Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi pravá blondýnka jako my všechny tady.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Barca sari teda mala za chvili bude chodit a nez se zase srazíme tak ji ani nepoznáme :-o ;-) Leni jaké vy máte pokroky, málá má krásná usměvavá kukadla x-)
Odpovědět
jj no prostě sem tu správně :-D
Odpovědět
nevěsta je hodná že se s námi podělí o manžela :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo manžel nevypadá zle, jen ten pásek se mi moc ke svatbě šprajcuje...já bych mu koupila elegantnější :-D :-D :-D
Odpovědět
teda ty máš bystré očka nejsi ty bystroočka :-D já jsem si to musela zvětšit na tom pasku jsou nějaké cvoky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No už ta přezka je divná.... :-o No teď mi volal Tomík, (byl od 18.00 na skvoši :-D ), že ještě půjdou na pivo...... =-) =-) =-) =-) No oni nejdřív běhají jak pošukové po kurtu a pak to zazdí chlastem :-D
Odpovědět
Len: Musí doplnit tekutiny :-D
Odpovědět
len teda to je hrozný s těma chlapa nejdřív nás nahánějí a pak nás nechávají samotné doma :-D momou ahojky zdovolenkovaná a co Kubík?
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo já mu dam tekutiny... :-D :-D :-D :-D Doma máme vodu :-N
Odpovědět
Leni myslíš vodku :-D tu já jsem mela pred chvílí , nic blondýnky moje ( momou se teda asi maskuje :-D ) já jdu juknou na zprávy a vyhlížet muže, i kdyz nevím mozná juknu radsi na pratele nez na zprávy ]-(
Odpovědět
brou noc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Brou......já taky koukam na Přátele...zprávy už jsem viděla na Primě a opět samé hrůzy... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tady už zase nikdo není..... :-( :-( :-( :-( Tak já jdu pyč :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky....... pasone:tak toho nechci :-S :-S :-S :-S momou:Moni, jak je Kubíkovi, už je v pořádku? majky:kde mám výplatu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zuzi jsem se nasmála u těch tvých fotek z písku cos to tam vyváděla probůh pod tím stolem :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se stolem?Nevím, o jaké fotce píšeš...........písni mi to do IP ať nehledám zítra, papa jdu spinkat, 4:30 vstávám, tak papa
Odpovědět
Holky, Kubík je v pohodě. Před odjezdem na dovču jsme byli na kontrole, kontroloval si nás primář. Pak známá (dětská doktorka sice v důchodu, ale pořád slouží) Dana vytáhla Kubíkovi spodní steh, co mu lezl ven, a normálně to přestalo hnisat a v pohodě. Jinak naši "dr" zná a prý, no jo, no .................... takže to svědčí o všem. Jdu hajat, Kubík už totiž ví, k čemu používat nožičky a není tak šikovný jako Anička, takže pokaždý hodí krovky a nebo si dá na pusu :-D Ještě že mu Anička fouká bebí :-D Dobrou noc.
Odpovědět
Dobré ráno :-) Je trochu klid tak se pokusím stáhnout fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak včera bylo divadlo fakt super, H. říkal, že příští rok musíme jít zase :-)
Odpovědět
Tak tady jsou fotky z dovči: http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
I když se mi to moc nepovedlo (bez manuálu jsem zkoušela ručně nastavit) tak si myslím, že to nevypadá strašně :-D http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... No ono po pár skleničkách vína :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky......dobré ráno...mě to za vámi nechtělo pustit ]-( ]-( ]-( Mončo jdu mrknout na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dnes zase moc nebudu, musít dodělat ty výplaty... tak na vás budu nakukovat. momou-vítej zpět, pak mrknu na fotečky... Je dobře, že je Kubík už v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky... ;-) Mončo fotečky jsou super...prostě pohodička .....my jezdili na dovču kousek od Strakonic do kempu Milavy a taky to tam bylo skvělí...chatičky s kuch.linkou, super rybník, procházky......výlety....ale dost zdražili....jak jinak :-S A nejlepší zpráva je, že je Kubča v pohodě ;-) ;-) ;-) ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kemp-luhy-milavy.cz/
Odpovědět
jára by rád pod stan, ale já nějak nee, no jsem mu slíbila, že jednou mu to splním :-D Ale za to chci Paříž .......... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo Tom si spaní ve stanu nemůže vynachválit, ale mě by do něj nedostal...už se vidim poštípaná a nastydlá =-)
Odpovědět
Len. Poštípaná, nastydlá, já bych se ráno nezvedla kvůli zádům, a představa, jak po mě v noci něco leze a není to manža :-p :-D Ale tak jednou to snad přežiju, zvlášť, když mu to udělá radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi tak jak bylo na dovče??? No pod stanem asi romantika,ale taky bych se tam asi moc nehnala,možná až Mates poporoste,tak aby neřek,že je maminka bábovka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?