Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-taky jsem si myslela, že nás bude víc, no nedá se nic dělat... jj, díra do hlavy, to je dobré !!!! :-D :-D leni-obdivuji Fildu za to, že se nebojí k zubařovi !!!! ;-) Potravinářské barvivo bych typla na drogerku. Jak píše Blanča, já mám špatný zážitek z dětství, pak v 15 letech a teď v dospělosti se zubama moudrosti a napichlým trojklanným nervem, díky němuž už skoro 3 roky necítím ret... takže pro mně preventivní prohlídky u zubaře neexistují. Jdu tam jen tehdy, až už mně něco bolí nebo mám (jako minule) zánět dásní. Vím, že jsem hrozná,ale zubaře se bojím víc jak porodu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tak to mě nenapadlo, že by to mohli mít v drogérce, když je to k jídlu.... :-D já myslela cukrárnu nebo cukrářské potřeby...... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
len-moje mamka pracovala dřív v drogérce, která byla spojena i s papirnictvím a parfumérkou a tam vím, že to barvivo prodávali.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky já totiž objevila na MMb receptík na dětské minidortíčly......je to úplně jednoduché a vypadá to krásně... prostě vyrobíš klasické těsto na perník jako buchtu, plníš jím takové ty papírové košíčky na pečení a když to po upečení vystydne, tak se to podle fantazie ozdobí cukrovou polevou, jako na vánoční perníčky a je to.....najdu někde obrázek.... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to vypadá moc dobře a myslím, že pro děti na nějakou "párty" je to jako stvořené !!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.......
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme byli s prckem na vycházce, protože je tu dnes celý den hezky....a zastavili jsme se v takové letité drogérce, jak říká Blani "komunistické" a představte si, že tam ty potravinářské barvy mají.....buď jsou tekuté v lahvičce, a nebo v pytlíčku, práškové......tak jsem nakoupila a o víkendu budu vyrábět. bráchovo malá přiede na prázdniny k našim, tak si určitě taky dá...... :-) :-) :-) :-) Tatínek nám odjel pískat do Klatov od 18:00, tak se zase vrátí až po 22:00 :-( Zítra jdu do poradny...... pak dam vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku tak se koukej ozvat potom, papa, jdeme na hokej
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy mi určitě poradíte...... kolik cca stojí takové ty gumové pantofle.?..krosky, nebo jak se jim řiká... je to děsná móda... jsou celé gumové, s dírama, vypadají trochu jako gumovky, ale nosí to snad každý.... chtěla bych si je koupit na doma, ale nechci žádné značkové, prostě nějaké levné :-D :-D :-D :-D Snad jste mě pochopily :-N
Odpovědět
Tak já už jsem z práce doma a stihla jsem to i s nákupem, Jára koupá Any a já půjdu kutit véču. Len: Téda to je Filda ale statečnej x-) Super, že se nebojí. Jestli myslíš ty pantofle co já, tak jsem je viděla asi za 100,- u nás v Globusu.
Odpovědět
Tyhle? https://ssl.aukro.cz/item565426398_gu...
Odpovědět
Len,u nás maj potravinářské barvivo v klasických malých potravinách. Nebo teda nemusí být malé,ale já to kupuju prostě v potravinách :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Momou jojo...to jsou ony......tak já mrknu do hypermarketů a k vietnamcům..... koukala jsem na net a někde stojí i 1000,- =-) =-) =-) No Filda byl úplně zlatý...jen nechápu, kde sebral 3 kazy, když mu pořád drhnu zuby a baští takové fluoridové tabletky.....džusy moc nepije, teda aspoň ty dětské sladké a sladkosti má jen během dne..... :-| :-| :-| :-| Markee no já byla v hypernově a tam to prostě nikde neměli.......asi 50 druhů želatin, prášků do pečiva a podobných věcí, ale barvivo prostě ne..... to bude asi tim, že to neni obyčejná sámoška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu na Comeback :-D :-D :-D pak uložím sviště a zase se vrátím k vám...když tu někdo bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brí večír, tady to žije... :-D len-já ty "gumáky" viděla u šikmookých za 100 Kč, ale kdesi v prodejně i za 500 Kč... jsem je právě zkoumala, čím jsou tak jiné, že stojí tolik....?! :-N Jéééé Comeback... to už zase chodí?! No tak to se manža určitě bude koukat taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Majky... dnes je první díl....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len:já je kupovala za 120kč u větnamců a jsou suoer.Kamarádka si je koupila a měla obr puchýře.Musí být měkké. Dobrou...Vašík se mi upravil, tak ho jdu uložit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Tady nikdo, tak já jdu spinkat Krásné ránko všem.................
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsme tady nebyla, jsme ostuda, ale měla jsem dopoledne pohovor a pak se mi ani nic nechtělo, v práci jsem to zabalila, byla jsem šíleně unavená. Jak jste psaly o těch doktorech - já měla x let taky doktorku na baterky, ale teď jsem si našla fakt dobrou. Prohlídne, vyšetří, popř. pošle na vyšetření, na krev a hlavně, nedává hned antibiotika, pokud není potřeba, tak jsem fakt ráda Jé, Feri, díky moc za zprávy a Barušce a malé Aničce, jsem strašně zvědavá na fotečky malé, doufám, že Bára už bude brzo doma a něco pošle! x-) Blani, teda, takový zprávy :-( Už abys byla zdravá! Mony, Ty jseš fakt dobrá, že sis našla brigádu! Smekám! JIja, já když byla posledně darovat krev, tak mi pak přišel dopis, že mám zvýšené hodnoty jaterních testů :-( No, chystám se, že teď někdy zase na krev zajdu, ale celkem se bojím...
Odpovědět
Dobré ráno, Tak jdu připravit obídek, pak udělám snídani, to se mi akorát proudí dětičky, dodělám obídek, trochu si pohrajem apoletím do práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, Ty jseš na roztrhání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... u nás je dnes nějaká kosa.... jsou omrzlá auta.....tak snad bude odpoledne zase sluníčko.... :-) Dnes odpoledne se chystáme na nákup, tchán má zítra svátek a Tomáš v sobotu, tak uděláme jen takové malé posezení u kávy, protože Tom i tchán mají zase za 14 dní narozeniny, tak to bysme se zbláznili.A hlavně finančně by to byl asi mazec. Navíc muj tatínek má narozeniny 14.3, takže březen je fakt hustej ;-) ;-) ;-) musím se merknout na ty pantoflíky..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, kosa? Omrzlý auta? U nás bylo ráno 9 stupňů a teď je ještě tepleji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas no fakt..... :-N :-N Teď už leze sluníčko a je 5 stupňů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk :-D Krásné ránko.........tady paří sluníčko, asi pojedu k Lence do Plzně když tam mrzne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko ! marketas-markétko, včera jsem k večeři udělala tu dobrůtku, co jsi mi poslala mejlem a musím říct,že jsme si pošmákly, díky za tip k večeři. :-) ;-) A jak dopadl pohovor? leni-u nás bylo taky teplo, kde to bydlíš? Na Sibiři??? :-N zuzu-kukuč x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:kukuč, jak se máš při čtvrtku???
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-děkuji za optání, dneska to celkem jde, jen jsem pořád jakási unavená... těším se na víkend.
Odpovědět
Tak u nás svítí sluníčko. U nás byla noc ukázková, poslední jídlo měl Kubík v 18 hod a pak už jen spal, přenesla jsem ho v 21 hod do postýlky (spal na dece) a jen otevřel oči zas je zavřel a spinkal až do 3,30 hod a pak až do 8 hodiny :-D i Anička spí teď dobře, usne rychle už před 20 hod (žádný blbnutí a vyhazování polštářků) v 5 si řekne o mlíčko a spí dál, dnes jen do 7 hod. Takže na obídek jdu až teď.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?