Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
chjo já mám nějakou spací náladu, teprve jdu na obídek, tak to potom budu teprve v utlumu :-p všem přeju dobrou chť - maminy co jste nám pracujícím dneska navařily ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, to je za moje osmičkové zoubky, které mně trhali před 2 rokama... :-N Jsou parádní, suepr materiál !!!!!!! Taky jdu na oběd, tak si nech chutnat !!!! A pak asi usnu... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy...jsem zpět....už jsem uklidila, zkrátila si ty nové kalhoty asi o půl metru, jako každé... :-N :-N :-N :-N :-N Bude mít Natálka na sukni..... :-D :-D :-D :-D No když jsme u těch zubů...Natálce budou příští týden 3 měsíce(hrůza jak to letí =-) ) a už má taky nateklé dásničky a pořád si jezdí pestičkou v puse, že má normálně otlačené klouby na ruce.... :-S Filip měl zuby až v 8 měsících, tak Natálka ve 3 :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ale snad se ještě klubat nezačnou.... =-) Jdu si ohřát obídek ze včera.... ;-)
Odpovědět
Leni je tak to já většinou prodlužuju, ale musím ty výrobce pochválit poslední dobou ty kalhoty dělají extra dlouhé :-D no aspoň ušetříte majky taky si nech čvachtat sem zvědavá co vyberu včera sem měla borůvkové lívance :o) tak zatím
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to je nápad, za každý zoubek šaty :-D :-D :-D my se o ty první budem muset podělit s mamkou, protože jsme ho našly společně :-N akorát vůbec nevím, co si koupím, nějak nemám nápad a nakupování s dítětem fakt nejde. Taky bych ráda, aby to byla věc, co bych mohla nosit spoustu let. Nechcete mi něco vybrat? ;-)
Odpovědět
Len: Anička měla první zoubek v půlce 4 měsíce a Kubíkovi se první objevil v 7 měsíci. Pasone: Dnes tu mám pilívku - kuřecí vývar se zeleninkou (i umixováno pro Kubíka - si můžeš vybrat konzistenci :-D) a pak jen fazole s párkem a vajíčkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru nakupování s dětma je fakt děsný :-D :-D :-D :-D Když jsou malý, tak to ještě jde, ale jak jsou větší, tak je zajíná jen hračkárna a takový ty dětský atrakce v obchoďácích, co se do toho strkaj peníze..... :-D :-D :-D :-D A nebo Mc Donald a stánek se zmrzlinou.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, tak to se máme na co těšit...tak to já jí budu každý den poctivě prohížet pusinu, abych si taky mohla zase něco koupit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-pokud jsi je zklrátila o půl metra, tak z toho musíš mít sexy kraťasy ... :-D :-D :-D Leni, mňam, Mc Donda a zmrzlina....zítra jedu do Brna, tak se stavím na jídlo a na zmrzku, po ní bych se mohla utlouct... :-) Jinak já měla žampionovou "poblivku" a kuřecí kung pao s rýží... teď mám šikmé oči. :-N
Odpovědět
Len: Ti na nakupování půjším Aničku, ta si vybírá i boty a mě ponožky. Byli jsme nakoupit a nemohli se rozhodnout, jaký si večer dáme víno a než jsme vybrali vínko, tak Anička nakoupila: piškoty, 2 lahve vína po 160 korunách, pivo, čokoládu rajčata, jednu papriku a v ruce měla rohlík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo tak to jí můžeš už posílat do krámu samotnou......napíšeš jí seznam a ona nakoupí...co uzná sama za vhodné....ale se vyzná.. vína není nikdy dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je Markét super kombinace.....blondýna se šikmýma očima..... :-D :-D :-D :-D :-D Jojo Mc Dondu já taky můžu hlavně tu zmrzlinku.... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni-to mně naběhlo z té rýže a kung paa.... :-D :-D :-D Já ještě miluju ty jejich pomfritky !!!! Mńamka :-p momou-anička se učí od maminky... :-D :-D :-D šikulka
Odpovědět
Profilova fotka
Majky no mě to povídej.....mě vždycky brní i palce u nohou když jdeme okolo a cítim tu vůničku.... :-D :-D :-D Holky, tak takhle nějak vypadá moje kabelka, ale je světlejší a nemá tu kapsičku na zip.......ale jinak skoro stejná...líbí se mi, jak má ty uši provlíknuté skrz ty dírky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to sem taky musim ten odkaz dát že? http://www.mimibazar.cz/foto_detail.p... Prostě blondýna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ta je krásná !!! Mám ráda takový styl... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a za 300...tahle stojí na MMb 1300,- ale asi bude kožená...ta moje neni...ale na to moje nošení....teď moc kabelku nenosím, taky kam, když mam vše v kočáru... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když mě to nakupování ani nebaví a hlavně nemám s kým jít (kromě Andulky :-D ), přeci jen ve dvou se to lépe vybírá... já včera měla špenátový den, špenátovou polívku, králičí sekanou, br. knedlík a špenát, copak vymyslím dneska? že by těstoviny s tuňákem a zeleninkou?
Odpovědět
Profilova fotka
leni-i ke kočárku můžeš být elegantní !!!! ;-) beru-já bych šla s tebou hned... :-)
Odpovědět
ahojky tak ja uz mam i po svacine :o) mela sem od madety ten tvarohovy dezert susenka vanilka a bylo to mnam Leni kabelka je pekna ja si v poledni pauze taky jednu koupila :-D no nekupte to z 800 za 350 :o) je cerna, vejde se tam i maly nakup nebo veci na cviceni, cerna a ma tam ozdobu kytku no takze sem si udelala radost x-)
Odpovědět
momou ani teda pěkně nakupuje:o) Majky tak zavřem krám a jdem si dát šlofíka ?:o) to počasí k tomu úplně vybízí, a co v Brnečku ?
Odpovědět
Majky tak to je super že oblečky došly, ale na slony tam asi nic nemají co :-p :-D
Odpovědět
beru mas to hezky rozdělené,ale budeš dělat i rybičkovou polívku =-)
Odpovědět
teda vy ste asi všechny na šlafpauze :-N tak já jdu pracovat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, takovou kabelku, jak popisuješ má doma taky, černou a červenou... kolegové se mi minule smáli, když viděli, že jsem přišla s malou kabelkou do ruky, prý "kde mám ty loďáky, které nosím" a že já potřebuju serepetiček hodně. Jsem úchylná na kabelky....Mají v Brně slevy? Já k vám zítra jedu pro objektiv... :-N udělám si radost... Jedu ještě s Lukem a tomu jsem slíbila nějaké tričko... pořád si stěžuje, že nic nemá, přitom má tolik hader, že se mu to nevleze do šatny... :-| No chlap no... Na slony tam nic nemají.... :-N ale ty si tam vybereš spoustu věcí... ;-) Já mám teď ráda takové volné věci, suprovní je halenka, která má holé záda, tak to zase čekám průpovídku typu "nemáš to tričko obráceně" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, že bych si sjela ještě do Brna pro kabelku? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
majky slevy v rně ještě jsou toto je kabelka z M2shoes na svobodaku maji obchod v Rozkvětu, ale vy asi pujdete spiš do vaňkovky, tak slevy ještě jsou ale už je to krapet přebrané, ale pánské trička nakupuju v Jeans clubu maji tam super ceny a docela i vyber leni no jasne prijed, to se vyplati sedni na zluty bus a k veceru tu jsi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte za jak dlouho rozmrzne mražené listové těsto? =-)
Odpovědět
Majky no ja mam ted rada takove ta bolerka a muz to glosoval ty si kupujes polovicni svetr a stoji to plnou cenu :-N :-D
Odpovědět
leni tak to netusim, ale snad rychle a nechces ho dat do mikrovlnky nebo do teple vody potat ? co budeš dělat dobrého , ja mam rada takove ty slane zaviny sunka , syr,kecup, pizza koreni, je to rychle a mnam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?