Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já to s tou sádrou nedám prostě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:tak se seber a utíkej k sousedům ve čtvrtek, ať něco nepromeškáš... :-D :-D :-D kat:to se nedivím že nedorazíš se sádrou...i když by jsi mohla, kamarád pojede z Vrchlabí na oslavu
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jak se jmenuje kamarád? 8-) Ráda bych,ale my jdeme taky na oslavu, švagr slaví 39.
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenuje se Václav Šnajdr, bývalý starosta Vrchlabí, mohla by jsi ho znát.......... Kolik je manžovi Kat?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, je mu 32... Jinak to jméno znám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, pisnu Ti IP
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to je škoda, že nedorazíš, ale chápu to. No nakonec mi přijde, že všichni chěly sraz v Praze a najednou nás tam bude pět a půl.. ale nevadí, i tak se na vás moc těším !!!
Odpovědět
Profilova fotka
kat:já jsem si to myslela...........Znají ho všichni... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já ho neznám třeba :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketas.jak to, že ho neznáš??? :-D kat:a co s tebou náš prasák dělal??? :-D :-D :-D :-D :-D Znám ho 20 let a vůbec z Vrchlabí a okolí znám spoustu lidí...učitelky, veterináře, statkáře, lidi z úřadu... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
OD Barunky: Myslela jsem že zaúkoluju taťku ať napíše, ale má plnou hlavu radosti a taky starosti jak dodělá kuchyň a připraví byteček na náš příchod. O oblečky na cestu domů se postará babička,protože já to neztihla.Prostě se to seběhlo rychleji než kdo čekal i dr.Ševit byl překvapený,ale byl úžasný,milý a vtipkoval. Manža byl taky skvělý,nevím co bych si bez něj počala,jsem na něm furt visela,dýchal se mnou,pečoval o mě s láskou a byl tak úžasně dojatý. Porod byl zvláštní zážitek,ani nejdou ty pocity a fyzické stavy popsat,neměla jsem vůbec představu co mě čeká,ale dalo se to. Nástřih nebolel,šití pak bylo cítit,ale rozbitý koleno bolí víc Podrobnosti vám vylíčím až budu doma. První noc jsem dojetím nemohla spát,psala jsem všem sms a gratulace cetla. Malá je nádherná,takovou vlasatici jsme nečekali . První choval tatínek pak mi jí přiložili,je tak malá
Odpovědět
Profilova fotka
feri-to jsou úžasné zprávičky, je moc krásné to číst. Díky !!!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, byla jsem dneska darovat (potřetí v životě) a řekli mi, že jsem chudokrevná a můžu darovat maximálně plazmu, ale teď ani tu ne, vyfasovala jsem nějaké prášky a za měsíc kontrola, člověk si myslím, že je zdravý a najednou ho něco překvapí, ale alespoň to vím a můžu s tím něco dělat ;-) jinak jsem byla dneska na nákupech - rifle pro H, pak knihu k narozkám v antiku (má je za 2 měsíce), něco v antiku pro mě, oblečky na děti od kamarádek, oběd, knihovna a jsem o 1000 chudší ;-). nesmím tak často do obchodů a mezi lidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ferinko:akorát jsem ti večer chtěla psát, jestli nevíš něco nového...super!!! jija:od toho jsou ty odběry a je to super.Buď ráda, že jsi chtěla darovat krev a zjistili ti to brzy.neustálá péče je super!!!
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem z práce doma. Feri: To se opravdu čte hezky. Já taky po porodu ani jednou nespala, ono to nešlo :-N Ale chovala jsem pokaždé jako první :-D Jija: Já jsem dávala jak krev, tak i plazmu a chtěla jsem i jen destičky, těch prý mám hodně, ale nemůžu, páč nevážím 60 kg :-D Teď nesmím chodit, až tak 9 měsíců po porodu, tak už se těším ;-) Zas budu vědět jak na tom jsem. Jinak o víkendu jsme byli v Tescu a tam měřili cholesterol z krve, tak mám 3,8 a Jára má 3,81 ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak potvzuji, že sraz na 99% u mě padá :-( Dělali mi nějaký testy a brali krev, zatím vše vypadá ok, výsledky budou za týden. A neschopenku mám prodlouženou do 23.3:! Ale stejně zítra vletím za obvoďačkou, ať se mnou něco dělá, už nemám žádné prášky a pochybuju že ležení doma mi pomůže. ;-)
Odpovědět
blani |-|
Odpovědět
Profilova fotka
blani: to je škoda :-( ale hlavně aby ses uzdravila zuzi: taky si říkám,že je to lepší jak preventivka, minule jsem šla darovat s kolegyní a té zjistili, že jí krev prostě neteče ven, že má asi úzké cévy :-(
Odpovědět
Dokud člověk nevleze k těm doktorům , tak je zdravý, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ahoj, tak co ovuláky? Testíš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani: :-( :-( :-( :-( :-( :-( hlavně aby jsi byla v pořádku...... holky já se dneska zbláznila.Lepím tapetama dveře, před chvílí jsem domalovala koupelnu a rohy od prachu, strašně mi to vadí.........asi mám technický den nebo co :-D :-D :-D Ještě jdu udělat záchod
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-moc mně to mrzí, že se neuvidíme, ale důležité je tvoje zdraví. Tak snad s tebou brzy někdo začne něco dělat, aby jsi byla fit. S těma doktorama je to šílené. Ale zaplať pán bůh za to, že někteří doktoři s vama aspoň něco dělají... většina napíše jen léky a hasne to pro ně. Žádné vyšetření, pomoc, rada... :-S
Odpovědět
Netestím, nějak na to nemám náladu :( A dnes jsem viděla krásného dozrávajícího folikula (nebo jak se to píše :-D ) u gyn. Až sjem se lekla, co to na mě kouká z UZ :-N Asi to na mě bylo vidět, tak mi to vysvětlila, že to není nic špatného, co by byl roblém, já tam jen viděla velikou černou skvrnu, atk jsem se lekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tatínek Natálky a Lukáška má doktorku, kde jestli jde se zlomenou rukou nebo s chřipkou, vždy dostane paralen a imudon na kašel :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky - jo, tak to je přesně ten typ toho záskkoku, c otam byl min.týden. Skoro mezi dveřma se mě zeptala, od kdy chci neschopenku. :-N Ale dneska jsem naprosto spokojená, sice mě 3x brali krev, ale snad někdo něco najde.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem byla na nehtách a maminka manikérky mi říkala, jak ji léčil obvoďák s cystou, kterou si našla v prsu. Nechtěl ji napsat žádanku do Brna na vyšetření... dal jí jakési léky (hormony)... zašla si tedy na gyndu, kde jí doktorka okamžitě napsala do Brna na vyšetření... šílené !!! Jsem se nestačila divit. Takovým bych s fleku sebrala papíry k činosti. :-S zuzu-taky takového doktora znám... už je ale v důchodu. x-) blani-my máme obvoďáka, přišel k nám z Prahy (nastoupil po tom co je v důchodu) a ten se ti ani nepodíval do krku a ani si tě neprohlédl tím "poslouchátkem" :-D (teď přesně nevím, jak se to nazývá :-N ) až mu to pacienti řekli, tak to teprve začla prohlídka. Ale mně například přišel, že jsem nebyla očkovaná a prošvihla asi tak o 3 roky nějakou vakcínu, kterou mi měl pichnout ještě ten doktor, co byl předním. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme doktorku, co všechno léčí homeopatiky, takže na horečku napíchá do uší jehličky a dokonce tak léčí i rakovinu, bohužel s úspěšností 0 % a 100% úmrtností :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jija-panebože !!!! =-) Já jsem sice pro homeopatii, ale myslím, že by se měla zvážit, kde ji použít a kde vynechat. Pokud má takovou bilanci, tak se ještě divím, že k ní někdo chodí...?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jija: |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak staří k ní chodí, protože jim předepíše co si řeknou včetně léků, které se nesmí vzájemně kombinovat a ostatní proto, že když homeopatii nechcou tak jim dá něco normálního, teda prý a já tam mám kartu, protože jsem potřebovala někam dát kartu narychlo abych měla zdravotní prohlídku do práce, ale kamarádka bude obvoďačka, tak pak přejdu k ní až bude mít po atestaci a mě pro změnu honila pro kardiologii, protože prý mám šelest na srdci, ale kdyby koukla do karty zjistila že ji mám od 10 a jenom v leže, ale to se jí nechtělo :-S, no co tak mi alespoň 2 kardiologové řekli, že je to v pohodě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?