Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to přesně budu dělat...tady je receptík http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Leni šneci jsou mnam ja je delam jenom se syrem, jen se to blbe kraji pokud je to testo mekke , tak to pred krajenim davam na chvili do mrazaku ;-) pak mi hod par šnečku do IP:o))
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to díky za radu...já to ještě nedělala..takže ty u roládu před krájením šoupneš do mrazáku? Na jak dlouho?abych to pak neměla mražené.....víš že jsem blondýna :-D
Odpovědět
Leni na chvilku tak na 5 minutek aby se to lépe krájelo ;-) no kdo ví co z toho bude když blondýna radí blondýně :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, jj vím.. no taky dobré hlášky od manžela... :-D Mně si většinou dobírají kluci v práci. Když jsem kdysi přišla se svetrem na malé mimi, tak se mne ptali, v jakém prášku jsem to vyprala, že se to scvrklo. :-N leni-no ten recept, jak ukážu Lukymu, tak o víkendu mám práci.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šneky doma taky děláme, se šunkou a provensálským kořením, před krájením taky šupnem na chvíli do mrazáku nebo lednice a pak na plechu ještě posypávám nivou, rozmrazujem listové v mikrovlnce
Odpovědět
hola hola potřebuju chytré blondýnky :o) Leni Majky jste tu :-D tu roladu mam pomatlat tou smesi hned zatepla nebo jak =-) testo uz se pece
Odpovědět
Ahoj holky, já bych spala :-N Ivi, musí ti stačit blbá bruneta :-N
Odpovědět
ahojky hel brunety ale nejsou blby sou chytry
Odpovědět
To melo byt hele :o) Blani nedelala si tu roladu co semhazela Lenka ?
Odpovědět
Jak je jak to ze by si spala?
Odpovědět
tak uz sem jim poslal ip no uvidim jak to dopadne :o) kdyztak dam muzi jen tvaroh s nutellou :o)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pasone IP...... :-D
Odpovědět
Ivi - já a vařit? jem padlá na hlavu, na co mám muže? :-D Fakt nekecám, já nevařím, vaří můj muž. :-N Protože jsem mu odpustila všchny domácí práce, jen když bude vait, já vaření nenávidím a ho to docela baví a hlavně mu to jde (lasagne, segedinský guláš,...)
Odpovědět
tak rolada je zabalená a kdo mi ted uklidí kuchyn :-p jako priste to bude asi jen tvarih s nutelou, to by mi slo :-D nutelu mam i na nozich co jsou na lince :-D holt varim s rozmachem... takze co vcilek pockat az to vychladne a supnout do lednicky? Blani u nas taky vari muz ale ja se snazim delat aspon dezerty a takove namky jako snecci, slane zaviny, bublaniny...
Odpovědět
tak ja to jdu v rychlosti poklidit at muz neni v soku az dojde :-p :-D
Odpovědět
jo, to máme podobné, akorát já zatím zvládám akorát Muffiny z prášku. Ale prý jsou výborné :-D
Odpovědět
tak skola peceni pokracuje... se mi odchlipuje ten vrsek co s tím =-) sem to aspon zabalila dojavascript:addEmoticon('=-)','vBody') toho peciciho papiru
Odpovědět
no muffiny z prášku bych taky snad zvládla :-D tak muz bude doma az kolem 22 tak mam cas poklidit :-p
Odpovědět
blani a jak se más porad tolik pracujes ? btw nebyly jste nekdo v Budapesti ted posledni dobou?
Odpovědět
jejda kde je ta sikovná blondýna =-) tady jedna bezradná blondýna :-D leni odted pecu jen to co si pekla aby si mi mohla on line radit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........ Koukám, že jste dnes celý den vařily :-D :-D :-D :-D :-D Já dnes udělala bůčkovou roládu s nádivkou a vařila jsem rýži a ptáčky, jsou výbornééééééééééééé, masíčko strašně měkké x-) Psala jsem macetce a ještě se neozvala, asi má moc práce.Mám pro ni dárečky pro malého a nerada bych, aby z nich vyrostl :-D Chtěla jsem se zeptat, jestli jste Markétce posílaly nějaké přáníčko tak jako všem ostatním maminkám.
Odpovědět
zuzi ahojky no hlavne ja sem teda ted bleskove pekla :-p doporucuju je to super adrenalin :-D
Odpovědět
zuzi kdyz mi date adresu tak klidne poslu jj ja radsi kupuju na ty mimca veci od 3 mesicu nahoru pac to vim ze se snad do tech 3m uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, a co jsi pekla?Adrenalin má Blanča při vaření, já si jdu raději na nějakou atrakci :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi teda ty si sikulka, to by u nas delal muz i kdyz ja teda ptacky nemusim
Odpovědět
huž sem to našla teda snad http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
hmm tak ted na to koukám ono to te kucharince vyslo tak ze konec ma dole :-o , no nevadi hlavne ze to bude chutnat :-D koukám ze ja sem si tu dneska hezky poplkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zde....... :-D
Odpovědět
tak uz nejsem inkognito :-D No Leni jestli se to nepovedlo, tak to svedu na tebe :-D kam si se zdejchla =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?