protože jak byl dlouho vzhůru tak by se mi neprobudil :-N Teď si tu spokojeně leží v křesílku a slyším jak mi do plíny sází vajíčka :-D Holky tedy mě se ta migréna držíuž 3-tí den ]-( To se mi ještě nikdy nestalo. Prášky si brát nechci tak to musím nějak vydržet. To počasí je fakt děs :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Kat: Užijte si to, snad bude hezky ;-) Macet: Lukáška si mohla nechat v noci spinkat, by se naučil třeba se nebudit. Občas je lepší nechat dítě spinkat, ono z toho načerpá sílu :-) Přes den na kojo třeba i budit, ale v noci to nedělej, v noci mají děti prý silnější a zdravější spánek.
Odpovědět
Macet: To počasí je na migrénu fakt děs, já už si piluli vzala, ale moc nepomohla, jsem si vzala slabou, no holt jsem už fakt jak feťák :-D Tak magnézko, hodně pít ............ Jo Jára mi koupil čaj (jak prodávají sypané na gramy, tak tam měli na migrény a on mi pomohl, jmenovalo se to migrenal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Moni ale nám v porodce i moje dr řekla, že takhle malý mimčo musí být kojené max po 3 hodinách. Takže když spí tak vzbudit???? No v pondělí jdu k dr tak se jí zeptám. Jinak s tou migrénou to je fakt děs. Já si ani nepamatuju kdy jsem jí naposledy takhle měla. Vůbec na to netrpím. A teď už 3 dny. Jinak piju cca 3,5 L denně což myslím, že je dost. Asi je to fakt počasím a nevyspáním. A ten čaj co ti koupil Jára se může při kojení??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré poledne, dnes jsem se nestihla za vámi podívat dřív... momou-dobrá zpráva pro pracující !!! A pro mně obzvlášť, příští týden půjdu až ve čtvrtek, hurááááááááááá kat-jj, malá sklenička ti neublíží, zvlášť, když to není žádný krabicový víno... ;-) :-D macet-Lukáška mi je líto, chudáček maličký... snad bude brzy dobře.Ono ty prdíky trápí asi všechny děti, když jsou maličké.. A tebe s tou migrénou lituju, ale jak píše Monča, to počasí tomu nepřidá... já jsem jak šváclá vstanu a motá se mi hlava, tak se chytám stolu, hvězdičky před očima...:-S Hodně pij.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko mě ho vždy také líto když takhle pláče a já mu nemůžu pomoct. Neradši bych ty prdíky tlačila za něho :-D On se kolikrát tak snaží a nejde to. Oni na to děti trpí a zvlášť chlapečci :-( Cvičím mu s nohama tak to trošlu pomůže. Ještě koupím nějakou mastičku na masáž bříška a snad to bude lepší. Koukám, že jsme všichni z toho počasí takový sestřelený. A to na zítra hlásí o 10 stupňů míň, to bude zase změna. Markétko moc si to v Českém ráji užijte. je tam nádherně tak věřím, že se vám tam bude líbit. Hodně foť ať se máme čím kochat :-)
Odpovědět
Macet: Budit ano, ale přes den, v noci nee, jinak si mimíska naučíš a bude se Ti pak takhle budit ještě v půl roce (hrozně špatně se to odnaučuje). Pokud se v noci nevzbudí sám, tak Lukyna nebuď a nech ho spát. Však Ty si taky potřebuješ odpočinout. Mě to říkali v porodnici a i moje doktorka mi to zopakovala několikrát: V noci nechat spát, budit přes den. Na prdíky vyzkoušej Sab simplex - nám pomohl (i když nebyl tolik potřeba) a mastičku pupík - ta pomáhá ulevovat rychleji (pokud Ti nevadí mentol). A když budeš pít čaj pro kojící matky, tak ten by měl dítěti taky pomáhat ;-) páč je v něm fenykl - rozhodně nepomáhá na tvorbu mléka :-D Ten migrenal jsem koukala na složení a není tam nic, co bys nemohla, je to jen samá bylinka ;-)
Odpovědět
Majky: Jsem ráda, že jsem Tě potěšila :-D Jako Ty se budeš dovolenkova?
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Moni tak máš asi pravdu, já to tedy v noci nechám na Lukáškovi. Je fakt, že se ani já takhle nevyspím :-( Tu mastičku pupík koupím. Už mi jí doporučila kamarádka, že jí pomáhá. Jinak čaj pro kojící piju pravidelně 2x denně právě kvůli prdíkům, že má ten fenykl. Jsem si právě natřela spánky Alpou a dala studený obklad. Chodím tu jako idiot po bytě :-D Ale je fakt, že jak to mam utažené ten šátek kolem hlavy, že mi to je příjemné a nebolí to tolik ;-) Tak snad to pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, jj to ti věřím. Taky bych svému děťátku v takovém případě chtěla hodně pomoct. To je prostě ten mateřský pud. Uvidíš, že bude líp, pak zase začnou růst zoubky... :-N a tak dokola A to vůbec nevadí, že chodíš po bytě s šátkem kolem hlavy... co máš dělat, když si nejde vzít prášek??? momou-no budu si dovolenkovat v Českém ráji. Už se tam moc těším. :-)
Odpovědět
Jé v ráji :-D ............. Macet: Jako třeba Kuba se mi v noci nebudí, tak proč bych ho budila ? :-) Takhle se vyspíme oba, však ono těch bezesných nocí ještě bude.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Na zoubky se už taky těším :-D Ještě že malý nevidí tak do dálky by se mě lekl :-D momou: Moni já jsem žila fakt v domění, že i v noci se má budit max po 3 hodinách na kojení. Tak to jsem hlupák, mohla jsem se už několikrát krásně vyspat. :-N Tak dnešní noc začnu, díky za radu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou-no snad se tam budem mít jak v ráji??? :-D Mně taky kdysi říkala kámoška, že jí malá večer usla a spala až do rána.... a vůbec ji nenakojila. Když jsem to pak říkala sestřence, tak ta mi řekla, že ji měla vzbudit..??? =-) Taky netuším, jak bych se zachovala...? macet-Markétko, ty jsi telátko moje... :-D :-D :-D :-D :-D by si řekl, "ale ty nejši moje maminka"... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko já právě taky nevím jak to s tím kojením přesně je. No v pondělá jdeme do poradny tak se dr poptám. Občas by mě docela zajímalo co si Luky myslí když na mě tak kouká :-D Ikdyž možná je lepší, že ještě nemluví :-D :-D Tak já se zatím loučím, jdu žehlit plíny :-N Všem krásný pátek a víkend pokud se nestihnu vrátit. Markétko vy si s Lukym užijte dovolenou a až se vrátíte tak se ozvi. papa :-)
Odpovědět
Macet: Tak ještě jedna rada ;-) když se prďolka v noci vzbudí, tak ho třeba jen zkus pohladit, občas to stačí, nedávej mu hned mlíčko ;-) Já jsem si tohle udělala u Aničky, jen zakňourala a já přilítla s mlíkem ............... no jako ještě v půl roce 3x za noc ]-( :-D A blbě se to odnaučuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se nám rozjela poradna koukám :-D Mno mám sbaleno ve dvou krabicích, ted už jen počkat do půl pátý a pápá lála :-D
Odpovědět
Kat: a co tam budeš tak dlouho dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky fšem :-) jsem tu pár dní nebyla, bo se nám porouchal modem, tak než jsme to s firmou vyřídili a teprve dnes došel nový, tak jsem zas online... no bylo mi bez vás smutno ;-( Kamussa, teda to je překvápko, ale žes s tím dělala tajnosti ;-) tak přejeme rychlý a pohodový porod a zdravého mimíska.... těšíme se pak na zážitky a samozřejmě i fotečky x-) Macet, mě když se v šestinedělí Andulka vzbudila, tak jsem nakojila, v noci spala v kuse nejdřív 3 hodiny, pak 5 hodin a po druhém, třetím měsíci už celou noc, ale na krmení jsem jí nebudila. Prdíky jí trápily teda dost, ale naštěstí klasické tříměsíční koliky neměla. Dodnes jí občas na noc dávám kapičky Sabsimplex, nemůžu si je vynachválit :-) pak jsem nahřívala polštářek s třešňovými pecičkami (koupí se v DM) a mazala gel Pupík. Taky jsou dobré kapky Babycalm. Kat, to tě teda úplně chápu, žes byla naštvaná, co ti řekla šéfová. :-| Já měla podobné pocity loni před svatbou. Končil nám jeden velký projekt a já byla v práci dva roky na jeden a půl úvazku od rána do večera a mnohdy i dlouho do noci 8-( Měla jsem zhuntované tělo, fyzicky i psychicky, bála jsem se, že mi miláček uteče, když mě doma ani nevidí, o tom, že jsem nezvládala vést domácnost ani nemluvě.......... tak jsem se domluvila, že bych si ráda vybrala tu fůru přesčasů a starou dovolenou a udělala bych si tak 2-3 měsíce volna, připravila svatbu, zregenerovala se a na nějaké nejnutnější věci bych samozřejmě došla....... končit jsem měla v dubnu, ale že potřebují ještě něco pomoci, tak jsem řekla, že pomůžu, ale nakonec jsem tam trávila noci i v květnu a poté, co po mně chtěli, ať si přesunu svatbu, tak jsem řekla, že ani náhodou ]-( naštěstí jsem měla smlouvu jen do konce dubna a řekla jsem, že buď sepíšeme extra na měsíc květen nebo definitivně končím, tak šéfka ustoupila. měla jsem předtím jednu gyn. operaci a k tomu ještě neshody s jednou kolegyní, co děsně prudila, takže jsem fakt potřebovala vypadnout........ a hlavně jsem se bála, že na obřad si odskočím z práce a zase se tam vrátím........no hnus velebnosti!!!!! zaučila jsem novou paní, co po mě přebírala agendu, protože já po prázdninách měla stejně dělat něco jiného a hurá na svatební přípravy, svatební cestu, tábor s dětičkama a pak ranní nevolnosti :-N v srpnu jsem si nechala místo dovolené napsat nemocenskou, pak jsem v září nastoupila opět do práce, ale jako bych tam už ani nepatřila :-. na mém místě teda někdo jiný, soukromé věci jsem měla odklizené v krabici, o ty pracovní včetně propisek jsem přišla a vůbec nebylo vyřešeno, do které kanceláře mě posadí, židli jsem si musela jít koupit..........no hrůza :-S a vrcholem všeho bylo, když mi chtěli dočasně snížit plat, protože prý nejsou peníze /zajímavé, že šlo jen o moje peníze a ne ostatních/ ........... tak jsem se naštvala a šla okamžitě na nemocenskou a je mi ted bez nich moooooooooc dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, fotky vašeho nepořádku jsem prošvihla, asi už jsi je smazala =-) , teda chtěla bych vidět, čemu říkáš "bordel", protože to co máme my doma už je asi o kategorii výš a není pro to pojmenování :-D Majky, užijste si dovolenkování v Českém ráji, je tam moc pěkně, my zas v neděli na pár dnů vyrážíme ke známým na chaloupku do Krušných hor.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?