Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi, no uvidíme, od totiž chce ještě pak mít volno až do nového roku, tj.4 týdny., :-N My jsme na to narazili úplně náhodou, vlastně Murynka byla přes ty německé cestovky, vím jak si to chválila, jak to bylo levné, ale já chtěla jet prostě v říjnu, letos jsem si vybrala akorát 1 den dovo (byla jsem za mámou v nemocnici), a do února se mi čekat nechtělo. Ale v SAE to stojí od 30.000,-/7 dní, tady tohle se dá sehnat za stejnou cenu na 3 týdny. Takže hned zítra budeme v práci zajišťovat volno a pak vybírat přesný odlet (budeme se muset dopravit někam do Německa), hotel, atd. ufff, mám z toho radost. :-D naši to asi nerozdýchají, myslí si , že moc utrácíme, ale co. Auto nemáme, značkový oblečneí si nekupujeme, děti taky nemáme, fretky moc nestojí, byt už je vybavený.....já utrácím akorát za focení .a já si pořád říkám, že je to třeba poslední dovča na X let, že příští rok už bude mimčo (ale to jsem si loni na Ibize říkala taky :-D :-D :-D ), tak uvidíme. Do Brna konečně dolšo to hezké počasí od vás ze západu. Přes práčky občas vysvitne sluníčko, akorát je docela chladno (teda ne mě :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jedeme do Krušných hor, známí tam mají chaloupku, tak nám jí půjčí a budeme si užívat u kamen, opékat buřtíky v krbu, courat venku a přepadneme i nějaké kamarády na návštěvu, teda jestli budou doma :-) Blani, to je nádhera, pěkně jste to vymysleli ;-) Dominikánská je můj sen, chtěli jsme tam na svatební cestu, ale v létě je tam blbý počasí a zbytečně drahý ceny, tak ještěže jsme si jeli užívat do Turecka, protože z Karibiku by v zimě nebylo už nic, protože se k nám chystala Andulka x-)
Odpovědět
Beru - tak jediný "problém" jako Andulka, by nám to taky mohl překazit,to ještě musíme vykoumat, jestli si třeba pojistíme storno zájezdu a kdyby se zadařilo, tak samozřejmě nikam nepojedeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blaničko nakukuji a co nevidím takže dominikánská x-) x-) to je super 8-) mc vám závidím byla to naše nejkrásnější dovolená a ještě se tam určo vrátíme ;-) 8-) našla jsi to přes AIRSTOP.CZ nebo jakou stránku??? německé cestovky jsou super když vezmu že jsme ušetřili asi 70 tis. :-D :-D kdyybchom jeli s naší... mohu ti doporučit i nějkaé hotely nejkrásnější je oblast ta Bayhaibe jak jsme byli my je to úplně dole a moc krásné romantické však si viděla fotky a pokud ne pošlu odkaz ;-) pak ti mohu doporučit výlety..no prostě vše...co bys potřebovala ráda si zavzomínám :-D x-) jo a tady je naše zlatíčko Sofinka ze 4D: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě jedna věc byli jsme v období hurikánů a vlastně všechny holčiny co jsme si psaly :-D :-D :-D a nic nebylo my tam byli v říjnu bylo krásně denně sprchlo ale hned bylo zase krásně x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://airstop.cz/last-minute/dominik... tady je ten náš hotel x-)
Odpovědět
Markét - děkuji moc, budu ráda, pokud nám něco doporučíš. A odakz mi rposím pošli, ať ho teď nemusím hledat. ;-) Ty ceny něm.cestovek jsou fakt brutálně "levné"
Odpovědět
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/ dolejš jsou fotky jsou na 4 části tich fotek bylo přes 1000 :-D :-D takže je tam saona skůtr,hotel atd....
Odpovědět
Sofinka je úžasná, už jsem k tobě nakukovala v týdnu, krásně rostete. Jen takový intim.dotaz....jak se pozná, že je to holčička? :-D Já myslela, že když to má pindík, je to kluk a když tam Mudr nic nevidí, tak holčička. :-D Odkaz jsem poslala M. a prý hned zkoukl na hodnocení tripadvisoru a prý není vůbec špatný :-D dííííky moc.
Odpovědět
dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky há závidím....Je tam nádherně. Blani držím palce, aby to vyšlo a s Martinem jset se 3 týdny váleli na pláži, výletili atd a mysleli na mne :-D :-D :-D :-D :-D mury, moc ti to sluší k pupíčkem a malá je krásná...
Odpovědět
Profilova fotka
blani :-D :-D také jak tam najel jsem si řekla panejo koule :-D :-D to už jsme měli růžovou autosedajdu ke kočárku :-N :-N ale objel to a jsou to pysky oni je mají holčičky hooodně napuchlé ;-) a kdyby to byl kluk tak mezi nimi vykukuje pindíček :-D :-D :-D holka je potvrzená dvakrát tak snad to vyjde :-D :-D v tom hotelu je asi 5 restaurací ubytovaní jsme byli v bungalovu no jukni na fotky uvidíš sama :-) mě se třeba nelíbí punta cana ta už je hrozně civilizovaná málo palem hooodně lidí :-p :-p :-p tohle je ještě takový ráj na zemi x-)
Odpovědět
Článek se načítá
aha, tak tahle to s tím pohlavím je :-D Fotky už prohlížíme, já na svým kompu, muž vedle na svým, zrovna koukal asi 15 sek. na fotku jídla :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to máte co dělat celé odpoledne :-D :-D také na ně koukám 8-) jinak super je to AL inclusive protože jsou v ceně i koktejci sex one beach pina colada,mojito..prostě vše :-)
Odpovědět
jo, AI chceme 100%, když si vezmeme, co jsme loni za 16 dní prožrali na Ibize, bychom se v místních cenách nedoplatili,rozhodně by to bylo víc, než stál zájezd :-D A hlavně M. toho opravdu hodně spořádá, není to žádný hubeňour :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mury:ty fotky jsou nádherné......... Určo jste si to užili, je ot vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ty nepoznáš pindíka od pipiny? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak mi muž zakázal koukat na odlet v říjnu, listopadu, prý tam v tuto dobu nejede, že nechce riskovat, že mu tam bude týden řádit hurikán. Řekl to dost razantně, takže mlčím :-N Z téhle fotky ovšem nemohl... http://murynka.rajce.idnes.cz/Dominik...
Odpovědět
Zuzi - asi nepoznám :-D Si asi budu muset někde zapltit nějaké školení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mury, moc ti to bříško sluší x-) já měla úplně stejný problém poznat pohlaví na 3D, doktor mi tam najel a říká, tak co maminko, co myslíte, že to bude? ................ no já viděla kuličky, tak říkám, že kluk a dr. povídá: téda ženská a nepozná ženskou :-D no a kdo by to taky poznal, že? tak jsem ráda, že nejsem jediná, co byla za hlupáčka ;-) možná, kdybych viděla vedle sebe obrázky kluka a holky, tak ten rozdíl poznám, ale takhle??? no ale jindy nám zase tipovali kluka, takže jsme to měli 50 na 50 a od té doby jsem to neřešila a překvápko bylo až na porodním sále.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Mury - téda, ono to nějak letí, ty už seš tak daleko. a máte vybraný nádherný jméno, my bysme taky chtěli Sofii. Blani, moc gratuluju k dovolené. Dominikánská je taky moje vysněná země, tak uvidím, jestli se tam někdy podívám. a to storno zájezdu bych rozhodně připlatila - víš jak - Murphyho zákony dokonale fungují. Rok se nedaří a v momentě, kdy zaplatíš dovolenou, tak jsi těhotná. Tak my jdeme teprve obědvat, máme tu od pátku hody, tak si je náležitě užíváme. Včera jsem šla spát ve čtyři ráno a dnes to myslím nebude o moc lepší.. Mějte se moc pěkně a užijte si neděli!
Odpovědět
Profilova fotka
blani co je s tou fotkou :-N =-) =-) =-) zuzi děkuju x-) lepší by to bylo se zrcadlovkou 8-) ale bohužel jsme jí neměli a i bych se možná bála je tam velká vlhkost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To já si to nechám říci a potvrzovat když to půjde, protože jsem děsně zvědavá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, až se uvidíme, tak ti rozdíly mezi mužem a ženou vysvětlím, přinesu nějaké dokumenty :-D :-D :-D :-D mury:to chápu a hlavně je velká.Blanka ji však 100% poveze a já bych to asi riskla také, ty fotky jsou super z ní... zabi:Boženko, užijte si krásnou neděli a hody.Později se ozvi a napiš, co je nového, papa
Odpovědět
Mury - že to není taková ta klasická odletová hala, jako třeba v Praze, všude klimatizace, moderní, veliká, ale že je to takové "domorodé", ten kontrast "civilizace" vs. domorodá "architektura" je super. :-D Prostě ta fotka nemá chybu Boži -. ahoj Beru - taky jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má tento "rozpoznávací" problém :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju a já si připadá divná :-N s tím bříškem :-D zab jo jo jsme tak daleko už začnu 7 měsíc :-D :-D hrozně to uteklo ale nejlepší je že pořád rekonstruujeme a stěhování bude tak v říjnu :-D :-D :-D takže se nenudím :-p :-p beru také jsem to nepoznala spíše se lekla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:já jsem přemýšlela, ale přišla jsem na to :-D Přišla návštěva, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
blani jo jo já myslela že se zalekl té doby letu :-N :-N to letiště je úplně jiné takové chajdičky domečky :-) a co saona je suoer že??
Odpovědět
Jak dluho se tam letí, tak 12 hod?
Odpovědět
Profilova fotka
my letěli tam 10 hod,a nazpátek snad jen 9 hod.tam se to dá horší je to domů :-D :-p ty jo přes Vánoce to bude supeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr já budu v šestinedělí a ty v tom ráji :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?