Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé koukám, že jsem přišla akorát! :-D Řeší tu psíci. :-) Kat - jsou nádherní!!!!!! :-D Taky se přidám s jedním miminkem ...kamarádce se 6.2.2009 narodil kluk Adam, váha 3,13 a délku jim neřekli, ale prý je tak akorát! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
labi-Alenko ahojda !!! A co vaše bobišky??? Jsou zdravé? Gratuluju k Adámkovi a přeji hlavně zdravíčko !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky ahojky! :-D Díky za optání ... naše bobišky jsou teď v pořádku! Ťuk, ťuk! Před 14 dny té jedné trhali zub ... chudinka ho měla zanícení. Taky jsme byli na horách, tak myslím, že se holky nenudí a my taky ne. :-D Co vaše?
Odpovědět
Profilova fotka
labi-tak to jsem ráda, že se to tak dalo do pohody... jen ať to tak zůstane. No naše bobiška v pořádku. Měli jsme ji "půjčenou" na víkend, tak jsme si ji užili. V březnu oslaví 3 roky..toto letí.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Jsem už zase "bezdětná"
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já se asi přidám brzky k vám depkujícím, mrcha se ne a ne rozjet naplno na testu bílo a teplota se mi drží nahoře :-( proč se nemůže někde rozsvítit nějaký světýlko, třeba zelená = těhu, červená = mrcha :-D ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Míšo... Nedepkuj, naše doba přijde a bude nám všem krásně........Musíme pro ty naše miminka něco vydržet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, myslete dnes na mně v 9:00 jdeme k tomu soudu a mám z toho obavy, co nás bude čekat... :-S Když tak uvidím dotyčného, tak asi na něho vlítnu... ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, Majky: Já na Tebe myslet budu, ale co se stalo? Mi to uniklo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moničko, minulý rok v srpnu do nás nacouval chlap, způsobil nám škodu na autě za cca 20 000 Kč a měl přes 2 promile alkoholu... a jelikož je to trestní čin, dostalo se to až k soudu a my s manžou jsme přizváni jako svědkové. Opletačky skrz nějakého debila, který klidně mohl někde někoho zabít...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, budem na tebe myslet, hlavně, že to odnesly jen plechy a vy jste v pořádku.
Odpovědět
Majky: Jo tohle :-S ............. úplně jsem na to zapomněla :-N Tak to držím moc moc palečky, snad se z toho nedostane tak lehko. Sestřenku sestřelilo auto je to už 3 roky, a ještě jednu holku, ale ta bohužel umřela. Sestřenka prožila klinickou smrt. Teď už sice chodí, mluví, ........... ale nikdy už nebude tak jako dřív. A ten hajzl se z toho dostal tak, že jeho právník řekl, že to byla nepříčetnost v alkoholu. Já bych ho byla zabila ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je nejhorší, jak se člověk vymluví na alkohol nebo drogy, tak z toho vyvázne ]-( já bych to brala spíš jako přítěž a ne jako omluvu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přesně. Alkohol za volantem je trestný čin a neměla by to být přece polehčující okolnost, kurňa! ]-( To fakt není pravda tady v tom státě! ]-( Markét, myslím na Vás!
Odpovědět
A pak udělejte dítěti radost :-( http://www.novinky.cz/clanek/160813-c...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak já jsem dneska v takovým divným rozpoložení. Navíc jsem se dozvěděla věci,který bych radši ani nevěděla. Švagrová pomlouvá mě a manžela... tak jsem to včera nevydržela a normálně jsem se před tchýní rozbrečela,že to prostě tady sama nedávám a jen poslouchám pomluvy.. a ona se mě normálně zastala a vlítla za Liborem (což je bratr Emči),at si hodí ženu svojí do latě. Že když sem přijedou,tak ona ani nehne rukou.. jen se nají,hodí prádlo do koše a vyvalí na gauč... je to tady ted u nás nějaký napjatý... ach jo... to mi na náladě nepřidalo teda 8-( 8-( 8-( Majky,tak se pak ozvi,jak to dopadlo ;-) hlavně v klídku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, to je na pytel. Jseš v takovým rozpoložení, že Tě srazí na kolena úplně vše - vím, o čem mluvím. Jsem na tom stejně. Furt se mi chce brečet :-(
Odpovědět
kat: Ale tak se Tě zastala, to je dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: jojo,zastala ale poslouchat od tý nány druhý,jak ji všichni sereme a že se s Emčou roztahujeme v baráku,přitom barák je jeho... ach jo... Marketas, já bych jako chtěla vědět,kdy přijde to dobrý období... jestli teda mám vůbec nějaký očekávat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat, já na něj každej den čekám jka na smilování a zatím žádné vyhlídky :-(
Odpovědět
Já vím, to je hnusný a člověku to nepřidá :-( se na ní vys**** :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje zdeptané... Já jsem relativně v klidu, ale to přijde.Děti odevzdány, z kraje měsíce budu muset jít na pracák, takže 65% platu a mě jebne... Ale nějak to přežijeme a od dubna do práce, pouze by mě zajímalo do jaké, je to hrůza....... marketas:myško moje malá, buď trošku v klidu prosím...Nejraději bych si tě vzala na hory sebou, aby jsi přišla na jiné myšlenky kat:obrovské plus je, že se tě tchýně zastala, to je super.A se švagrovou si poradíš, věřím ti.Tady jde o to, že jsi sama doma celé dny a je to na palici.Já se s tím naučila pracovat(pár dní v týdnu mi to také nevyjde) a využívám toho... Co Tvá noha? Jinak pěkná ikonka ;-) majky:tak jak jste dopadli?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, taky jdu od dubna do práce - jen netuším do jaké :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko já vím, zrovna jsem dotelefonovala s pánem na práci, zítra se tam jdu podívat.Uvidíme Jak ti je, co Tvá hlava?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit... nějak nestíhám.... Včera u zápisu to bylo skvělé.....asi se mi nějak plaší hormony, normálně, když jsem malého viděla mezi těmi dětmi hrát si, jak byl šťastný a svítili mu očička, tak sem začla bulet...... :-N :-N :-N No vůbec se mu nechtělo domů....dostal spoustu dárečků, co vyrobili starší děti, taky balónky, cukroví.....a odpoledne se ptal, jestli tam dnes zase půjde...... :-) tak zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi a jakou práci Ty hledáš?????????????????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Len, to je moc dobře.......myslela jsem na vás. Já bulím na všech besídkách atd, jsem hrozná cíťa :-D :-D :-D Měj se krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šári :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: To je úžasné x-) To sestře se u zápisu nelíbilo, byla tam blbá učitelka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lukáškovi se líbilo, jen naštěstí všichni usoudili, že si zaslouží rok odklad.Je chytrý, učenlivý, ale dokáže se soustředit pouze na volant u PC a na pohádky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?