Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tobě taky přeju krásnou neděli z gauče pod dekou :-D dneska mám flákací den :-D Navíc u mě asi probíhá ovu a mám křeče jako prase :-N :-D
Odpovědět
ahojky,taky všem co maj a měli výročí gratuluju,že jste to spolu ten rok vydrželi :-D Silente, už jsem hlasovala. Jak je mamčo?
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, taky hlasuju ;-) každou hodinu co můžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ahojky, my mám ezatím pyžámkový den.Půjdu vařit, mám tu psíka na hlídání, vykoupu se a půjdeme na fotbal.Přišli jsme ze včerejšího rozloučení se sezonou v 6 ráno :-N , tak zatím relaxujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
sil:hlásky jsou tam.... markee:ahojky Markétko, už je ti lépe???
Odpovědět
AHoj holky, vrátila jsem se z "dopravní nostalgie" v centru. Svezla jsem se 2 historickýma šalinama, prozkoumala všehcny možný torlejbusy, autobusy, pustila si v troleji hlášku "Pozor na kapesní krádeže" (nebo tak nějak)...tak jsem šťastná jak blecha :-D to, že zítra musím do práce to teda dost kazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:takže jsi si to opět užila, to ti moc přeji... Všem příjemný nový týden!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Ahojky Holky, k 1. výročí vše nej ;-) Silente: Anička je hezká, hlas poslán ;-) Barčo. Slučí to té malé princezen ;-)
Odpovědět
Zuzi - děkuji a také přeji úspěšné vkročení do nového týdne. Teď jsem si přetáhla fotky z Autosalonu, exkurze a dnešní šaliny a mám asi do vánoc co dělat...dnešní počasí vyšlo na 1,... http://galerie.albumfotek.cz/27031/ ... ale už tu teď chčije a fouká vítr... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, juknu se zítra jdeme spinkat, byl to opět náročný víkend, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, hlásím návrat domů, moc jsme si to na jihu užili, zbytek rodiny už spinká a já si užívám na netu :-D Gratulace dnešním nevěstám k výročí x-) x-) x-)
Odpovědět
DObrou noc a krásné sny ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno, jedu na chatu, musím ostříhat plot, posekat trávu a otrhat třešně atd, tak se tu mějte papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/15292-mlad...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko berušky, dnes jsme v práci dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) sil: hlasuju pokaždé když se přihlásím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko ahojky !!! Už jsem se s tebou dlouho nepotkala... jak se daří? Co fazoláček, Jessinka, Tomík???
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko ahojky :-) Já tu jsem většinou když tu nikdo není :-N Markét daří se mi dobře. Ode dneška si vybíram dovolenou a pak hned nastupuji na mateřskou. Takže si už budu užívat volna. Pracuji tedy z domova, ale jen jak se mi chce takže to je paráda. ;-) Dneska jdeme na kontrolu ve 32tt. Tak se zase těším. Fazoláček začíná být pěkně aktivní a fakt si občas připadám, že mám v bříšku vetřelce :-D :-D Zrovna študuju jak a co je třeba na látkové plenky, neboť jsem se rozhodla je používat. tedy ty vymoženosti jsem netušila co vše je. Je to pomalu na vysokou školu :-D Markétko a jakpak se máš ty? Nějaké novinky? Pořád na ně čekám :-) Jinak Jess tu u mě spinká a Tomina je v práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, tak držím palečky a myslím na vás. Je dobře, že už nechodíš do práce a můžeš si tak práci udělat z domu !!!! ;-) Je to pohodlnější. Jj, vím, že jsi mi kdysi psala, že chceš vyzkoušet látkové plýnky, no já se o to zatím nezajímám, ale věřím, že je těch druhů více a zase nějaké novinky, to člověk ani neví, co pro to dítě je nejlepší. Za nás byl jeden druh látkových plen, které se vyvařovali, pak byli ověšené na balkoně :-D Teď chceš pro dítě jen to nejlepší a nevíš z čeho vybrat....?! My se máme taky dobře, bohužel, nemůžu ti napsat to, na co čekáš, ale nevadí. Za 14 dní odlétáme do Řecka na dovolenou, potřebuju si odpočinout, připadám si jak 100 letá stařena... :-N Moc se těším... Jessinku za mně popusinkuj a podrbej za ouškem a Tomíka pozdravuj !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko děkuji jsi zlatá :-) JJ teď budu vše dohánět a konečně budu mít čas si vybrat to nej pro fazoláčka :-) No upřímně, kdyby jsem to měla dělat s těmii plenky jako naše maminy tak do toho nejdu, ale v dnešní době je to fakt mnohem jednodušší ;-) pračku mám, balkon taky takže není co řešit :-) Jééé dovolená v Řecku, to je paráda. To tam oslavíte výročí že? To bude romantické :-) Moc vám to přeju. Potřebuješ si odpočinout a vysadit po celém roce. Jessinka je podrbaná, opusinkovaná :-D Tominu budu pozdravovat. děkuji ;-) ty pozdravuj Lukyho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... hlásím se po víkendu..... Tak nakonec jsem na svatbě byla.....teda na rautu... Tom byl i na obřadu v Manětíně....a já odpoledne udala děti ke tchýni a bylo...tak jsem od 6 do 8 byla pařit..... no pařit.... tancovala jsem asi 3 ploužáky s Tomíkem... na rychlejší jsem se ještě necítila, tak jsem to sledovala od stolu, který byl plný dobrotek....... ;-) A teď v sobotu asi půjdeme zase na svatbu...Našemu společnému kamarádovi... Na sebe jsem nakonec našla černé tesilky, s jemným červeným proužkem, koupené kdysi v CA....a k tomu červenou tuniku, co jsem nosila v těhu....je střižená pod prsama a do A, takže moderní...a šlo to pělně k těm prožkům na tesilkach.......Tak v sobotu zase udáme děti, ale už odpoledne, protože půjdeme i na obřad, a pak na hostinu......tak snad se něco nepokazí... znáte to, když se na něco těšíte, tak se to pak zvrtne.... :-| Hezký den...... jdu krmit zvěř..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-tak paráda !!!!! ;-) :-)
Odpovědět
ahojky zlatíčka :-D tak se hlásím už z prac. procesu, moc se mi sem teda nechtelo,ale zatim jsou na mne hodni i kdyz prace je tu dost. Moc tu nebudu neb mi PC nedela moc dobre, ale obcas nakouknu Leni to je super že jsi byla tak brzo po porodu na svatbě, aspoň si si trošku "odpočala" od dětí macet markétko teda ty už jsi 32tt to to letí =-) to nám za chvilku budeš ukazovat fotky fazoláčka, už se těším, a ad latkovani pak k tobe a sil budeme chodit na radu :o) nebo jeste nekdo latkuje ? majky ahojky uz mate tu dofcu ?
Odpovědět
Dodatečně přeji všem 1.ročním nevěstám vše nej k výročí Blani jukla sem na fotky a krása jako vždy Majky ukážeš nám taky nějaké svoje fotečky?
Odpovědět
tak hezké pondělí už nás tady pracujících moc nezůstalo :-D maminy jsou skoro v převaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, vítám tě zpět. Jak se daří? Co očička, už v pořádku? Jj, dovolenou už máme vybranou sem: http://dovolena.centrum.cz/Recko/Thas... už se moc těším... :-) odlítáme 24.6. a už počítám dny. :-N
Odpovědět
sem si popovídala a zas jdu :-D
Odpovědět
ahojky Majky tak přece je tu někdo :-D
Odpovědět
majky tak to máte už za chvilku, to uteče jako voda
Odpovědět
hotýlek vypadá krásně a ty bílé pláže , no nádhera, chci do kufru :-D sem lehčí o brýle :-D Očka dobrý jen na blízko ty písmenka nejak zlobí,ale to se prý do 3mesíců srovná ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?