Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky tak jsme se právě vrátili z výstavy mašinek... Bylo to super. Už jsme na tom byli loni. Je tov domě dětí a mládeže a jsou to takové ty modely vláčků, co jezdí na železnici. Prostě bych na to vydržela koukat celý den..... všechno je takové piďi, lidičky, zvířátka, stromečky.......malý byl opět nadšený a pořád o tom vykládá..... Beru, volejbal bych si taky dala...hrála sem ho závodně, ale pak v 17ti jsem blbě padla na koleno, byla s tim na operaci, a od té doby ho můžu hrát jen rekreačně a nesmim upadnout...... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Len, já bych si taky zahrála, i když to moc neumím, ale tyhle míčové hry se v těhu moc nedoporučují. Já zase hrála závodně basket. Aspoň bych si šla někam zaplavat, jestli někoho přemluvím jít se mnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono se toho v těhu moc dělat nedá. já chodila plavat a na takové těhu cvičení na balónech, ale pak jsem se začla nějak ve 30tt otvírat, tak mi dr. zakázal. a stejně jsem rodila 10dní po termínu..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bohužel moc možností těhu cvičení není, jen břišní tance a plavání, které je na dlouho obsazené. Musela bych dojíždět do Prahy a ty ceny tam :-| Teď sháním nějaké kurzy nebo přednášky a taky neúspěšně. Jeden se otevírá až někdy v lednu a na 10týdnů, to bych ani nestihla dochodit. Tak se asi půjdu podívat jen do porodnice.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás ve městě je sice kurzů spousta, ale jsou děsně drahé.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravímVás při čtvrtku! Beru, břišní tance se v pokročilém těhu stejně nedoporučují - i když se jim říká "těhu tance". Hrozí omotání pupeční šňůry kolem krku miminka a hrozí udušení.....Jen pro info! Šáry, tak jak? Myslím na Tebe!
Odpovědět
Dobré ráno holky ;-)
Odpovědět
Tak v sobotu 15.11. začínám s kurzem angliny http://www.abcentrum-iq-psychologie-k... Tak to jsem zvědavá, co to se mnou udělá. Zatím slyším, jak je to dobrý .... no ještě tam neměli mě :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ BERUŠKY TY BRDO JÁ TU POŘÁD STRAŠÍM TO JE DĚS TO ČEKÁNÍ :-) SPOLÉHÁM NA DNEŠNÍ ÚPLNĚK ALE CÍTIM SE POŘÁD STEJNĚ JAKO KAŽDÝ DEN :-N len-tos teda měla pěkně divně vypočítaný ten termín podle ms tam máš měsíc rozdíl :-) jestli to do soboty nebude tak mu řeknu že chci vyvolání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a Baruš, já musim mít vždycky něco extra speciálního :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško, teda.....Ta Terka zlobí už teď :-D . Po kom asi bude???????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markét přece po tatínkovi :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
market jasně že po tatínkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, po kom jiným přece......že? :-D
Odpovědět
Chudák Terinka, ještě se ani nenarodila a už je podobná tatínkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
héj, holky, to je prča.... A já mám práce jak..... :-( ]-(
Odpovědět
Ahojky,nějak to tu flákáme,co? My byli dnes na plavču a včera jsem měli klidový den,vůbec nikam jsme nejeli,nic nezařizovali,prostě pohoda. Zítra si to vynahradíme a v sobotu :-D Zítra mám od devíti spinning,pak budeme dělat dřevo(Míša řezat a sekat,já skládat)no a od třech mám masáž-se těšim.V sobotu pojedeme reklamovat HDD,jsme koupili novej a on prostě je děsně pomalej,hučí a kouše se,takže pořád jsme restartovali PC.No děs,takže jsem na to zvědavá,co nám řeknou :-( No a večer od 18hodin máme srazík s tou základkou.Jsem na ty lidičky zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeee Barco,já sem po delší době přijdu a čekala jsem že už je junior na světě aono pořád nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
feri :-. x-)
Odpovědět
Tady je dnes teda živo :-. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, taky už mě to napadlo... kde je Momou? Snad je vše v pořádku :-| a taky tu není Majky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
v osmadvacítkách taky nikde nikdo :-(
Odpovědět
Hm,a přitom je tak hnusně nebo spíš bylo hnusně celý den a teď už je tma. Tu nikdo. Tak co jste holky dnes dělali? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já se dnes pustila do úklidu linky a lednice... =-) =-) =-) =-) =-) našla jsem tam věci, které jsem ani nevěděla, že je máme.... :-S :-S :-S :-S Teď vařím rajskou na zítra, abysme se s tim zítra dopo nemuseli dělat........ :-)
Odpovědět
No já taky udělala nějakou rychlovku,zapečenou brokolici. Pže zítra ráno mám zas spinning,pak půjdeme řezat dříví a od třech mám zas masáž,takže ať nemusím zítra vařit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé masáž... tu bych si taky dala líbit.....já musim teď masírovat Toma každý večer.... má nějaké namožené ramínko, asi od nic nedělání..... :-D
Odpovědět
No já chodím na tu lymfu. Ještě musím na 4 masáže a doufám,že už se mi to vyčistí,pže teď jsem samá velká boule(jak mi to čistí,tak mám spousty bedísů,fuj-hlavně ramena,dekolt,čelo a brada).Ještě,že to před svatbou takhle ven nelezlo.Teď mám holt tu lymfu dosti zanešenou.A taky to připisuji hormonům.V srpnu jsem vysadila HA,takže se toho tělo zbavuje.No v sobotu budu muset mít make-up na tu sraz,jinak budu jak "ježibába" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky v srpnu vysadila a jsem taky samej beďár.... jak puberťák....a taky se mi více mastí pleť..... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
No jsem z toho nervní,pořád to mačkám,škrábu a prostě týrám :-( Koupila jsem si tu tyčinku na bedíky a od Ryoru krém Anestop,trošku je vidět,že to pomáhá,ale cca po týdnu teprva to začlo. Uvídím po těch masážích,zda to přestane(mělo by).
Odpovědět
Ahoj, tak koukám, že Šárka zatím 2v1 :-D Dobrou noc všem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?