Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://zrcadlo.blogspot.com/2009/05/m... Naprosto pravdivý článek o nezaměstnanosti a podpoře.
Odpovědět
Profilova fotka
Se mi tu nepoperte děvčata.... =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na to jsem moc stará Lenčo ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ale aléééé brý den přeju všem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ahojky, tak už jsi se vyspinkala, jo??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tož já jsem dneska nějaká přejetá :-N
Odpovědět
Tak se omlouvám za svůj názor. :-x Už mlčím.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni ty jsi opravdu jiná................ já jsem napsala také jen svůj názor, tak hned neměj prdel nahoru.V tomhle jsi se vůbec nezměnila ;-) kat:tak to jsme dvě.Po včerejších zprávách, co jsem dostala se mi nechce vůbec nic...
Odpovědět
Ale já nejsem ani uražená, ani naštvaná ani nic jiného. jsem zvyklá od mámy, že všechno a pořád dělám blbě. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti na tohle odpovídat nebudu.Nejsem tvoje máma.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek, já jsem celkově nějaká vyšťavená :-N a to jsem si dala kafe.. ještě že máme zítra s ženama párty,páč se potřebuju odreagovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:Já kafe nepiju, takže nic.jdu si udělat rybu, ale chce se mi spát strašně.Včera jsem prospala celé odpoledne(5 hodin jsem si vychrupovala), což není normální...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, uzavřeme téma Natálie na svatbě a pojďte se bavit o něčem jiném... třeba o té pěkné svatbě na Mauriciu, nebo kde to je......... :-D :-D :-D :-D :-D Katy ty by sis měla dát nějaké mořské plody........ :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len:nikdo nic neřeší, jen ty..... :-D :-D :-D Napsala jsem vám "milostný dopis" do emailů
Odpovědět
Profilova fotka
Co to máte za tvory že vám jen spí,já to chci taky :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ty vado, se mě nechcte blejt ani sr*t :-D :-D :-D jako asi by mě to probudilo,ale to už fakt néééé :-D Stačí, že mi bude zle v sobotu ráno.. ty naše dívčí dýchánky někdy špatně snáším :-D ale co mě štve,že v pět ráno už je hrozně světla... a my chodíme domů až tak na pětku :-D Zuzi, já si dávám kafe jednou za tejden... ;-) jelikož zadržuju dost vody :-| no na ho*no se mnou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ty jsi prostě případ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
feri:plyšáky mají holky doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek, jak říká muž.. jsem exkluzivní zboží :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:tak to je kasnéééééééééééééééé Holky jdu uvařit a za hodinu jedu na besídku do Dejvic, tak se mějte papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, jak je mazanej že :-D přece mi nebude říkat, že jsem na odpis... :-D Užij si to, papapa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat?jj, to s emu musí nechat. Holky děkuji moc za zpětné emaily, moc mne potěšily.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pozdravuje vás marketas!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi,........ mě nic nepřišlo ]-( :-D :-D že též zdravím Markétku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, já dnes objednala dovolenou. Letíme 24.6. do Řecka na Thassos a moc se těším na odpočinek... zuzi-já si s ní včera psala, ještě ji musím odepsat. Že taky pozdravuju !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, zdárec, a nás se nezeptáš, jestli bysme chtěly letět taky :-D :-D :-D to je nabídka,která se neodmítá.. místo Luka nás všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téda Řecko, to je můj sen, já chci taky přibalit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-můžu se ho zeptat, ale už teď vím, že nebude souhlasit... :-N tak abyste věděly, kam vyrážíte: :-) http://www.nettravel.cz/Recko/Thassos... beruberu-no vidíš, tvůj sen je Řecko, můj sen je miminko... :-N Každá máme něco, co ta druhá ted nemůže mít... ale časem... snad budu mít i to mimnko a ty to Řecko?! :-) ;-)
Odpovědět
ahojky,jsem dnes nějaká zničená,byli jsme plavčit a pak jsme se sice natáhli do postýlky,ale malá nespala,naštěstí mě nechala spát aspoň tak 10minut a trošku to pomohlo. Majky,jůůůů to bude krásná dovča,hned bych také někam jela. Ferinko nesmutni, já taky neměla Johanku hodnou. Jedla co každou druhou až třetí hodinu po celý den a vždy dopoledne od 8 do 12 a večer od 20 do 24 hodin brečela. Zkoušeli jsme vše možné i doktoru to říkali(ten teda nám na to nic neřekl),ale prostě jsme měli veselo. V podstatě,když se srovnala,tak jí začli růst zoubky,takže jekot na novo a do dnes je akční :-D No,ale aspoň mám trénink na druhé akční dítko-nejsem zlenivělá :-D :-D :-D :-D :-D :-D Kat,tak jak ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tak to ti fakt upřímně závidim ale hlavně přeju......já bych hned jela..... Řecko je fakt krásné, a hlavně jsou tam všichni děsně pohodový a nic neřeší. Já se odtud vždy vracím jako jiný člověk. Do té doby, než přistaneme v Praze na letišti a nevidím prvního čecha............ :-S :-S :-S :-S :-S Ale fakt jsem vždycky jako vyměněná......taky teď když se někde chci rozčílit, tak si vybavím Řecko a hned jsem splachovací... prostě si myslim svý...... :-D :-D :-D :-D No já už začala šetřit na dovču od teďka... z každé výplaty dáváme na stranu nějakou kačku... někdy 1000 někdy míň, prostě jak to vyjde, abysme mohli jet zase k moři... malý byl nadšený a pořád říká, že by zas jel....tak až budou malé tak 2 -, tak bysme chtěli zase jet.....záleží na tom, jak na tom budeme finančně.... =-) Hlavně jsme všichni děsně zhejčkaný a musíme letadlem...... :-D :-D :-D :-D :-D Já bych klidně do Chorvatska busem, ale malý držkuje a ten starší by tu cestu nepřežil... trpěl v busu jako zvíře jen tu hodinu cestou na letiště.... prostě moc narostl a nevejde se s nohama v busu, takže by nejspíš ochrnul, než bysme tam dojeli...... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?