Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, moc pěkný, zkoukli jsme to s manžou oba
Odpovědět
Báro já u toh brečela,je to tak nádherný jako celých těch 10min o tom jak vlastně se mimčo vytváří a pak ten pohled co se s dítkem děje uvnitř při porodu. Mě to tak nabilo. Já musím od příští MS zkoušet mimčo nebo se zblázním. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu než začne Ordinace......tak zítra jdeme na hokej.....Tomík dostal VIP lístky na sezení, tak doufám, že bude plný automat dobrot, abych měla o přestávkach co dělat.... No a ještě máme 2 lístky na pátek na Slávii, ale to se mi už nechce cestovat, tak pojede Tom s bráchou...... :-) Tak papa zítra ;-)
Odpovědět
markee: To je úžasný ................... chjo, mě se stýská po bříšku a po kopání ........ len: Ty budeš hrát automaty? Tak to máš štěstí, že tyhle budou výherní :-D Jdu si dát skleničku vína a hurá do pelíšku.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo jojo, tyhle automaty mam nejradši.... vždycky vyhrávam :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak si pochutnej na skleničce a hurá do pelíšku ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky dneska to tam Matějovi hezky skáče,děkujeme :-D Dneska jsme byli na první kontrole a poprvé jsme jezdili venku,to byla lahoda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím všechny :-) mury: Markétko moc gratuluji k mimísku :-) Ať vše dopadne dobře :-) feri: už jsem také hlasovala ;-) Jinak holky nějak nestíham. V práci moc nemůžu na BRMS, a doma už večer na něj nemám sílu :-N tak jsem vás přišla po dlouhé době pozdravit :-)
Odpovědět
Ahojky Macet-Markét,to jsem ráda,že jsi o sobě dala vědět.Celý den si dnes říkám,co s tebou asi je. Tak jsem zas dala hlas Matýskovi,ale řeknu vám,že Vláďa je už zas jen 3 hlasy za ním a to má Matýsek 401 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky právě jsem hlasovala pro matýska :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko.....u nás zatím sluníčko....ale zima..... :-N :-N :-N Dopoledne razíme s malým k zubaři na vrtání toho zoubku.....tak snad to bude zase v pohhodě jaky ty minule 2 zuby... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tady normálně sníh,ale sluníčko =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak tady chumelilo a teď svítí sluníčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to hlasování je nějaké divné,vždycky večer kolem 23.00 tomu druhému najednou naskočí cca 30 hlasů,to by mě zajímalo jestli je to fakt soutěž,nebo to má někdo už zmáklé 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčičky... :-) macet-Markétko, včera jsem na tebe myslela, tak jsem ráda, že ses ozvala a že vím, že jsi v pořádku... :-) feri-hmmm to je divné ?! Taky se mi to nezdá, když my tu přihazujem, tak tomu druhému skáčou v zápětí hlasy taky....?! leni-ať vám to dobře dopadne !!! Budu na vás myslet, zubař - fujjjjj
Odpovědět
Profilova fotka
Feri znáš to...v dnešní době nikdy nevíš jak to je.....ale většinou když je nějaká soutěž, tak buď už je předem výherce vybraný....nebo si někdo připlatí.......ale určitě jsou ještě poctivé akce...teda doufam =-)
Odpovědět
Ahoj, Brno hlásí krásné sluníčko :-D Tak jsem včera šla spát, že M. má o 25 hlasů víc, teď zapnu PC a nestačím se divit. :-S Nemyslím si, že je to nějaké sfalšované, spíš má někdo zapnutých víc pc a nastavené autom.hlasování i přes noc ;-)
Odpovědět
No asi budu muset říct Járovi, určitě v práci ten pc vypnul. :-|
Odpovědět
Holky,Matýsek má o 30hlasů méně než Vláďa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmm nevím,je divné,že vždycky během hodiny to tak skočí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_... krásné dopoledne......
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám krásnou zprávu, bratránkovi se dnes ráno narodila Ema - 51cm a 3,87kg, minulý týden sestřence Karolínka, tak to už máme ty holky v rodině kompletní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No u vás jste se o prázdninách nenudili co??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Feri, to víš, když už byla ta svatba, tak bylo co oslavovat celý měsíc ;-)
Odpovědět
beru: Téda samá holka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, tak si představte,že se nám asi vrátí do práce "stejnokroj" teď to začíná barevnýma šátkama a kdo ví,jak to skonč... teda kolega má kravaty :-D žensky šátky :-D klidně bych to brala,aspoň člověk nemusí pořád vymýšlet,co si vzít na sebe... a nemusí se držet těch "předpisů" (žádná červená barva, výstřihy, sukně nad kolena,apod.) :-D Taky mačkám čudlík pro Matýska každý den,co to jen jde.... x-)
Odpovědět
Jo Báro,nějaké rodící dny.Včera teda se narodil kamarádce z diskuse ten Davídek,a pak mi dnes ráno přišla sms,že včera v osm večer porodila známá taky klučíka a měl 3330g a 50cm a jmenuje se Honzík :-D No a přišel Míša z prácie a povídá,že jeho kolega bude po čtvrté tatínek(maj 3holky),ale prý je to neplánované mimčo,prostě se stalo a už se na něj těší(to je jasný)-je v 8tt,takže to bude listopadové mimi.A pak prý ještě jeden z městských policajtů tady v Sedlčanech,tak na stará kolena si udělali taky mimi. Přeju to všem a moc,ale už abych byla taky.
Odpovědět
kat: A co to děláš za práci? Já totiž jiný sukně, než nad kolena, nenosím a kalhoty taky nenosím :-D To by mě asi propustili :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme zpět...malý byl zase nadšený, že má na zubu stříbrnou hvězdičku....teď vaříme bramborovou kaši a budeme k tomu mít rybí prsty ;-)
Odpovědět
len: Stříbrnou hvězdu? =-) Vy jste byli u zubaře?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?