Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 jasně fotečky budou, až se trochu aklimatizuju
5. bře 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Ahojky Baruško, moc na tebe myslím clou tu dobu...

O Aničku se postaráte, o to nemám strach, budete super rodiče a co neumíte, to se naučíte...
Vždyť si vzpomeň, jak jsme si předávaly Kubíka v KFC emoticon
5. bře 2009 ve 14:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 majky:povodně budou, ale nám to nehrozí.Jen se nedostaneme na nákup a do práce, protože vše zase zavřou........

My máme barák vysoko, ale dost našich přátel bydlí dole u Admirála(botel slavný)
5. bře 2009 ve 14:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Holky moc děkujeme za přáníčko, čekalo na nás dnes ve schránce, jste zlatíčka emoticon já měla plné ruce práce, tak jsem vám ani nenapsala tu adresu, o kterou jsme mě prosily, ale vy jste si koukám poradily i tak. Jdu stáhnout fotečky.
5. bře 2009 v 15:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 beru-nemáš zač !!!! emoticon emoticon
5. bře 2009 v 15:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru - ahoj, už se hrozně moc těším na fotky a hlavně na vyzprávění, jaké t bylo, jak se cítíš, co mimčo, atd. emoticon
5. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pasone
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 759 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pasone
  • Neví, kdy bude svatba
 beru Baru gratuluju k miminku at pěkně roste a dělá vám jenom radost emoticon
5. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pasone
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pasone
  • Neví, kdy bude svatba
 jinak vás všechny moc zdravím ani se nesnažím vás dočítat emoticon
5. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Krásnou dobrou noc.........
5. bře 2009 ve 22:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.super.cz/vtipky/14486-zvireci-vasen.html
5. bře 2009 ve 22:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno:

Ahoj Baru, tak jak je? Chudák Anička, ještě si ani nelokla alkoholu a už jí tatínek propíjí ledviny emoticon

Zuzi: Jaká paní maluje obrázky z fotek?
6. bře 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Krásné ránko...

moni:jak jaká?Jedna paní co znám z netu.
6. bře 2009 v 09:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Konečně páťulínek. U nás je hnusně, prší a je zatáhlé, takové depresivní počasí ... emoticon
6. bře 2009 v 09:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Tady to vypadá, že by chtělo svítit sluníčko, ale jsou tu mraky emoticon
6. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
 Dobré ráno holky,
jé Baru,ty už jsi doma,tak to je skvělý. Už se těším na fotečky a na vyprávění,jaké to vše bylo a tak emoticon
Holky já mám zas náladu,včera jsem jí měla po nočním extempóre dobrou. Johanka nám ze středy na čtvrtek totiž nespala. Ve 23 hodin se vzbudila a usnula až ve 4hodiny,když už s ní v pokojíku spal i Míša.Já jsem totiž už byla psychicky mimo,takže se Míšovi zdálo,že jako na ní nejsem zas tak hodná,tak ať prý odejdu do ložnice. Jenže to se mu řekne,když normálně se nevyspíte a natož,když to dítě prostě ne a ne vás pochopit,že jako tohle ne.Ale prostě spala jsem jen 3hodiny a byla jsem fit i jsem byla celý den klidná,prostě jsem si uvědomila,že jsem to opravdu přehnala.Dnes jsem docela taky v pohodě,jen kamarádka z listopadek 2006 si dělala těhu test a má //,jsem za ní moc ráda. Ale díky tomu jsem si uvědomila,že mám dnes přesně měsíc od revize a že jsem mohla být 14tt. Nebojte nebrečim,jen si prostě párkrát oddychnu a budu v pohodě.
Koupila jsem si včera v lékárně kyselinu listovou s Béčkovejma vitamínama a pak ještě prý mám brát Éčko-zatím jako plánovačka těhu to stačí.NO a pak jsem si koupila do zásoby těhu testy(MAMAtest-pže ho občas nemaj)No a teď si počkám na porevizní "mrchu" a uvidíme,kdy se začneme snažit,ale já myslím,že až po té druhé(jestli přijde vůbec ta první).
6. bře 2009 v 09:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 markee-to přijde, uvidíš. Taky mám teď takové depresivní stavy... ale vím, že trápením ubližuju jen sama sobě, takže se musím dát do pohody a myslet pozitivně.
6. bře 2009 v 09:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Majky,jojo,určitě to přejde a těhu přijde. Já vím. No myslím,že na to budu myslet pořád,ale určo o tom pak nebudu mluvit.
Měla jsem jít s Johankou na návštěvu odpoledne ke kamarádce co má dvě dětičky-kluk 8let a holka 3roky.Jenže Johance se spustila rýma je trošku protivná,takže radši nikam nejdeme. Od příštího čtvrtka nám začíná plavání,takže ať je fit a hlavně nenakazí jiné. Na to plavčo se už tááááák těším emoticon
6. bře 2009 v 09:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 markee:to bude odbré, buď ráda, že máš Míšu, je moc fajn.......
6. bře 2009 v 09:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Makree: To bude v pohodě emoticon Já už jsem taky přemýšlela nad tím, že bychom chodily s Aničkou plavat. Musím to dohodnout s Járou, páč bude muset být doma s Kubíkem. A plavání mají (nejblíž k nám) jen od 9 do 15 v uterý a myslím, že ve čtvrtek. Tak uvidíme.

Jinak dnešní noc opět super emoticon Anička byla ve 20 hod (dřív to skoro nemá cenu) v pelíšku a ještě chvíli si tam povídala. Kubík dostal ve 21,30 ale neměl moc hlad, pak jsme ho přebalili a šup do pelíšku. První se brobudila Anička v 5,30 a chtěla mlíčko a Kubík se probudil až v 6,30 hod.
6. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Mony,jojo,plavání je fakt suprové. Zatím jsem měla zkušenost(i vlastní),že když se dítko bálo jeden kurz,tak ten další už bylo maximálně v pohodě nebo naopak.Ale tak Johanka nechce potápět,tak jí nepotápím a jinak jí voda děsně baví. Tak je to takový relax i pro mě. Po plavču s holkama drbeme u recepce hotelu(maj tam automat na káfu,čokoládu a tak. A pro děti ten hrací automat autíčko-takže se tam vyřádíme pak všichni).

Holky nemáte některá zkušenost s cyklosedačkama pro děti? Já jí chci do konce března kupovat a nevím přesně jakou. Už mi byli dány rady a dobré,ale zas si říkám,čím víc tím líp. Hlavně nechci tu polohovací-přijde mi zbytečný peníze a i v testech psali,že se sedajdy nakloní jen maličko.
6. bře 2009 v 10:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 markee:polohovací cyklosedačka je samo oo sobě blbost.Budeš jezdit na kole se spícím dětskem?Kravina........ale zkušenosti bohužel nemám, děti začali jezdit na kolech rovnou
6. bře 2009 v 10:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 markee: Anička se vody nebojí, spíš naopak, je to kachna emoticon Jen se chci naučit, jak jí nenápadně učit plavat. Abychom měli dobré začátky.
Jinak sedačku na kolo - to je u nás dost žhavé téma. Mě se nelíbí takové ty, jak na nich sedí dítě a ještě ho to straně "houpe". Nebo ty, když dítě usne, tak mu padá hlava ven ............. Ale viděli jsme na jednom výletu sedačku, kde i když dítě usnulo, tak mu ta hlava nepadala - byly tam jakoby zábrany. A nebyla ta sedačka chycená na sedlovku, ale spíš jako nosič, ale zas to bylo jakoby odpružený. To se nám moc líbilo, ale nemůžu jí nikde najít emoticon
6. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 No a nebo koupíme ještě jeden vozík emoticon
6. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Region Praha
 Ahojky všem emoticon

beru: Báruško koukám, že jste doma, to je skvělé. A neboj vše zvládnete a budete to dělat brzy levou zadní emoticon Až budou fotečky tak dej určitě vědět emoticon

markee: Markétko uvidíš, že vše bude v pořádku. Mrcha dorazí a snaženíčko bude moci začít emoticon

majky: Markétko už aby na nás vysvitlo sluníčko aby byla lepší nálada a deprese utekli co? emoticon

Holky mi jsme včera objednali kočárek, tam z něho mam velkou radost. Nakonec je to uplně jiný než z našich původních 2 typů emoticon Ale je fakt super emoticon
6. bře 2009 v 10:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 macet-Markétko, tak to mám radost za vás. Poslala bys mi na něj odkaz, abych mrkla? Jestli je tedy někde na stránkách? emoticon
6. bře 2009 v 10:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Holky díky za rady ohledně sedajd.
Macet,koukala jsem do albíčka a viděla jaký kočárek. Tak ať se vám s ním pak dobře jezdí
emoticon
Takový typ chce-teda ne tmavý ale nějaký zelenkavý nebo červený-kamarádka z listopadek-rodit bude koncem května. Já myslela,že budou mít po prvním dítku,ale měli Hocco nebo Knorr a říkala,že se jí s nim špatně manipulovalo-takže jdou zas do nového.
6. bře 2009 v 10:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 majky: Markétko pošlu ti vše emoticon Na tom veletrhu nebylo fakt nic. To byl propadák. Jen jsme jim zaplatili za vstup, parkovné a za 15 minut byli venku. To se nedá s veletrhem v Brně vůbec srovnat emoticon
Takže jsem se rozjeli do prodejny Michala co teď točí na Loskutákovy ty reportáže o všech věcech pro děti. Měli tam oba typy kočárků mezi kterými jsme se rozhodovali a tak jsem je oba zkoukli. Nakonec jsme objednali uplně jiný a jsme z něho nadšený. Je mnohem lepší než ty dva co jsme chtěli. Byli tam strašně příjemný, paní se nám věnovala asi 1,5 hod. A pak přišel i Michal a také nám řekl rady. Ted se mu narodil syn a také si dmu vezl ten samý kočár co jsme objednali emoticon Objednávka je cca 2 měsíce. Šijí to přesně na objednávku v německu. Mi na něj nepospícháme takže nám to nevadí, proto jsme se pro něj vydali tak brzo. Stejně ho pak necháme u nich na skladě a pak ho převezeme k mamce domů a necháme ho tam. emoticon

markee: Markétko díky emoticon Markétko ten kočár co jsme si vybrali má asi 30 barevných variant, takže to byl fakt boj. Může se různě kombinovat barva třebas hluboké korby z venku a vnitřek. Fakt záleží na každém kdo si co vybere a co se mu líbí. Šijí to na objednávku takže fantazii se meze nekladou. A zelenou variantu a červenou mají taky. My jsme si objednali tmavě šedou korbičku, autosedačku ii s bází a sporťák máme takový šedo-zelený. Vlastně přesně jak je to na těch fotkách. Manipulace uplně dokonalá, je lehký, fakt jsme nadšený a nelizujeme, že jsme nakonec objednali uplně jiný emoticon
6. bře 2009 v 11:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
 Ahoj holky.... u nás je dneska ošklivě... emoticon emoticon emoticon emoticon

Macetko vy už kupujete kočár? To my máme 2 měsíce do porodu a ještě ho nemáme objednaný..... emoticon emoticon emoticon
6. bře 2009 v 11:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 macet-markétko, vyčerpávající IP... emoticon Aspoň vím, kam pak jít pro radu !!!! emoticon
6. bře 2009 v 11:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 len: Ahojky Leni. Jojo oni ho šijí asi 10 týdnů. Sice i tak máme ještě čas, chci ho mít doma (tedy u mamky) v červenci ať jsem v klidu, ale když jsme se rozhodli tak není co řešit a je to. Ono záleží jaký chcete kočár. Ale opravdu mam zkušenosti, že se na některé kočáry čekáš minimálně 2 měsíce a já bych pak nechtěla to řešit na poslední chvíli. Já taková prostě jsem emoticon A manžílek byl taky rád, že jsme to už teď vyřešili a můžeme shánět další věcičky. Za chvilku začneme jezdit na chatu každý víkend a pak bude i méně času. emoticon Leni a už máte nějaký typ kočárku který by jste chtěli? emoticon
6. bře 2009 v 11:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš