Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to je moc dobře, alespoň si odpočinete
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj ahoj všem :-D Majkýýýýýýýýýýý Alča porodila!!!!! Dneska ráááno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-panebože !!!! A jak je na tom, kolik má malá cm váha?????
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, u nás se zatáhlo a vypadá to na déšť :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:u nás také........ Gratulujeme k miminku!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: "posíláme celému světu,pro nás tu nejkrásnější větu. Už nejsme dva, ale tři!!! Dnes v 8:30 se nám narodila Adrianka, s mírami princezny 48cm a 3,10kt. Porod nakonec docela rychlý - bez nástřihu :-D Zuzi, díky za gratulku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... kat:to je krásná sms...............
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si vzpomněla, jak psal sms bratránek, že se mu narodil syn a že váží 0,35 tuny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem zpět z poradny.... vše je v pořádku.... ;-) ;-) ;-) ;-) Gratuluji k miminku, ale trochu nevim komu......to je někdo z 28.6? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas: :-D :-D :-D Leni, kolik měříte, vážíte, chci podrobnosti prosím......... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) GRATULUJI ALČE K HOLČIČCE, PŘEJI JEN TO NEJ :-) Holky já jsem dnes byla poprvé na těhu plavání. No bylo to dokonalé. 30 minut povídání a rady s porodní asistentkou a pak hodina cvičení. Pak se můžeme na jak dlouho chceme naložit do výřivky. Voda krásně teplonká. Fakt jsem nadšená, takže začnu chodit pravidelně.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet:Ahojky Markétko........mám z tebe radost!!!!!!!!Užívej si mateřských povinností krásných dokud to jde a nech o sebe pečovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
len-jsem ráda, že je všechno v pořádku !!! : ;-) Alenka je holčina z 28.6., přesně, jak jsi napsala... ;-) macet-Markétko, wau, takže super, jo???? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky našla jsem paní, která je milá a kreslí obrázky z fotek moc hezky.Už mám objednané 3 ks, tak kdyby jste měla některá zájem, stačí napsat
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek: Zuzi pořád jsem čekala až mi bude dobře. A teď je to lepší tak šup do toho. Jen mi paní asistentka říkala jestli jsem měla úraz pravé ruky. Prý mam pravé rameno o více výš než levé. Říkala, že to mají třebas lidé, kteří hrají tenis, nějaký sport a nebo že to může být ze sezení u pc z myši. No tak to kápla na to pravé. Prý mě z toho budou bolet více záda a divila se že už mě nebolí teď. Říkala, že mam cvičit před zrdcadlem aby jsem si na to dala pozor a taky že jsou na to masáže, které to uvolní. takže si dopřeju i masáž. ;-) Zuzi a jak se ti daří? Počkají na tebe v té práci do dubna? majky: Markétko fakt paráda. Ten pohyb je fakt potřeba :-) Za chvíli až se mi vzbudí Tomina tak jedeme do Letňan v Praze na veletrh pro děti. Jdeme okouknout kočárky a vše kolem. Tak snad stihnu písnout na email teď a nebo až se vrátíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi písni mi na ní kontakt, kdyby jsem pak někomu chtěla udělat radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet:do Letňan jedeme my v sobotu na hračky se podívat....... jsem ráda, že ti je lépe.Teď už to bude jen a jen dobré, uvidíš...........
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ještě jí dnes dodělá, nastříká něčím a je moje.......upraví pusinu
Odpovědět
Profilova fotka
 ● Stojí takhle na Eiffelovce Francouz, Američan, Čech a Rom. Najednou Amík začne z ochozu vyhazovat štosy bankovek a říká: „Prachů, těch my v Americe máme spoustu!“ Po něm přijde Francouz a začne z ochozu vylévat litry šampaňského se slovy: „Šampusu, toho my ve Francii máme spoustu.“ Rom se v té chvíli podívá na Čecha a povídá: „Doufám, že tě nenapadají žádné kraviny!“ ● Dežo čte Ferkovi nápis na ceduli: „Romové za 50 Kč bez gumy, bílý za 700 Kč s gumou.“ „To se mi líbí, žádnej rasismus,“ říká Ferko. „A co tam ještě píšou?“ „Bungee jumping.“ ● Cikánský triatlon: Pěšky na koupaliště, skok do vody, odjezd domů na kole. ● Na úřadu práce říká úředník Dežovi: „Máte můj mobil?“ Dežo: „Ne, ještě vám leží na stole.“ ● Ištván dělá autoškolu. Projede v pořádku křižovatkou a instruktor se ho ptá: „Jen tak pro zajímavost, co tam bylo za značku?“ A Ištván na to: „Hliníková, vrátíme se?“ ● Přijdou cikáni do hotelu a recepční na ně: „Pánové, máte rezervaci?“ Cikáni odvětí: „Vypadáme snad jako indiáni, debile?!“ ● Jaká jsou 3 nejhorší slova, která vám může říct Rom? „Dobré ráno, sousede.“ ● Dežo čte v novinách: „Hledá se muž ve věku kolem 40 let, který v noci na opuštěných místech přepadává ženy, okrádá je a znásilňuje je.“ Dežo se otočí na manželku a povídá: „Eržika, myslíš, že by ma na to miesto zobrali?“ ● Přijede chlapík na konec fronty stojících aut na dálnici. Vyleze z auta a ptá se opodál stojícího policajta, co se děje. Policajt říká: „Tam vepředu zablokovali cikáni dálnici, a že když nedostanou 500 000 korun, tak se na protest upálí.“ „A už se něco vybralo?“ ptá se řidič. „Jo, patnáct kanystrů s benzinem a tři zapalovače!“ ● Přijde Eržika na policii a říká: „Pán komisár, okradli ma pred kinom!“ „A co vám ukradli?“ „Třicet peněženek!“ ● Jak se říká cikánovi v obleku? Obžalovaný, povstaňte.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi a to jsi ty? :-) díky jsi zlatíčko :-) Jdu se dát nějak dopucu než vyrazíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-až uvidíš mojého Lukyho, jak má z ping-pongu levé rameno víš, než to pravé tak padneš.... :-N Plavání je na záda a pro těhulky myslím jedno z nejlepších cvičení... a taky bych se přikláněla k philatesovi. :-) U nás bude ten veletrh myslím že v dubnu nebo květnu v Brně. Taky jsem se tam chtěla jet podívat, ale když to není aktuální, tak to nebudu hrotit. Tak snad něco vyberete? Pak písni, co se ti tam zalíbilo. A víš, co jsem ti psala o mejlíku... v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Markétko no jo Luky to má zase z ping-pongu :-( To se budeme doplňovat :-D U vás je ten veletrh mam pocit, od 19-22.3. taky jsem uvažovala jestli tam nejed. No uvidíme jak se nám to bude líbit tady a chceme jít do dvou prodejen kde mají ten tip kočárku co bychom chtěli. Tak podle toho pojedeme do Brna nebo ne. Ale moc se mi to nechce absolvovat :-N Holky já se tedy pro teď loučím a až se vrátíme tak se zase ozvu. Přeji všem krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet :také a užijte si to... ano, to jsem já........... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/163075-p... u nás už jsou zavřené náplavky, bezva
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-ty jo, že by došli povodně? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fšichni, tak jsem zase tady, ale tentokrát už 1+1 :-D a koukám, že máme i další miminko ;-) tak velká gratulace
Odpovědět
Profilova fotka
Beru beruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahoooooooooooj kočko, tak jak jeee???? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
budu muset vyměnit fotku v profilu :-D jinak zatím dobrý, ale jsem z toho dost nervózní, co s takovou malou panenkou budeme doma dělat, když to vůbec neumíme :-N ale my se to naučíme!!! jdu si dát něco k jídlu, abych nabrala sílu, manžovi je ouvej, včera usilovně zapíjeli na zdraví miminka, tak ho nesmím hned naštvat sezením u internetu ;-) pak písnu celý román.
Odpovědět
Profilova fotka
beru-pošly fotečky prosím !!!! Chci vidět Aničku... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?