Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Beru: Napiš mi do IP meilík, pošlu Ti je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru, koukám, že s lidma zacházejí skoro všude jako s hadrem než s člověkem ;-( Manžel mi doma říkal, ať se na ně vyprdnu, ať se nestresuju a jsem doma do porodu... asi to tak fakt bude lepší a plně si to těhotenství vychutnám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, jj manža má pravdu, sice se mi po některých milých lidičkách z práce zasteskne, ale měla jsem doma svatej klid a užívala si těhotenství, a je to vidět i na tom miminku, když se maminka nestresovala, tak je i mimi v pohodě, v noci spinká, ráno mě zatím nijak brzo nebudí ;-) jen to tak moc rychle uteklo, že mám pocit, že jsem si to pořádně nestihla užít :-N škoda, že nejsme těhotné jako slonice dva roky, teda nemyslím s tím obřím pupkem :-D i když já měla jen takovej malej pupíček.
Odpovědět
Profilova fotka
beru-děkuju, fakt se těším... budu fotit o sto šest. :-) katy-přesně to tak udělej. Mně přijde, že v dnešní době si ti zaměstnavatelé myslí, že za firmu položíme život a běda, jestli odejdem na mateřskou...?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
beru, já až budu v zimě chodit s břuchem a v kožichu,tak budu vypadat jak medvěd :-D :-D :-D Nenechává mě totiž klidnou fakt, že moje mamka i ségra při obou dětech nabraly cca 20-25kg :-N se zabiju, jestli budu tak mega tlustá :-D :-D :-D
Odpovědět
kat: Já s Aničkou nabrala 18 kilo a s Kubou pak jen 9,5 kilo , a teď váží 56 kilo, tedy o 1 kilo víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-ale běž ty medvěde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, mějte se tu krásně, já se loučím, uvidíme... teda napíšeme si ve čtvrtek. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, budeš mít jen o měsíc mladší bříško než jsem měla já ;-) já celou dobu chodila ve svém běžném oblečení, akorát jsem si pořídila dvoje kalhoty na gumu u čongů a jedny těhu manžestráky v CaA, ale ty mi byly nepohodlné a chodila jsem pořád v jediné bundě, a pak se každý u nás na vsi divil, že jezdím s kočárem, protože si nikdo bříška nevšiml a najednou mám dítě :-D já přibrala 9 a půl kila a teď mám míň než před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...jsem tu jen na skok...jdeme ještě na vycházku...byli jsme na tom očkování.....zatím teplotu nemáme, ale jsme mrzuté, tak venku je to lepší.......a hlavně konečně je trochu snesitelně...My byli celé odpoledne u našich....ve 20:00 jedou do Itálie, na týden, tak se ještě museli potěšit s dětma....vždyť je celý týden neuvidí.... :-D Tak my razíme...zatim papa :-) Jinak máme 5,5 Kg a neuvěřitelných 60 cm....a to měla před 3 týdny 54 :-N :-N :-N asi bude po tatínkovi :-D
Odpovědět
Ahoj holky, krásný víkend,. Majky - užij si dovču ;-) Leni - 54cm? To byla takové mrně? Beru - tvoje bříško si pamatuju ze srazu, fakt mini :-D kat - máš recht, vy... se na práci, zdraví je přednější. Zuzi - už se tio to ve straé práci krátí, co? Už to máš za pár. Momou - to máš super, váhu, já na váhu stoupla min., týden, a teď radši ne. mám sobě asi 4 Kofoly a 2 večeře, počkám na ráno, kdy se tam doufám, objeví číslo pod tou psychologickou hranicií 60kg. 59.5 vypadá hned lépe :-D :-D :-D :-D A to jsem na svatbě měla 52 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani...no když se narodila tak měla 50....no ještě minulý měsíc 54 a teď toto... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, no jo a to jsem za 3 týdny rodila :-N my měli ještě větší (menší) mrně - Andulka se narodila se 49 cm, ale určitě jí změřili špatně, páč nenatáhla nožičky, když je měla z mého bříška tak zkroucený. tak si představte, že jsme zapomněli kuřecí roládu v troubě a sušili jí tam od sedmi :-N kdyby nešel manža do sprchy, tak by tam byla asi do rána.......... no nic, spálená naštěstí není, jen krásně křupavoučká a to my rádi :-D
Odpovědět
Len: Tak to jsou super míry. Když koukám na ty svoje píďalky ............ kde je těch 47 cm co měřily při narození :-D A to mi je tam natahovaly za asistence Járy :-D Beru: Křupavá :-D Když ne černá, tak v poho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tak jsem vyprávěla manžovi o té naší dnešní diskusi na téma nepořádek v bytě a on povídal, že už jejich profesor na škole hlásal: "úklid rozvrací klid rodinného života a dokud vrstva prachu nepřevýší nejmenší členy rodiny, není třeba uklízet" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krásný víkend vám všem............
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tobě též :-) já jdu spinkat, už se mi tu zavírají očíčka a zítra mě čekají nákupy a balení na dovču |-|
Odpovědět
Krásný víkend všem. Feri - odpověděla jsem ti na IP Jitko -noviny jsou na mailu Šári - na emailu máš odkaz na upravená fota. Holkt, jeslti jsem ještě někomu něco naslibovala a nesplnila, ozvěte se, já jsem hrozná hlava děravá :-D :-D :-D Dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani, mě jsi teda nic neslibovala, ale klidně můžeš ;-) Jinak vás mám pozdravovat od Ferinky, jsou na dovče v Beskydech a moc si to s Matýskem užívají x-)
Odpovědět
Ahoj, včera nebyl čas a dnes jedeme na výlet do Liberce. Baru: No jo, ale já v bordelu nenacházím klid :-D No s Járou jsme to už probrali hodně dopodrobna a snad se to do měsíce opravdu vyřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, no měli byste to teď vidět u nás doma :-D všude samé hromádky a hromady a tašky a krabice, už pomalu není kam šlápnout, balíme totiž na dovču, snad se nám to všechno vleze do autíčka a budeme moci vyrazit směr Krušné hory, známí nám půjčí chaloupku x-) sice jede člověk jen na 5 dnů, ale těch krámů, co potřebujem hlavně pro Andulku =-) Takže kdybych vás už nestihla pozdravit, tak se mějte moc pěkně, užijte si zbytek víkendu a pracujícím, ať příští týden rychle uteče, nám dovolenkářům ovšem ať utíká co nejpomaleji ;-) a já se zase ohlásím ve čtvrtek nebo v pátek. Papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hezkou neděli.... :-)
Odpovědět
AHoj holky, Beru - tak tobě aspoň slíbím, že dnes už doma fakt uklidím. Já tu mám už asi půl roku vytažený fotky, který čekají, až je nalepím do alba, hadry, který potřebuju vyprat v ruce, ještě vedle skříně věci ze svatby ,co zbyly....podpostelí různé kabelůky, krabice od bot,... :-N Jinak dnes jsem si dali s M. den D, kdy se rozhodne naše dovolená. Že to rpstě musíme nějak vymyslet, jak to s ní uděláme, kdy, kam ,atd. Tak už se těším, M. tak za 3 hodiny vstane, tak ho hned na to naženu :-D :-D Abysme si zítra hned mohli v práci domluvit dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tedy Blani a Leni, nikdo jiný tu není a všichni se dovolenkují. Já konečně ukončila poslední sobotu pracovní a čeká mne poslední týden v této práci. Krásnou neděli, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Udělalo se takový horko, že jsme odjezd museli odložit na odpolední hodiny, abychom se v autě neupekli :-( hnusný vedro ]-( jsem myslela, že bude počasí jako včera, na cestování by to bylo úplně ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
beru:kam jedete?
Odpovědět
Ahoj Báro a Zuzko, beru - na Hané chcalo úplně děsně :-N Jsem byli u rodičů, pak jeli za prarodičema, fakt hnus. :-p Dnes jsem chtěla vytáhnout M. na kola do lednicko valtického areálu, ale je oblačno, le už začíná vykukovat sluníčko, ale máme kola bez blatníků, takže prd velebnosti Zuzi - tak ať ti to rychle uteče.
Odpovědět
Tak u dovči nastala změna. Nepojedeme v říjnu do SAE, ale chceme od 6.12. přes vánoce (21 dní) do Dominikánské republiky :-D Ale teda nevíme, jestli dostaneme v práci tolik volna :-N U mě si to dovedu představit, ale u M. nevíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je super....... 21 dní v tak krásné oblasti, to budou fotky, wauuuuuuuuu Martin bude mít adi potíže v té nové práci, ale třeba to vzládne, uvidíte. Já bych také jela, i do jižních čech...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?