Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru,jooo to máš pravdu, je hezký když člověk zjistí, že si lidi dokážou v dnešní době při tak krizové situaci pomáhat x-) .... byla sranda, když jsme tenkrát přijeli do obuvi a náš táta vytáhnul papír a spustil: 11x pánské holínky, 8x dámské holínky, 6x dětské holínky pokud možno 3xkvětované a 3x modré :-D :-D :-D ženská málem padla a já se tam řezala smíchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat: Ten nápis by byl úžasnej x-) :-) Holínky? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem ze svatbičky doma.Viděli jsme 5 nevěst. Já se chci vdávat!!!!!!!!!!!!!!!!! Když probíráte tu vodu. Baru. minulý týden jsme si o tom psaly, že. Kat:strašně ti závídím, je to nej dovolená pod sluncem. Z Vyšáku do Boršova je to nej trasa.Bacha na Vyšák, nalejvá jako pra.. a Herbertov při nízkém stavu vody s ožralým kormidlem, to je bžunda :-D :-D :-D Hezký víkend všem
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se dneska zase nekojí??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, a taky přebaluje a žehlí, ale u toho PC nezvládám :-D ale teď už jdu spinkat, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru:tak to jo, dobré ránko.My jdeme na fotbal a vrátíme se někdy hodně pozdě, papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou sobotu všem!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Zuzanko... moc děkuji za IP... řvu tady od rána jak želva.....nějak to na mě dolehlo, že už je to rok... a hlavně je mi nějk líto, že už to máme za sebou.... Ještě navíc jsem na měkko, že nejdu dnes na tu svatbu..protože Tomáš už se tady začíná strojit.....tak jsem dnes nějaký slzavý údolí....... :-( :-( :-( :-( :-( Fildu si vzali tchánojc na venkov, tak ten se mi vrátí až zítra večer.....Natálka chrní a já tady bulím......prostě blbka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko to přejde, doma to vzládneš s Natálkou a Tomík se vrátí!!!!!! Mám tě moc ráda a já před rokem touhle dobou.......už měla flašku Cinzana v sobě a strašně se smála :-D :-D :-D Bez hodiny a půl jsem rok vdaná žena :-D Kdyby něco písni na mobil, utíkáme volit a na fotbal, papa
Odpovědět
Profilova fotka
fujtajbl ve spolek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den holky x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Asi začnu uklízet, ono mi to přejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uklizeni na deprese?Tak to ja mivam chut se vystrelit na mars a preju si aby az se vratim bylo uklizeno.Jenze na mars to nejde a kdyz se prece jen od nekud vratim tak mam pak jeste vetsi depky ze se doma nic nezmenilo. ]-( Takze moje depky trvaji i nekolik dni 8-( no jo ale muzu si za to sama,kdybych si uklidila zahnala bych depku,byla stastna ze je doma poradek a na nikoho bych se nemusela zlobit.I kdyz.......mozna kdybych uklizela v depresy tak bych zas byla nastvana ze jsem jak sluzka a ze je to porad dokola. :-| No tak na moje chmury asi nic neplati 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, gratuluji všem dnešním novomanželkám k výročí, ať se máte stále rádi a podaří se vám vše, co si přejete x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ja si rikam kde vsichni jsou.No urcite slavi vyroci,chystaji si ruzna prekvapka,nebo se muchluji v postylkach. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky gratuluji všem k dnešnímu 1.výročí užijte si to :-) posílám odkaz na aktuální fotečky :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, moc pěkné fotečky, Terezka už je velká slečna-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se s vámi loučím, odjíždíme do jižních Čech a vracíme se až zítra, užijte si pěkně víkend, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šari mala je kouzelna.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, gratuluju těm, co mají dneska výročí a i těm, co ho mají zítra :-) my máme makací víkend, H. vyklízí dílnu po dědovi a já jsem pomáhala tatíkovi řezat dřeva na cirkulárce, ale jenom jsem podávala, takže prsty nám všechny ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, gratuluji nám všem 6.6. a 7.6., že jsme to s těma chlapama rok vydržely :-D Já teď dojela z exkurze, mám za sebou 10 nebo 11 kostelů, už mi z toho hrabe ...během 15 dní to je přes 20 kostelů....uf :-D SVatu jsme potkali akorát 1 kolonu a pak jsme eliko kolem jednoho zámečku a tam se fotitli venku. Takže naštěstí žádný depky nebo tak. A trošku škodolibě mě těšilo, že je hnuně, že nemám co závidět těm nevěstám :-N BYli jsme v okolí Svitav amůžu říct, že takovou kosu, to jsem dlouho nezažila. A ten sjelvák a bouřku...Tady v Brně je "nádherně" = neprčí, nefouká, je "teplo" (určo je min.15st.). tak já jdu přetahovat fotky, než mi dojede muž z Prahy, ať ho pak můžu nalákat do vany, když máme to výročí :-D Šári - malá fakt roste řed očima, dnes jsem sestřence popisovala "hlazení" bříšek u těhotných, tak jsem vzpomínala na ten listopad v Zem. kavárně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a holky díky za pochvlu :-) taky často vzpomíám na zem.kavárnu už by to zas chtělo srázek v Brně co vy na to holky? :-D Kdyžtak mi pište třeba do ip kdo by mohl a kdy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Doufám, že jste všechny v pořádku. Já tu mám mamku, tak nestíhám PC, jinak vše ok. Jo a kdyby se Vám chtělo hlasovat, tak Anna-Maria bude ráda http://boleslavsky.denik.cz/miminka/m... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) tak jsem prošvihla vaše výročí, tak dodatečně přeji vše nej nej ;-) My si ještě počkáme ;-) barca: Šári Terezka je krásná, roste jako z vody :-) silente: Ahojky,moc gratuluji k Aničce, je nádherná :-) Hlas jsem poslala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barca: Šáry já bych vás moc ráda viděla, ale ted už si cestu do Brna netroufnu :-( Tak fakt nevím kdy..... Snad někdy :-)
Odpovědět
Dobré ráno, ty solavy výročí mě zmáhají :-D :-D Pátek do noci jsem byla na Autosalon Night, včera ty kostely (nakonec jsme jich vzládli 12 :-D ), v noci mi dojel M., tak jsem si oslavili výročí zopakováním svatební noci a bylo :-D A dnes se chsytám na DOD ve vozovně dopr.podniku, ale mě bolí celý tělo :-D Míšo - máš tam hlas. ;-) Je to takový ten systém, co se může hlasovat jednou za hodinu??? Abych kdyžtak klikala průběžně :-D Šári - určo něco naplánujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych vas taky rada poznala osobne tak kdyby neco bylo urcite mi dejte vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,vše nej k včerejšímu i dnešnímu výročí ,to nám to uteklo:-D Silente,máš hlasík 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pořeji krásnou neděli všem...........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?