Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu.... :-D ale jen na skok... Natálka usnula, tak jdu pověsit prádélko na balkón, pan musím jít dát rybu do trouby a oškrábat brambůrky.....jo a Filda má hlad, tak mu jdu dát svačinu......prostě pořád v jednom kole... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a víte co bylo na té svatbě nejhezčí?...že jsme si přesně rok od naší svatby, zatancovali na tom samém místě.....prostě romantika...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, na servru zatím nemám žádné fotečky, chci si po dovolené založit stránky, tak jestli chceš, pošlu ti něco e-mailem. Tu v práci mám zatím jen vyfocené dětičky... :-) Balím tě do kufru, počítám s tebou, už tam se mnou jedou holky z diskuse "Hodonín", tak se tam třeba nepomačkáte, no uvidíte, každá si tam to svoje místečko určitě najdete... :-D :-D Tak to je dobře, že se to srovná, už jsem se bála, že to budeš mít takto pořád?! To bych jim tu operaci šla reklamovat. :-N leni-Filípek sní za dva tuším ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét jojo... :-D Já už jsem zase omrkávala tu vaši dovolenou a hned bych jela s vámi..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-no tak to byla romantikuše !!!!!! :-) ;-) Supeééééér. Ale však ty semnou pojedeš... beru tě "pomyslně" do kufru, i s Filípkem a Natálkou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to děkujííííí...aspoň nějak se dostanu k moři..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-nechám tě tam i vyčvachtat, ju?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak vám musím napsat..... jak jsme byli na svatebce, tak tam s námi byli mladí manželé z Jihlavy a tak jsme tam s nimi skamarádili, chodili na pláž, kluci na pivo atd.... no a dneska přišel od nic Natálce balík a v něm spousta oblečení...tepláková soupravička, ponožky, trička, bodyčka.....normálně jsem to obrečela..... cizí lidi a pošlou malé dáreček.......je to milé.....tak papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni- x-) x-) x-) úžasné !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočičky :-) tak jsem se věnovala dítku a teď můžu na skok za vámi. Doufám, že jste si užili taky fajn víkend jako my. Taky jsem měla představu, že budu používat látkové plínky, ale pak jsem měla dost starostí postarat se o toho malého drobečka, že jsem sáhla po jednorázovkách a jsem spokojená. Hlavně, že je Andulka v suchu. Taky se bojím, aby nezdědila po mě ekzém. No ale možná se jednou k nějakým látkovým bambusovým nebo podobným plínám dopracujem ;-) Leni, to je dobře, že jsi nakonec vyrazila pobavit se na raut. To byla pěkná oslava výročí x-) My asi budem slavit ve třech, chceme si zajít na náš svatební oběd do restaurace, ale naši v neděli někam jedou, takže nebude hlídání.
Odpovědět
Profilova fotka
beru-Baruš, taky mám strach do budoucna, aby moje dítko netrpělo atopickým ekzémem, kterým trpím já... teď tedy musím zaklepat jsem "čistá", ale to jen díky kapkám na očistu těla. Už skoro 2 roky nevím, co to je ekzém...jsem zvědavá na jak dlouho to ještě zabere, ale skrz miminko se taky strachuju. I když si zase říkám,že bych radši brala ekzém než nějakou obrnu, popř. ochrnutí... :-( No my si výročí užijem na dovolené, taky se těším, zajdem si tam na nějakou dobrou večeři, podíváme se na západ slunce... prostě romantika. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky, já nemám ekzém, co jsem byla těhu, a zatím se nevrátil, tak doufám, že nadobro odešel, ťuk ťuk :-) Alargie mám já i Jirka, takže máme docela dobrý genetický základ :-D no ale snad zrovna tohle naše děti nepodědí ;-)
Odpovědět
Ahojky holky,tak se vám jdu konečně přiznat. Byla jsem dnes u doktora na první kontrole,tak dávám zprávu jak jsem dopadla. Jsem šťastná,vše je v pořádku,srdíčko tluče,mrňous je 2,11cm velký a prý odpovídáme 9+1tt. Dnes jsem 8+6tt podle doktora prostě končím 9týden. Zde je foto,ale je to prostě flek no http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, to je nádhera, moc a moc gratuluju a držím palečky, ať jde všechno dobře x-) vychází to na leden, co? ;-) takže kozoroh nebo vodnář...
Odpovědět
Profilova fotka
markee-to je krása, moc gratuluju, vidíš, že to vyšlo !!! ;-) A tentokrát už to vyjde a budeš šťastná maminka (už po druhé) :-) Moc ti to přeju a držím palečky !!!! beru-v dnešní době má alergii snad každý člověk a každé dítě...ale moc bych přála,aby byla vaše malá čistá...
Odpovědět
Ahoj holky, Len: Tak vidíš ;-) je dobře, že jsi šla na svatbu. Markee: To je úžasná zprávička x-) moc Ti to přeju.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak usilovně hlasuju pro Annu Mariu od Silente, ale šlapou jí tam na paty :-. takže hlasujeme hlasujeme :-D http://boleslavsky.denik.cz/miminka/m...
Odpovědět
AHoj holky, Leni -to je super, že jsi nakonec vyrazila. nad se nic nepokazí a i přísští týden zapaříš na svatbě :-D Ivčo - jako brejlovec ti závidím. Pak podej bližší info, jak to probíhalo...Já na o chci takyyy, musím zpracovat M. :-S Majky - já chci taky tvoje fotky na mail, prosím Beru - taky hlasuju.... :-D Markee - super, gratuluji a hlavně přeji, ať zdraví slouží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sil: hlasuju co to jde :-) markee: moc gratuluju, to je super zpráva len: Ty jsi ale akční takhle rychle na akci, doufám že budu jednou stejně akční ;-) blani: moc krásné fotky, staré tramvajky se mi taky moc líbí
Odpovědět
markee už sem to okoukla dopoledne x-) držím palečky pro Annu Mariu už sem zahlasovala cca 5x ale teda je to natesno =-) Blani musíme dát spicha at ti to barvitě vylíčím :-D a domluvíme se na tu Terku :o) písni mi do IP jak by se ti to hodilo
Odpovědět
ja jdu ještě na terasku poslouchat ptáčky a dívat se do zeleně prý je to zdravé :-D tak brou noc
Odpovědět
Ahoj holky, taky hlasuju, jak sednu k pc ale koukám pořád nic moc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............ Přežila jsem šílený víkend a včerejší dřinu na zahradě.Všechno mne bolí a dnes mi přivezou děti odpo, bezva :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=379058&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D20
Odpovědět
ahojky tak sem zahlasovala ale nevypadá to dobře :o( Zuzi a co jste pracovali? Kde máme všechny ? =-) momou včera sem zahlídla dortík oslavence, nádhera, to jsi dělala ty ?
Odpovědět
zuzi no jo neni každá svatba dokonalá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!! taky hlasuju, ale jsme nějak pozadu.. blani-nějaké fotky ti pošlu na mejlíka...
Odpovědět
Profilova fotka
majky:já chci taky fotečky.............. pasone:byla jsem na chatě stříhat plot živý kolem dokola, zahradu, zarovnat asi půl metru habr dokulata, vyplela záhonky, zalila, uklidila, odnosila do lesa a jsem mrtvá.Ještě že mi Vašík přijel k večeru pomoci, už jsem ten křovinořez neudržela v ruce.......... Co ty, co očíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-) ráda pošlu, jen je musím zmenšit... nějaké navybírám a pošlu. x-) Ty sis teda mákla holka !!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?