Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, za chvilku vyrážím na vlak, dojedu asi až na Hlavák a pak metrem na Florenc. Možná přijdu chvilku po jedné, ale vy mi neutečete, že ne? Moc se na vás těším, zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !!! mury, blani-mám stejnou depku... dnes jsem to dostala... ]-( :-( Těším se na fotečky ze srazíku !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majčíčku :-( :-( ale co já bych dala za MS pořád nikde sakra a to mělo začít dnes snažení :-( :-( majky a vy se také už snažíte??
Odpovědět
Profilova fotka
mury- :-( já bych ti ji tam tak poslala ale nejlepší by bylo, kdyby jsi byla v pořádku a těhotná. No a mimi necháváme na přírodě... takže kdyby přišlo mimi, vůbec bychom se nezlobili... ;-) Tak my jedem zavést naši bobišku tchánovcom, jedeme pro babičku a dědečka a valíme k mojí mamce na návštěvu. Krásný zbytek neděle... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak hlásím návrat ze srazíku :-)
Odpovědět
Baf - tajná šifra: Sojko, orel hlásí přistání v 20:38 min středoevropského času. Mise splněna, v busu sedadlo číslo 20 obsazeno mladým a perspektivním (fakt nekecám!). Orel se jde teď naložit do horké lázně :-D :-D Holky, moc ráda jsem vás viděla a osobně poznala, už se těším na březen... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady poštolka. Rozumím. Zebou tě nožičky? Že ty sis vzala bačkůrky :-D
Odpovědět
Holky :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem napařená z vany a už v pelechu :-D Te´d koukám na ty fotky, omlouvám s, moc jich nemám, na mě tam padla nějaká únava a moc jsem neměla chuť o tom jídle a pak najednou bylo po 5 a už jsem letěla na bus. A zjistila jsem, že fotit děti je jako zvířátka...půlka rozmazáno, nebo je vidět jen prdelka, atd :-D A nerada fotím s bleske, takže omluvte kvalitu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to jsme ale fotografky, co? já zas vybité baterky :-N tak snad aspoň Zuzka byla úspěšnější :-D Jdu do hajan. Dobrou noc fšem.
Odpovědět
Momou mám vyfocenou 2x a oboje rozmazanou :-( fakt šikulka... jednu chvíli jsem musela úplně všechno odložit, mě se tak klepala ruka, teď jsem si dokonce šla vykloktat slivovicí, protože mě už v autobusu chytla příšerná bolest v krku :-D M. mám na nějakým jednání či co, tak dojde a já budu smrdět chlastem :-D A v tom autobusu fakt vedle seděl nějaký borec - cca 190cm, 100kg, ale samý sval a tak 25-30let, ale jestli jsem mu spala na rameni nevím, já vytuhla a nic mě neprobralo :-N :-N Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........... Srazík dobrý, co? Blani:fotky opět nádherné, i když jich není moc.... :-D :-D :-D :-D Už jsem si změnila ikonku x-) Fotka černobílá Natálky je přenádherná, díky moc za ní.....
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzi - dík. Já je ještě trochu víc vyretušuju, pohraju si s tím a pošlu vám to na mail ;-) , ať je máte všechny v lepší kvalitě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak sokolka hlásí úspěšný den, mladíka vedle v bude trošku závidím a klyby jsi náhodou usnula na rameni, tak už Martin není jediný muž tvého života :-D :-D :-D :-D Doprovodili jsme Báru do vlaku, aby byla v pořádku, jeli domu, nakrmila jsem dravou zvěř, dala spinkat a přišel kamarád.Sedíme, kecáme, krásný večer, pár vínka... Jdu vyprovodit Jirku před barák, kdyby bylo zavčeno, tam sousedka s jezevčíkem, psi se do sebe pustili, Rony-pitbul-nepustil... Paní se lekla, upadla, vyběhli další sousedi, zavolali policii, sanitku....... Ani jednomu psíkovi se nic nestalo, paní má od vodítka max.1cm ranku a Jirka prokousnutý prst.Paní odvezla sanita, že prý musí a já se spolubydlícím ji jedeme za hodinu vyzvednout do Motola, takže bezva ukončení víkendu............jsem z toho docela smutná, protože pes pitbul bude vždy za hajzla a jezevčík za chudáka pejska ;-( ;-( ;-( Jinak všem hezký začátek nového týdne..........
Odpovědět
Zuzi - to mě mrzí, hlavně, že se nikomu nic nestalo ;-) Tak ať je příští týden lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, snad jo, my jedeme, tak se měj krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpátky...........vyrazili jsme směr Motol, volám sousedce, že pro ni jedeme, poprvé mi ot nezvedla a napodruhé jsem se jí dovolala, my už v autě, a ona že jí sanita přivezla domu a že je už v průjezdu, bezva. Tak jsme zašli na 2 pivka do baru, Vašík hlídal a jsem doma.Papa Mimo jiné má zalepený prst leukoplastí pouze a ta rána není prokazatelně ani od jednoho psa, ale od toho, jak se uhodila o zem. Roníček-ten zlý pitbul prý ]-( ]-( ]-( (neublížil by ani mouše) má oteklou hlavu a zalité očíčko krví jak do něj ten blbeček zezdola řezal........jsem z toho strašně smutná, bolí mě to za něj a moc se bojím, aby mu neublížil, nezlomil nějakou kost v hlavě atd...... Sousedovic jezevčíkovi není vůbec nic, měl jen oslintanou kůži na krku...ach jo, život je tak nespravedlivý.......papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu zkusit dělat hají, krásné ránko všem.............
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím po víkendu. To zase tak příšerně uteklo:-( Ani jsme si neodpočinuli a zase pondělí :-( Holky, fotky ze srázku usper, ale máte jich nějak málo :-( A jak tam bylo, co?
Odpovědět
Dobré ráno holky, tak koukám,že se srazík povedl a fotky jsou krásné.Hezky jste si to užili. Copak Macet dělá? Jinak mě včera začal bolet žaludek a trošku v krku,Johanka zas celé dopoledne zvracela a večer měla teplotu.Dnes je ona v pohodě a já pro změnu špatně mluvím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka... Super fotečky, jde vidět, že jste si to užívaly !!! Všechny dětičky náááááádhernééééé, tam bych byla jak ve svém živlu, škoda, že jsem se nemohla zůčastnit, ale doufám, že si to vynahradím v březnu... :-) zuzi-to co jsi psala o těch pejscích je strašné... :-( markee-markétko nemáš to tedy vůbec lehké poslední dobou. Tak se s Johankou opatrujte ať nejste ještě víc nemocné...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... markee:ahojky, je mi líto, že vám je tak zle, snad to brzy přejde, Johanka ať se pořádně vyleží a odpočívejte obě co to jde... marketas:ahojky, fotek málo, no, jak bych ti to vysvětlila ;-) Monika a Markétka fo´ták vůbec neměly, Blance se klepaly ruce tak moc nefotila anebo to prý má rozmazané, Báře došly baterky asi po 5.ti fotkách a já záchranář něco mám :-D :-D :-D majky:ahojky, je to hrozné, ale nejhorší na tom je fakt, že mi Jirka nezvedá tel, nereaguje na sms, doma nejsou, tak si myslím, že jsou na veterině s Roníčkem.Bojím se, aby neměl nějaký hematom v hlavě nebo tak, dostal strašně moc veliké rány 3 na oko............Už večer to měl zalité krví prý.Mám strach veliký.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-proboha, ani mi to tak nepopisuj, mně je ho úplně líto... chudáček... Ono je to o to horší, jak jsi psala, že pitbula budou mít za zlého, bo je to "bojové" plemeno, ale nikdo už nevidí to, že se mohl leknout nebo prostě jen bránit... Věřím, že to není zlý pes a že ho majitel vychovává pro radost a ne aby někoho napadnul... doufám, že mu nic nebude, informuj mně pak...
Odpovědět
Profilova fotka
majky:volal Jirka, že se zastaví tak za půl hodiny, tak jsem zvědavá. Bohužel to takto funguje a lidi, co mají doma jezevčíky-což jsou nejagresivnější psi dle statistik, žádný dobrman, vlčák nebo pitbul JEZEVČÍK-jorkšíráky(viz tento případ) tak nemá smysl jim to vysvětlovat, jsou to hlapáci. Jak je tobě, už je ti ok?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, to jsem se ale krásně vyspinkala :-D to bude asi tím výletováním o víkendu........ bylo to moc fajn. Zuzi máš moc pěkné fotečky, já mám ve svém albu ty jediné 4, co jsem udělala než došly baterky (někoho bych kvůli tomu zbila ..............hlavně, že se ještě doma ptám, jestli jsou nabité ]-( ). A Blanka jich má taky pár v albu. Je mi líto s tím pejskem, ale snad bude v pořádku, dej nám vědět Zuzko.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-kámoška mají čivavu a to je snad jediný pes, kterého se bojím, bo když ho její mamka hladila, tak jí prokousl ruku... nevíš, co od něho čekat... :-S No a dnes je mi divno, včera jsem to dostala (už jsem to tušila 2 dny před) a ještě ke všemu jsme byli včera u mamče s mojí babičkou a tam si něco řekly, tak se urazila jedna na druhou a mně to je líto... :-( Tak mi přijde tento rok opravdu na ho*no...zítra jdeme k soudu skrz toho chlapa, co do nás minulý rok nacouval, takže od nového roku furt řeším takové věci z kterých mi není zrovna 2x nejlíp... a nějak to na mně v poslední době dolíhá... ale co ti budu povídat, každá máme něco, vždyt sama víš....
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak já to už nějakou dobu nedostala a hned tak to taky nečekám :-D já se ale mám :-N Prarodiče už nemám žádné, tak se ani nemáme s kým pohádat ani radovat |-| tak do sebe aspoň šijem s mojí mamkou, měla jsem dost aktivní ten víkend, tak se bojí, abych už nerodila...
Odpovědět
markee: Tak se s Johankou vyležte, snad Vám bude brzy líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vám povím,že já jsem nějak zase v depkách... s tou hnátou, a s tím že jsem to zase dostala.. navíc manžel mi zase odjel na týden pryč... ach jooo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?