Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem se o tom něco dočetla... zase jsem o něco chytřejší... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne to si o to musíš říct,teda já skoro řvala :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Matěj Mě taky počůral,ono to i na té fotce jde vidět,si toho všimla ségra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
feri-jj už jsem to prozkoumala... a ulevilo se ti po něm hodně?! Matýsek si tě rovnou označkoval, jako svoji maminku... :-D
Odpovědět
Majky: Nedají a spíš se mu doktoři vyhýbají. Mohlo by to ublížit jak miminku tak mamince.
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho neměla a ani mi nechyběl ;-) ani bych ho teda nechtěla, jedna známá s tím měla komplikace a dodnes trpí na migrény :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky hlásím se z teplic tady je ošklivo a zima ;-( ráno bylo krásně ale ted jsem na 3týdny u mamky jen at si terezky užije :-D tak kdy uděláme srázek v brně?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě doktorka říkala že se může při kojení jednou za čas Ibalgin,že je to lepší než se trápit bolestí,že se to přenese do mlíka a miminko pak pláče ;-) Matěj pokořil 600 hlasů x-)
Odpovědět
šári - ahoj. V Brně je krásně a zima :-D Volal mi M., takový veselý, tak jsem se ho ptala, jestli jde do hospody, že je takový veselý, a on, že ne, že už tam od 12 je :-D V pozadí také bylo slyšet veselé kolegy, prý se vrátí zítra. Za 15 min mi volá sestřenka a prý: Volal mi tvůj drahý manžel, že mám dojít za něma, že 6.6. se blíží (ona chytla kytku) a má pro mě chlapa.... tak teď mi psala, že tam došla a že jsou našrot, takže M. možná doleze domů už před půlnocí :-N No jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Tak M. prý je podle sestřenky na šrot :-N Jink jsem nafotila spoutu svých sukní, šatů, atd. a chtěla jsem je dát na mimibazar, ale inzerát se vložil, ale fotka se nezobrazuje, nevíte proč???
Odpovědět
ahojky tak hlásím že sem hlasovala pro Matěje i z mobilu :o)) Blani a tefí domů :o) :-N s mimibazarem nevím :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone to mi říkal budoucí švára,že to z mobilu jde taky kdo má net a že se dá hlasovat neomezeně :-D Zase nás ten parchant předběh,si asi najdu jeho adresu a vyřídíme si to strůčo růčo ]-( :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
feri tak já jdu žhavit mobil :o)
Odpovědět
Baru: A proč v Brně, když do Prahy nikdo nepřijel? Feri: Mám tu udělaná hlasovátko a během zítřka ho spustím ;-)
Odpovědět
Jo,koukám,že je o 10hlasů vepředu.Snad ho zas dotáhneme. :-) a předhoníme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste zlatíčka máme čásek do pátku do 12,00 ho zlikvidovat,mám doma i mamka doma vždycky po hodině budíka :-D :-D :-D Bobánci dneska mi přivezli novou ledničku,to je nádhera,pořád do ní musím koukat i když je to hrozný pohled... :-N Pžedtím jsme měli jen půjčenou přes 20 let starou malou a teď jsme si pořídili krásnou americkou,ale jednokřídlou(je jen široká) mrazák má 96l a lednice rozkošných 380l x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Dočítat nestíham :-( Holky jste zlaté že na mě tak myslíte :-) Pro Matěje jsem opět hlasovala tak snad to nějak doženeme. My jsme se ted vrátili od dr z velkého UTZ. Pytlík a pindík se nedal přehlédnout :-D :-D Takže je to 100 % chlapeček :-) Tomina měl takovou radost že než jsem stačila vylézt z ordinace tak už všem rozeslal sms :-D :-D Jsme v pořádku tak mam velkou radost. Teď jdu do hajan, jsem vyřízená. Zítra ráno mam plavání tak se moc těším. Měšte se krásně a snad se mi podaří vás nějak dočíst. papa a dobrou všem :-)
Odpovědět
Macet: tak to je super, že jste v pořádku a ať pinďa roste :-D Jdu do hajan, dobrou noc holky
Odpovědět
macet gratuluju k chlapečkovi ;-) a matěj je pozadu o 13 hlasů ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem............. Natálka řádí od 5:30 a já jsem vyřízená ;-( Matěje sleduji pořád............ ]-( zatím nevede
Odpovědět
Dobré ráno, tak dnes už spinkal Kubík s Aničkou v pokojíku a v pohodě, jen jsou oba vzhůru už od 5,45
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to znám............... :-S :-S :-S Lenísku, krásné ráno i tobě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás prcek ještě spí.....včera jsme byli na tom hokeji....ještě že byl plný automat dobrotek....jsem se zabavila......a stejně jsme prohráli.... :-S :-S :-S Dnes jdeme na cirkusové představení.....dostali jsme od kamarádky lístky .....dnes je to premiera pro VIP zvané hosty, tak jsme zvědavý....malý už se moc těší... Jsme rádi, že jsme lístky dostali, protože jinak bychom nešli...jeden lístek totiž stojí od 250,- do 400,- podle místa a děti to mají jen o 50 Kč levnější......... :-S :-S :-S :-S Je to nějaký cirkus z Berlína Busch- Roland
Odpovědět
Profilova fotka
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_... Leni, také bych vyrazila do cirkusu. My byli v ZOO v sobotu, teď měli jít iLuky s Naty, ale jsou opět nemocní, tak jdeme s kamarádkou ze střední, jejím synema ještě 2.ma dětma, tak snad poho a další sobotu jdeme znovu, protože jsme pozvaní jako adoptivní rodiče do "výběhu"lachtanů, které se bude potom otevírat a máme si vyzvednout dáreček, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Už hlasuji...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já v cirkusu nikdy nebyla :-) :-) :-) :-) Budu mít taky dnes premiéru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len:to si děláš p...l?To není možné!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No fakt........já jsem cirkusová panna, víš? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi každopádně strašně prdlá :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?