Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Feri: Já se k tomu taky musím odhodlat, pro děti to bude dobrodružství a já budu ráda, když přečkám noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo ten víkend bych třeba přežila,ale všeho moc škodí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já dnes kuchtim plněný papriky, a nějak mě to nejde od ruky..... :-S
Odpovědět
Ahoj holky, Moni - provokatérka jako Majky a Zuzka, zase nějaký fotečky z úžsné dovolené. Já se chci taky dovolovat :-D Ty noční /západy slunce jsou jak od moře, a přitom to je "jen" u nás Majky - ještě s výplatou provokuj :-D taky mi nějakou spočítej Pod stan bych nejela ani za zlatý prase, na to jsem rozmazlená + mám šílenou hrůzu z pavouků. Na Orlíku, kam jsme jezdili s lidma z fakulty, se hodně lidí bavilo, když se vstávalo, z našeho stanu se ozval můj řev, já vyběhla, pak vyšel M. a vynášel pavouky a já řvala z 20m vzdálenosti, že jestli je všechny nevynese a nezabije, tak se tam nevrátím.... (sse divím, že je vynášel, měl by aspoň ode mě pokoj 8-) )
Odpovědět
Blani: A co Ty jako profím na kvalitu? Nic moc, já vím, já jsem líná si přečíst manuál, tak se to všechno učím stylem pokus omyl :-N Ale některý si ještě chci doupravit ve foťáku. S pavoukama jsem na tom stejně :-D já řvu a Jára v klidu dojde a ještě provokativně říká: Chudáčku malej, ona Tě tu nechce :-D bych ho klepla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...... Jste mne děsně rozesmály :-D :-D :-D :-D :-D Já si dovolenou bez stanu nedovedu představit, patří to do mého života jako Vašík ;-) ;-) ;-) Feri:ahoj Kačko, díky za optání, měli jsme se báječně!!!!!!Hned bych se tam vrátila, využívali jsme každé chvíle možné být spolu a stálo to za to ;-) Moni, jsme ráda, že je Kubík v pořádku. majky:kde se toulá ta výplata?Počítala jsem s tím :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jinak vás pozdravuje macetka, Lukášek je hodný, seznamují se navzájem atd...užívá mateřských povinností a jak jen to bude možné přijde za vámi ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) barca:Šári, už vím, ta fotka je s kamarádovým tátou a byli jsme oba opravdu mooooooooooooooc pěkně upravení :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc a krásnou středu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Brý ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrééééééééééé ráááááno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak už se nám to sobotí... doufám, že to rychle uteče, už ať je víkend !!! Nebaví mně to tu, mám odpor ke všemu.... :-p ]-( zuzi-děkujem za pozdravy od Markétky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-) Blani, děkuji za dopísek.... ;-) Holky, tak jsem si dala na MMB inzerát, že prodám odsávačku na mléko a hned druhý den jsem měla zájemce...tak jdu dnes na poštu poslat balíček.... :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
feri-dobré ránko !!!! :-) leni-jé to je super, ty prodáváš odsávačku, já včera střelila objektiv, takže jsem taky mířila s balíčkem na poštu.... :-N to jsou kšefty, co??? Blondýnky prodávají nepotřebné zboží !!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme byli včera odpoledne po nákupech...Tom potřeboval kraťasy... a jak to dopadlo? Já si koupila v Tescu kabelku za 329,- 3/4 tepláky na doma za 100,- bílou podprdu za 120,- a pak v obchodě s Outletem plátěné kapsáče za 490,-...z těch mam největší radost, protože mi pořád ještě nic neni a v Tome outu měli pěkné, ale za 1200, což je dost, na to, že mi třeba za 2 měsíce budoi velké.....tak takhle to neni taková pálka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Tom si nekoupil nic.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: Tak to je super. já si jí ještě nechám ;-) bude se hodit, švagrová si ji půjčí. Nákup se vydařil? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-takže to byla záminka, že tom potřeboval kraťasy... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra Markét...muselas to říkat takhle veřejně? :-D :-D :-D :-D :-D Ahoj Feri.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo já bych si jí taky jinak nechala, ale můžu s ní odsávat tak maximálně tuk...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky frčím na poštičku.......u nás už je pěkný vedro..... :-S
Odpovědět
Len: No nevím, na tuk to asi nebude, ale kdyby jo, tak to by měla super využití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-promiň.... |-| :-N Ty jsi hodná holka !!!!! ;-) :-D Leni, u nás je furt hnusně, pokud je u vás dnes hezky, tak to tu máme my zítra... tak se těším na sluníčko. momou-no jo, vy plánujete třetí dítko... tak to se ti ještě bude hodit... ;-)
Odpovědět
majky: Plánujeme, ale kdo ví, co bude.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska nějak v práci nestíhám, ale už určitě brzo začnu, většinu práce už mám ;-) len: tak to mu říkám výhodný nákup ;-) to se nám občas taky stává :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) tady už je pořádný pařák, ještěže jsme natáhli plachtu z balkonu, aby byl aspoň trochu stín, když už nejsou stromy, jinak bychom musely být do večera zalezlé doma, kde je chládek. musím se pochlubit, dneska jsem si cinkla dvakrát, už máme druhý zoubek x-)
Odpovědět
Beru: Gratulka k zoubku číslo 2. A už máš nové šatičky za 1. zoubek?
Odpovědět
Profilova fotka
beru-ode mne taky graulace...!!!! To budeš mít nových oblečků za každý zoubek jeden, každý je totiž první :-D
Odpovědět
ahojky holky, teda vy budete naparadené takže Lenča už nakupovala dopředu za zoubky :o))
Odpovědět
Jé Majky, tohle mě nenapadlo, musím udělat útok na Járovu peněženku :-D
Odpovědět
Majky co ty tvoje oblečky co jsi si objednávala to je za jaké zoubky :o)) a už ti došly?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?