Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No dovol!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si jdu zahrát s dětma golf, odpo se ozvu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Papa... já jdu posnídat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno u nás sněží a už toho mám fakt plné zuby... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markétko....u nás teda nesněží, ale každou chvíli prší.....takže taky neni o co stát ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Já už bych taky radši jaro :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky:ahojky, tady v Dejvicích je zataženo, ale jinak nic-neprší-nesněží!!!!!!!!!!!! Pokusím se vloupat do nemocnice během dopoledne, ať mám odpo volníčko, tak snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Zuzi...vloupat se do nemocnice.... :-D
Odpovědět
Dobré ráno, jé Macet-Markét,tak to gratuluji k pinďovi :-D a k tomu,že jste oba v pořádku. Plavání si moc hezky užij. My začneme jezdit na plavčo od příštího čtvrtka,tak se už taky těším. I v ten čtvrtek jdeme rovnou k zápisu do školky.Tak jsem na to zvědavá co tam bude. Jen jsme dostali přihlášku a já nevím z jakého důvodu mám napsat,že tam chci mít dítko.Pže je tam od kdy nástup a důvod.Když budu chtít od září-ať se dřív skamarádí,tak nevim jaký důvod napsat. A když jí dám od konce října-od třech let,tak důvod už mám-konec mateřské. No uvidíme.
Odpovědět
Dobré ráno, Macet - gratuluji, hlavně ať je zdravý ;-) Zuzi - juuu, zoo , tam bych šla hned, teda asi ne dnes, Brno je komplet bílé ;-) Leni - tak Berlínksý cirkus bude asi dobrý. Já vytáhla M. loni do českého cirkusu Joo a fakt hrůza. jsem tam šla natěšená, jak jsem si pamatovala 2 návštěvy cirkusu před asi 20 lety u nás na dědině, ale tohle byla fakt hrůza. Už nikdy více. Markee - tak napiš, že od října ti končí mateřská, takže chceš nástup od září, aby ses mohla věnovat ten měsíc hledání nové práce ;-)
Odpovědět
Zuzi: Já chci taky k lachtanům ...................... Já taky v cirkusu nebyla :-D takže Leni neboj, nejsi sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pekný rááááno,tyky bych někam vyrazila,ale to asi delší dobu nepůjde :-N :-D
Odpovědět
jééé, já jsem teď objevila asi půl roku koupené létající lampinony , které jsem babičce koupila na oslavu :) Ty jo, doufám, že ten sníh vydrží, protože jnak to mám strach vypouštět :-D Jsem na ně úplně zapomněla. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Brý ráno, tady zase napadalo tolik bílých sr***k :-D :-D :-D já už pro to nemám vhodnější slovo :-D Jináč v okolí mi tady krouží kontrola, tak budu doufat, že to je aspoň nějakej fešák,když už nic jinýho :-D
Odpovědět
Blani,moc děkuju.To je vidět,že jsem už mimoň z tohé mateřské.Když nedokážu vymyslet ani normální větu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-kdy slaví babička ty narozeniny?
Odpovědět
Majky - v sobotu. Ale jinak je měla už včera. Ale v sobotu bude ta párty, kdy se bude slavit její 70 a dědova 80.
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tak to si moc užijete !!! ;-)
Odpovědět
Blani: Tak to bude úžasné, hlavně abyste si tu oslavu pořádně užili ;-) A jak Ti je?
Odpovědět
Matěj zatím vyhrává x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo teď jsme ho předehnali,teda aspoň na chvíli :-D Holky já bych vyrazila mezi lidi až bych brečela,leze mi to už na mozek,kdyby bylo aspoň hezky aby se dalo jí t s kočárkem,ale takhle jen hniju doma,jak mám sakra schazovat ty kila ]-( :-D
Odpovědět
A vede o 10 hlasů :-)
Odpovědět
Feri: Možná na dýl ;-)
Odpovědět
Majky, Momou - díky. No zatím je mi docela dobře, furt mě teda bolí podbřišek a jsem unavená, ale nějak to přežiju :-D Mě se nebude chtít zítra do práce. telefonovala jsem si s kolegou a hned mě uklidňoval, že na mě budou hodní, že pro mě má nenárčnou práci - dělání složek na projekty :-D Takže na to moje IQ tykve bude stačit. Já jsem tedˇfakt nějaká vygumovaná, říkala jem i ,že se budu učit v jenom programu a fakt to nešlo :-N Takže vidina celého dne u PC vytvářením projektu, tehnických řešení problémů atd....no uvidíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jen aby ti bylo líp. A v práci to zvládneš. Můj kolega se drží hesla... "začnu naplno a budu postupně přidávat" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem si tak říkala, co budu dělat po mateřský za práci.... že jako sem se nevrátím, páč to tady od rána do večera... od 8 do 17h... jak kdy... a částečný úvazky se nevedou...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak to jsme dvě... mám to to samý !!! :-S Asi dojde na taťkove slova a půjdu do kravína umývat krávám vemena... :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to já asi budu dělat tak, že budu chodit do práce třeba na 6:30, aby člověk mohl třeba ve 4 už domů, teda spíš do školky pro děcka. Naštěstí máme s M. oba práce (i kdybychom šli do jiných firem, tak to tam na 95% také bude) s volnou prac.dobou, takže nebude problém...ale to je ještě hudba budoucnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky, já půjdu s Emčou asi do lesa :-D sbírat dříví :-D na čerstvým vzduchu.. co víc si přát :-D blanka, já jsem tady učinila tlak na šéfa, že se sem nevrátím pak a prý,kdybych si sehnala k sobě nějakou dobrou duši, se kterou bych se dělila o místo, tak by to možná i šlo.. ale to je ve hvězdách :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co bych za to dala,já dělala od 10.00 do i 3.00 :-N :-D :-D :-D a mě to taaaaaak chybí :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Matěj vede o 24 hlasů ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?