Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
majky: Aspoň bych se vyspala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky :-D :-D :-D děkuji,ale nevím nastartovala jsem a tak divně to skákalo ]-( pak jsem chtěla jet dala zpátečku a nic :-( ani se to nehlo...tak jsem tam volala že nedorazím :-S ch joo ta technika,manžel je v práci a tchán se ani nenabídl |-| takže jsem doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - nastartovat šlo v pohodě? Máš diesel nebo benzín?
Odpovědět
Profilova fotka
MUry, máš teda dobrýho tchána...... :-S Já bych se taky chtěla vyhnout tomu vánočnímu shonu.....ale asi mě to nemine :-S :-S :-S :-S Jediný na co se těším až budou na náměstí vánoční trhy.......tam si vždy koupím nějakou ozdobičku, sýry, malému nějaký sladký pamlsek, vloni jsem mu tam koupila dokonce 2 páry rukavic. V krámu měli samé drahé a ošklivé a tyhle byli pěkné, za 60 Kč.a taky jsem si tam koupila čepici a šálu......jen mě trochu mrzí, že nikdy není sníh....je to takové nevánoční.......no a Tomík se těší na trhy proto, protože si tam každý rok dává klobásu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už vymyslela tchánovům dárek k Vánocům - předplatné čtvrteční MF Dnes s Magazínem, stejně si jí vždycky kupují kvůli programu, tak snad budou mít radost. Jinak jsem totiž absolutně bez nápadů :-|
Odpovědět
Profilova fotka
silente benzín a nastartovat šlo jen skákalo :-D ty divný otáčky to mělo |-| já tomu nerozumím :-x omluva tchánovi :-N spí po noční :-D
Odpovědět
beru: To je dobrý nápad ;-) já zas koupím vitamíny na klouby, na cukrovku, .... a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
mury-taky bych to tipla na benzín nebo naftu...? Svítí ti nějaká kontrolka na palubovce? A tchán je asi... ]-( leni-já včera domů koupila na okna takové ty lepící blbůstky... v DM to měla mamča za 16 Kč, tak jsem to hned pobrala... :-) Jj, kdyby byl na vánoce sníh, hned je to vánoční... Taky bych si to moc přála. Za chvíli tu budeme jak v americe... bez sněhu a v plavkách. beru-ty jo, to je skvělý dárek !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já sice plavky moc ráda, ale o vánocích by mě to asi zabilo :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-bychom nosili plavky a takové ty červené čepičky, víš, jak bychom byly sexi?! :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš jako v románu pro ženy? jak byli s Pažoutem na Malorce? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len-jj, román pro ženy, ten já ráda !!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jakože tam nebyl benzín :-o :-o to tam určitě ještě je |-| až přijde manža podívá se na to x-) kontrolka mi svítí jen ABS a to je normálka ono nefunguje víš?? :-p jinak nic =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky.....hlavně Pažouta.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky sníh 8-) Vánoce na blátě jsou na ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukala jsem na nová alba a nšla jedno zvláštní.... je to Michala23, je to druhé nejnovější.... nevěsta má modrou kytku....Nezdá se vám, že je umělá? Pořád na to musim koukat...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohle album: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D leni mě to přijde celé divné :-D :-D :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
JoLen: jo, vypadá to tak. Ale proti gustu ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mury-jj, jakože tam nebyl benzín.. tak snad to nebude nějaká větší závada....? len-jj, ten je bezkonkurenční :-D Jednou s mamkou podruhé z dcerou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám od večera hrostně ucpanbý nos a bolí mi v krku, nevíte, co si můžu vzít? Mám tu pastilky Tantum verde, ale píšou tam, že sice nejsou prokázány nějaké kontraindikace, ale v těhu raději po poradě s lékařem.
Odpovědět
Profilova fotka
beru tak to raději neber...čajíček,medíček,citronek a hají do postýlky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len - jj, umělá a ono to je umělé tak nějak celé... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leni-kytku nevím, ale nic proti manželovi, ale ten oblek s černýma botama a ta černá košile, je příšerná !!! Nechci nikoho pomlouvat, ono asi v roku 2004 byla jiná móda, ale to je jak pěst na oko. :-N beru-asi bude nejlepší, když zkusíš zavolat k doktorovi, ale jak psala Markétka, čajík, med a do postele... :-)
Odpovědět
len: Tak mě to taky přijde celé divné ....... ale ta kyti asi bude umělá, no aspoň dlouho vydrží :-N Jinak ta nevěsta mi přijde jak z ruský pohádky ................. a ženich ..... ale když se jim to tak líbí majky: No jo, ono je to z 2004 jsem si nevšimla :-D :-D :-D
Odpovědět
Jé holky a čí je ta mamina? Vypadá nějak moc mladě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - kdy jsi s tím autem jela naposledy? A co benzín? Je tam?
Odpovědět
Profilova fotka
benzín tam je :-( kdy jsme s ním jeli?ni minulý pátek na kontrolu k dr.a už to trochu zlobilo ]-( jelo to na 3 válce ale pak se vzpamatoval a jelo v pohodě....manželovi jsem volala až přijde jukne na to :-N
Odpovědět
mury: Asi i autíčko potřebuje doktora :-D a nebo se mu prostě jen nechce a chce odpočívat ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak my jdeme na tu rajskou, kterou jsme si včera ukuchtili..zatím papa :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?