Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase nestíhám!!! U mě normál. Přes víkendu až do pondělí tu nebudu, jedeme do jižních Čech k jednomu kamarádovi na Svatomartinskou husu a uděláme si prodloužený víkend. Naši tam vezou mladý víno, brácha jede s cimbálkou, tak jim tam uděláme čoromoro. Užijte si moc prodloužený víkend a moc prosím, když už Terezka přestane zlobit a konečně na nás jukne, dejte mi, prosím, vědět smskou. nebudu mít moížnost jít na net. Barča na mě číslo má, majky taky a ještě ho někomu pošlu IP. Dííííky a dobré ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, včera jsem tu s vámi nebyla, bo mne nebylo vůbec dobře a zůstala jsem z páce doma. Zase mne pozlobilo břicho... dnes už jsem v práci,ale ještě se necítím nejlíp. Tak snad to tu dnes vydržím?! Jdu pracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj majky :-( mě poslední dobou také není vůbec dobře ]-( za chvilku jdu na kontrolu tak doufám že mě ještě nechá doma =-) všem krásný den...a čeká nás prodloužený víkend jupííííííííí x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury- :-( to je mi líto, že ti není dobře... doufám, že kontrola dopadne v pořádku, ale tebe nechá ještě doma. Také se těším, jen mi dnes manžílek odjíždí směr Praha na zápas a tak budu opět bez něho. Až do zítřejška odpoledne, ale budu hlídat naši bobišku, tak na něho budeme čekat než se vrátí.
Odpovědět
Ahoj holky, tak Šáry, jak dnes? Mury:Kontrola snad bude v pořádku ;-) dej pak vědět. No mě prodloužený víkend nečeká, spíš naopak. Od soboty mi začíná týdení kurz angliny :-N tak to pak budu chytrá jak rádio :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno..... u nás je opět hnusná mlha a zima, tak jsem ráda, že nikam nemusím..... :-) Dnes budu uklízet kuchyňskou linku, protože je děsně špinavá, hlavně ty spodní skříňky a šuplíky, všude samé drobky, ale asi to znáte......... :-D teda pokud nejsem prasátko sama =-) =-) =-) =-) =-) Momou, já myslela, že už jsi chytrá dost? :-) A ty se chceš ještě více vzdělávat..... :-) Murynko je mi líto, že ti není dobře, ale určitě bude zase lépe.....myslím, že dělá hodně ta psychika, taky to hnusné mlhavé počasí a blížící se Vánoce...... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to chce Portugálka ;-)
Odpovědět
len. Tady je taky melha :-| Neboj, nejsi prasátko sama, ta naše linka se taky nějak pokaždý umaže :-D No mě anglina nejde, ale chtěla bych se jí naučit o trochu víc. No a tak mi Jára zaplatil kurz, jsem zvědavá, co to na mě zanechá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, určitě to na tobě nechá jen samá pozitiva. Tomáš taky začal chodit, byl 3x a už je děsně chytrej.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-ty ses dala na anglinu? No fíha !!! :-) leni-já si myslím, že by to spíš chtělo slivovičku !!! :-N Taky se chystám o víkendu na úklid, potřebuju umýt okna v ložnici a to už bude i vánoční úklid. :-)
Odpovědět
len: Tomáš má ale nějaký normální kurz, ne? Já to mám jen na týden majky: No nedala, ale pořád jsem doma říkala, že se to nejsem schopná naučit a že bych pak po MD chtěla lepší práci a ...... no a tak se Jára zmínil kamarádovi a ten má kámoše co tohle vymyslel http://www.abcentrum-iq-psychologie-k... a tak mě přihlásili.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, Tomík chodí na normální kurz, jednou týdně...zaměstnavatel mu platí půlku školného, tak se rozhod, že to zkusí..... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bella giornata donne:-) Huráá pátek.. jsem nějaká rozhozená... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kuk ahoj njn sraším tu stále :-N úplněk na nás nefunguje vlastně jako všechno :-N tak to vypadá že tu budu ještě na vánoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... baru:nebyla jsem 3 dny na netu, kvůli tobě jsem si ho dnes vzala do práce a zase nic.........Do vánoc bude Terka s námi, neboj :-D
Odpovědět
len: No Jára má anglinu v práci ;-) Tak to je Tomík dobrej, já bych se sama neodhodlala. Tak jsem si to teprve teď pořádně prostudovala a stejně nevím, co všechno mě čeká :-D Ale Jára je blázen, takových peněz, tak to se musím hodně snažit. No uvidíme. Jsem nedávnomluvila s jednou učitelkou, co mě měla na základce a ta mi na tohle řekla, že je to úžasná metoda, že to zná. Tak uvidíme, co Vám napíšu za týden :-D Barčo. Až se Terince bude chtít ven, tak vyleze ;-) Třeba nechce být štírka :-D
Odpovědět
Ahoj Zuzi ;-) Jak v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuji ;-) někdy je mi dobře a někdy zase hůře ach ty hormony |-| se už ted těším na ten náš adventní víkend x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni:v práci na prd, jsem tu opět celý den do večera, mám za sebou náročný týden, 2 kalby, jeden koncert, 4 celé dny v práci, tak už nějak nestíhám se sílama.Měla bych se zklidnit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím ostatní...... Jdu na ten úklid..... :-| :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
momou-ty jo, to ti tu anglinu jako vsugerují?! :-D Hned po prvním kurzu chci slyšet zážitky !! ;-) barca-Šáry, na vánoce bude už malá ležet pod stromečkem... x-) zuzi-ahoj !!! mury-a co jsi nakone objednala?
Odpovědět
Profilova fotka
majky ten advent na zámku Hrubá Skála :-) jedeme víkend před Vánoci alespon utečeme tomu schonu :-N byla to super cena za super program x-) barca tedy té Terince se fakt nechce =-) :-N
Odpovědět
Zuzi: :-D Ty a se sklidnit? :-D Majky: No neboj, jak budu mít zítra večír po, hned sem vlítnu a všechno Vám to popíšu ;-) Mury: Tam to bude hezký ..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-ty jo, já myslela, že jak jsi se stala mladou paní tak ses sklidnila... :-N mury-aha !! Tak to budete mít úžasné. Hlavně, ať vám počasí vyjde a vy si užívejte jeden druhého. momou-o.k. ;-) aby tě tam neuvedli do hypnózy...? :-N si dej na ně bacha
Odpovědět
Profilova fotka
holky loučím se jedu papa
Odpovědět
Profilova fotka
mury-papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my zatím žádný víkend neobjednávali :-( nejdřív naplánujem stavební práce doma a podle toho se uvidí, jestli si vyšetříme čas nebo ne. Dnes jedeme ke tchánovic do jižních Čech, tak snad to nebude zase jeden z těch nudných víkendů, ale už jsme se domluvili na setkání s kamarády, když bude čas, tak se necháme i zkrášlit u kámošky kadeřnice a pondělí budem trávit zase doma - pracovně a večer máme lístky na koncert Roberta Křesťana a Druhé trávy - se moc těším. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, a kde ty vlastně pracuješ, že tam jsi od rána do večera??? omlouvam se za zvědavost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak nikam nejedu :-D nejede mi auto ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury-Jakto, co tomu je? Poslala bych ti tam mechanika, ale jsi tak daleko...!!! :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?