Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Šáry: Něco jsem našla. Je to tak trochu legrační, když už vím, do čehu jdu, ale i tak ...... pamatuju, že jsem taky chvilkama přemýšlela, že nevím co a jak a začala hysterčit :-N :-D http://www.super.cz/krok-za-krokem/27...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme zpět....byli jsme s malým u holiče a pak vyzvednout taťku na angličtině.Jsem nějaká znavená. V Plzni je teď rozkopaná, kdejaká důležitá ulice, takže se pořád jen popojíždí a plazí se domů místo 15 minut 3/4 hodiny...... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu vykoupat prcka apak si dám Portugálka ;-)
Odpovědět
Len: Tak já jdu na anglinu v sobotu 8-) je to týdení kurz, tak jsem na to zvědavá co to se mnou udělá. Jinak jsme se teď vrátili z nákupu, kde se nás pokladní snažila oloupit o 100,-. Taky jsem chtěla k bankomatu, jenže ženská předemnou ho asi vybrala, takže byl najednou mimo provoz :-S No koupili jsme si bagetku, sýry, klobásku a dáme si vínko - červené. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si pak večer přes IP připijeme na zdravíčko našich dětiček :-)
Odpovědět
len: A hádej co miláček vybral :-D Modrý portugal 2005 Templářský sklepy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou: krásné fotečky :-) konečně jsem se sem zase dostala, minulý týden jsem měla služebku tak se mi nějak v práci nahromadila práce tak makám jak blázen a pak se připlazím domů a pak rovnou do postýlky, dneska jsem zatím čilá a H. už šel spát tak jsem si říkala, že půjdu zase na chvilku podrbat já mám AJ zítra tak jsem na to zvědavá, má mi dát opravený nějaký text, to tam zas bude chyb :-(
Odpovědět
Momou - super fotky Markee, , Marketas - holky, napíšete mi, o jaké fotografce se to bavíte? Já už od svatby přemýšlím, že se nechám někde hezky nafotit, ale pořád není čas, atd. prtože jak jsem dávala před svatbou dohromady sv.noviny, tak sjem zsjitila, že nemáme žádné hezké fotky spolu ani každého zvlášť. takže ty nej jsou teď ze svatby, ale chtěla bych i nějaké "civilní" a nějaké lehce erotické :-D Třeba manžu bych si troufla fotit doma sama, ale sama sebe moc nevyfotím. Už se hroně těším, jak budu fotit miminko, to nemůže protestovat :) Manža se nerad fotí, takže jeho pěkné fotky taky moc nemám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, tak připíjím na ty naše dětičky a na jejich zdravíčko.....my máme také portugálka Templáře 2005 :-D :-D :-D :-D Ty naši muži jsou ale znalci co? Ahoj Blani a Jíjo....... Blani, Šárka byla ještě odpoledne celá......... :-S Frčím na Ordinaci... dnes to bude maso.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím při středě, už s enám to pomalu sobotí x-) Blani, máš to v IP - tu fotografku Šáry, teda, Terce se vážně nechce,ale počkej, ani se nenaděješ....Jak říká MOnča, ještě si pořádně odpočiň páč pak už se nezastavíš.... ( dělám, jako bych byla zkušená matka, že?! :-D ) Taky jsem koukala na Ordinaci - já hlavně čekám, jak to bude dál se Silvou a Matyášem ......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, jj, tak jak už napsala markétka, už se nám to sobotí !!! Akorát mi manžílek v pátek odjíždí na zápas do Prahy, tak budu zase přes noc sama... :-( chjo... Já taky koukala, no včera to bylo opravdu maso, jsem zvědavá, co bude ve čtvrtek?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky včéra ta ordinace to bylo co??? :-D :-D ale plakala jsem u pohřbu :-( ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ráno holčiny, len: Járu jsem to naučila pít já :-N protože to víno za 50,- mi nedělá dobře. Ale už si vybírá .......... :-D Jija, Blani: Díky holky :-N a až budu mít ty další fotečky ...... Šáry, tak jak, pořád 2v1? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no ta Ordinace včéra to bylo fakt něco.........začíná to tam být nějaké živé...... =-)
Odpovědět
Dobré ráno, jak se máte? Já unaveně(od včera),jsem byla na tom spinningu a jeli jsme s jinou lektorkou,takže trošku jiná byla ta hodina-moc mě nebavila.Jelo se jen na české písničky typu Tři sestry a tak.Pak jedna píseň na Apokalyptiku(to se dalo).Jinak mi to nepřišlo do rytmu a dělali jsme kliky(což jsme předtím nikdy nedělali),takže mě teď bolí ruce,ale víc ramena a záda okolo lopatek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, takže jedním slovem si vyřízená..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mne říkala kámoška, že by měl zemřít i ten architekt co žije s Barnovou ... =-) No jestli jo, tak už se na to nedívám. markee-my nejraději na spinouši jezdili na Kabáty !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky aby ne zamotává se do pěkného průšvihu :-( tady je hnusně :-p :-p už chci léto
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Holky tak jsem pochopila, že Šárka je stále 2v1? :-N
Odpovědět
Len.,jo vyřízená :-D Majky, Kabáti jsou super,ale ty nepouštěla. S tou cvičitelkou co jezdíme ty pátky dopoledne(manželka majitele posilky),tak ta pouští prostě rychlejší skladby(asi disko)a to je krásně do rytmu,to se ti šlape fakt samo.Ty Kabáti jsou při tom taky nářez ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, fakt má umřít i ten architekt? no, jak mi byl ze začátku sympatickej, tak te´d ho moc nemusím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, já to taky četla, že se má prý Haken vybourat v autě....ale psali tam, že to prý bude sebevražda......se mu ani nedivim, zadlužil se a všichni se k němu otočili zády......mě byl ze začátku taky sympatickej, ale teď ho taky nějak nemusim..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
len když to říkám zamotává se do toho pekelně :-S :-( ale tohle jsem ještě neslyšela kam vy na to chodíte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to četla někde na netu, ale je to tak měsíc zpátky.......... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už uklízíte na Vánoce? Já každý rok říkám, jak začnu brzy, abych pak měla čas jen na pečení a klídeček, ale pořád to posouvám na tento víkend, pak na další atd.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nestíham vás dočíst :-( len: Leni já budu uklízet na vánoce v úterý po svátku. Mam dovolenou. Teď v pátek, sobotu nám budou dělat plastové okna tak to vezmu při jednom. ;-) Abych pak jen upekla, válela se a koukala na pohádky. Jen nemám ani jeden dárek a ani nápad co pořídit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
baf :-) ahoj holky njn stále 2v1 :-| no ale počítala jsem si termín podle toho kdy si myslím že jsem měla ovulaci a podle testu kdy se mi ukázala první čarka a vychází mi mezi 16-18.11 toho 9.11 bylo podle ms a muj gynekolog říkal mezi 9-14.11tak jsem zvědavá ale to čekání to je děs :-) jinak ordinace fakt mazec jo má skončit i langmajer proto to všechno ted na něj pada měl by s ty role pry zmizet :-S jsem zvědavá kdo tam z těch herců zůstane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len já budu mít jiné starosti x-) a uklízím celý rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet, nám budou dělat okna za cca 4 týdny, takže já velký úklid nechávám až těsně před svátky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barca: Šári to Terezka teda ale napíná :-) Myslím na tebe každý den ;-) micha: Tak to aby jste tam pak nezmrzli :-N Ale je super, že pak bude krásně teploučko, čisto a lépe se budou mýt okna ;-) Už se na to fakt těším. Ono před tím nemá cenu uklízet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?