Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
blani: Díky |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo ten západ je krásný.... ;-) holky hezký večer....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Blani už jsme byli vZOO...ještě jednou díky za ten kuponek...hezky jsme si to tam užili....jen ty zvířata byli v tom horku dost zalezlý pod stromy takže některý jsme neviděli...takže musíme ještě jednou vyrazit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.........
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme konečně doma.......Zítra, pak pátek opět 14hodinová šichta, v sobotu a už jen 5 dní ve stresu :-D :-D :-D :-D :-D Moni:ty jsi úplně jiná než tady všichni ostatní.Netrap se zbytečně kravinama, no a co, tak máš doma bordel, život se nezbortí.Já mám také v obýváku již od dovolené prádlo.Stačí to dát do skříní, ale mě se prostě nechce.No a co. Srovnávat se s Tvou matkou nejde..........Je nemocná co se týče úklidu!!!!!!!!!!!!!! Jeden pířběh o Mončiné mamce.Kdysi před 13 lety jsem k nim chodila na brigádu do krámu.Občas jsme zašly na vínko, na pivko, bylo to fajn.Také jsem mnohokrát u Monči spala.Moniky mamka mi druhý den po přespání přinesla 4 vlasy v obálce do práce, že prý jsme jí udělala doma bordel.Zanechala jsem na červené sedačce své vlasy tenkrát blonďaté a dlouhé.Co k tomu více říci.Před každým pokojem boty, aby se nepřenášela špína a do kuchyně na lino se nesmělo ani v ponožkách kvůli stopám.Dobrá ženská, ale postižená svým úklidem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kat:gartuluji k rizikovce, je to moc dobře že tě nechala doma.Bude to vše ok, uvidíš.........
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi souhlasím s tebou.....co by za to jiné ženské daly, kdyby měli doma bordel,ale běhali jim tam dětičky...já tu mam taky bordel...taky někdy nestíham....ale neřešim to..buď zaúkoluju Tomáše, nebo to prostě necham a je to....Mam doma zdravé a krásné děti a vždycky když jsem utahaná, tak se podívam do těch postýlek a děkuju Bohu, že máme doma takové štěstí..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku máš naprostou pravdu..........Co bych za to dala mít doma bordel od dětí :-. Monice se to zase nebude líbit, ale již od střední školy mám pocit, že Monča nebude spokojená nikdy.....Pořád, vždy ji něco vadí a nevím proč. Mončo, máš doma zdravé, krásné děti, manžela, který vás všechny zabezpečí, má vás rád...Pokud jsi chtěla chodit od práce, neměli jste si pořizovat děti a věnovat se kariéře a rodinu odložit, sorry, ale Tvá věčná nespokojenost mne zničí...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi já se dnes loučím..... jdu přečíst malému pohádku.......bordel jsem překročila a hračky shrnula do jednoho rohu...... :-D :-D :-D :-D :-D a už je uklizeno..... x-) x-) x-) x-) papa a dobrou..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku dobrou noc.......
Odpovědět
Zuzi: Já vím, že máš pravdu, ale kdyby si viděla tohle, tak to je fakt moc. Že tu přeskakuju hračky, je v pohodě,kdo by je furt uklízel :-N Ale na křesla se nedá sednout, věci od zimi (už nemusím ani uklízet, páč za chvíli je zas použiju), malé věci od Aničky i od Kubíka, ......................... v ložnici se sotva projde k posteli ............... Děti moc moc chci, ale chtěla bych i nějakou práci, jenže ..... práci bych potřebovala na doma, na to nemám vzdělání ani kurz a na to zas nemám penízky :-D Chjo, je to se mnou těžký já vím, holt pozůstatky z maminy :-N Jinak dneska jsem zkoušela tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... a je to mňamka. Kolik jich snědla Anička ani nevím, jen jsem vynechala ti chili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Katy, oooobrovská gratulace, ať zdraví slouží a jste oba v pořádku. Jinak nějak nemám čas, jsou u nás tento víkend hody a brácha nějak nečekane stárkuje, takže práce jak na kostele. Uklízím doma a pak ještě chodím k našim pomáhat šůrovat barák, takže je veselo. Ale na hody se moc těším, i když si je neužiju tak, jak jsem očekávala, ale to nevadí. Víc vám písnu příští týden, když bude čas, zastavím se.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrá ráno holky, nic se mi nechce, ale musím ..........
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Mončo tenhle recept mam taky uložený, ale ještě jsem se k němu nedostala..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) kat: Strašně moc moc gratuluji k mimísku :-) Držím palce ať těhu probíhá tak jak má. Je fajn že tě dr nechala doma. Hlavně odpočívej a nestresuj se ničím ;-) momi: Moni souhlasím s holkama. Vím přesně o čem mluvíš. Já když jsem přišla z porodky tak jsem se snažila hned doma nastavit tempo jako před tím. myslela jsem si, že musím vše stihnout. uklidit, uvařit, a vše kolem. Asi po týdnu jsem padala na hubu tak že jsem byla fakt vyřízená. Dokonce jsem dělala i to, že místo aby jsem se najedla tak jsem šla něco uklízet a pak jsem zjistila, že jsem celý den nic neměla v puse. To se ale fakt dlouho nedá vydržet. Tomina mi doma nadával ať odpočívam a myslím na sebe. Já jsem to nějak pořád nemohla pochopit. Ale už mi to fakt došlo. V první řadě se starám o malého. Pak něco doma udělám, ale jen v mezích normy a také myslím na sebe a trošku odpočívam. Už i jen tak, že jen tak ležím a relaxuju. Manžílek mi doma více pomáhá s domácností než předtím a prostě nějak to jde. Dneska jsem měla tedy děsnou noc. Včera jsem měla děsnou migrénu (což už si ani nepamatuji kdy jsem ji naposledy měla). Spát jsem šla v půl noci. Malý měl od 2:00 - 4:30 prdíky takže jsem s ním byla vzhůru. Myslela jsem že se mi hlava rozkočí :-( Ale stejně je to zlatíčko miláček. x-) Včera jsme byli na kontrole s kyčlema a máme je v pořádku ;-) Tak já si jdu rychle udělat něco ke snídani, mam hlad jako vlk :-) Všem přeji krásný den :-)
Odpovědět
Len: Tak určo vyzkoušej, Andulka nevěděla, kdy skončit s jídlem :-D fakt je to žravý Macet: já vím, že to tempo musí být jiný, ale ............... já Vám ten bordel vyfotím. Jen dodávám: Jardovi to nevadí a já jsem jediná koho to sejří.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni já přesně chápu jak to myslíš. Tominovi doma také nevadí že není každý den uvařeno, uklizeno. Také to bylo jen můj problém v mé hlavě. Je třeba aby jsi si to v té hlavě srovnala ty sama. Bohužel jiný lék na to není. Já jsem jen moc ráda,že mě to došlo minulý týden a netrvalo mi to nijak dlouho. A nešlo by že by ti Jarda na nějaké odpoledne pohlídal obě děti někam s nima vyšel a ty jsi si využila ten čas na úklid aby jsi byla v klidu? Jinak se z toho zblázníš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni teď jsem si ještě uvědomila. neříkala jsi že by jste chtěli třetí mimčo?? To se pak fakt zblázníš, pokud ti bude vadit ten bordel okolo tebe :-( Protože to bude pěkná makačka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky , jak pak se pořád máte??? Já už tu nebyla ani nepamatuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!! jé Markétko jaká??? Beruško povídej, co malý, jak je už "velký" pošly nějaké fotečky... kami ahojky, ty aj žiješ? 100 let jsem tě neviděla... co nového u vás? Nějaká dovolenka byla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Ahojky Markétko :-) Malý je rozkošný. Ikdyž je to občas náročné tak jsem moc šťastná, že ho máme. Přijde mi že roste jako z vody, před očima. V pondělí jdeme na kontrolu do poradny tak jsem zvědavá kolik přibral a o kolik cm vyrostl. V neděli mu už budou 4 týdny :-N jestli mi to takhle bude utíkat tak mam pocit, že se proberu až mi bude čtyřicet a malý bude chodit do školy :-D Nějaké fotečky určitě pošlu. Mam jich spousty uložených na facebooku, ale ty tam asi nechodíš že? A jak se daří tobě? Markétko ještě jednou moc moc děkujeme tobě a Lukovi za krásné tričko pro malého. To bude frajer až mu ho obléknu. :-)
Odpovědět
Tak tady to je vyfocené. Po včerejšku už je to lepší, ale třeba koupelnu, kde je sice umytá vany ale bordel na pračce (Jára tam má nářadí a starou žárovku) jsem nefotila. http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Kami: Ahojda beruško Tak a teď mi řekněte, zda máte u sebe doma taky takový bordel? Já se tu snažím ukoízet, ale Jarda mi vždycky někde zas vytvoří hromadu a pak další a ......... je jak krtek. Nepotřebuju mít všude dečky, i když se mi to moc líbí, ale základní pořádek prostě potřebuju. A i budu víc v klidu a nebudu se tolik nervovat.
Odpovědět
dobre rano holky ja mam taky migrenu a desno, to uz sem dlouho nemela :o( moni dej deti k na den k babicce, jestli teda prezije ze ji tam udelaji trochu binec :-D a v klidu si doma uklid, skrini mate jiste dost, tak to tam proste naladuj a je to a nebo jestli uz neni misto ve skrinich tak kupte v ikeii krabide a popis je zimni obleceni Ani, Kubik, hrascky... a dej je na vrch skrine a nebo jestli domam mate stare krabice tak s detma udelej tvurci odpoledne polepte je balicim papirem a skladejte veci ;-) s detma poradek nebude nikdy,ale az poporostou meli by vedet ze veci maji svoje misto ;-) macetko pisnu ale jak sme se vratili z dovci tak neni cas jinak muj uklid po dovci sem vyprala 7 prace ani nevim ceho :-N :-D 4 uz jsou vyzehlene a poklizene a zbyle 3 visi uz 3. den na susaku a urcite jim tam nic nechybi :-D kočky mějte se krásně ja jdu zkusit pracovat uz mam v sobe dva panadoly extra a vypada to ze zacaly zabirat Zabi sem zvedava jak opica:o) jak to ze si neuzijes hode =-)
Odpovědět
Jo a holt chlapi to maji jinak i kdyz ten muj vyzaduje poradek na oko a v suplikach ma bordel :-D ja to mam naopak :-D jarovi porid krabice a at si bordylek hazi do krabic a je to :-D Kamussa ahojky jak je co noveho
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dovolená se u nás letos žádná nekoná jelikož teď v sobotu mám termín porodu tak bych to už asi nezvládla :-) Jináč já se mám fajn, už bydlíme na novém a tak nějak pořád děláme něco kolem domečku a teď čekáme až drobečkovi bude chtít na svět :-) Jináč jsem koukakala jak jste si tu psali o tom uklízení - já jsem taky hroznej maniak na úklid - hlavně teď co jsem doma z práce tak nedělám nic jinýho :-| Mončo můj manžel je to stejný - přijde z práce sundá oblečení - kdekoliv a nechá ho tam ležet.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teď jsem chtěla psát do diskuze červen 2010 :-D :-D :-D :-D A hoj Majky, Blani, Pasone, Macetko, Kamusso......snad jsem na někoho nezapomněla...to víte bílá hlava :-D :-D :-D :-D :-D holky, já razim s malou na chvíli ven,Tomík čeká na opraváře na myčku...odmítá nám umývat......je to hrozný, jak si člověk odvykne mýt nádobí v ruce........a co to zabere času..... :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
kamu je x-) tak at je porod rychlý a bezpolestný
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo a teď jsem koukala na ty fotečky a ty papíry má taky tak u PC - nesmím se mu na ně ani podívat :-)
Odpovědět
Pasone, jediné, proč tu není pořádek (a to včera uznal i Jarda, páč jsem tu z toho včera bulela) je proto, že pořád nemá uklizené svoje krámy. Je potřeba přebrat oblečení, co už nenosí (já už to udělala i s dětma a v pohodě, pomáhaly :-D ), musí přebrat starý doklady, ....... Oni jsou i ty skříně plný. O hračky mi nejde, to je v pohodě. Ale časopisy, já bych je vyhodila hned, ale MM prý nech mi to já si to přečtu (mám tu i pár z března), ..... Jára je prostě sběratel, ale neumí si v tom udělat systém, takže tu pak musíš spoustu věcí přeskočit. A zas to nechci uklízet jen já, mohla bych mu nerada vyhodit něco, co opravdu potřebuje. I s dětma jde udržovat pořádek, děti do určitého věku strašně rády pomáhají i s úklidem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?