Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Murynko - holky,já jsem dneska ráno testla.. jen tak co kdyby náhodou.. no ač neuvěřitelné,ale test ukázal dvě čárky... pak se u mě urychleně stavila kamarádka z MK a donesla zbytek jejích testů (páč už těhu je ). Zkusila jsem testnout znovu s tím nejcitlivějším (který má těch 10 jednotek čeho si) a nic na něm.. nula.. a ta kamarádka z MK mi říkala,že ten test,co jsem měla Best-2 ukazuje prostě blbě.. tak že hodlám výrobce žalovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat best ukazuje falešně to vím ;-) ty testy pod 10 jednotek jsou na nic nejlepší je mamatest a nejspolivější ;-) má 25 jednotek a ukazuje těměř s přesností těhu ale best je na hov.o :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, tak si asi dokážeš představit moji ranní reakci v obličeji a tu další reakci v poledne..... :-S :-D No nic,jedeme dál ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem došla z práce, udělala si zas test ,teď jsem vás dočetla, u příspěvku Kat jsem se zarazila, vletěla do koupelny (už po limitu) a prd, čárka nádherně vidět, ale jen jedna :( Jsem dnes myslím 38DC, ale mám to hodně nepravidlené, takže tak.... Markee - ať je ti líp, jak fyzizky, tak psychicky. Já dostala včera depku, manža zas v Blavě, a já sem sefovala po koníkovi a když jsem viděla, jak některé holky mají slaboučké druhé čárky na těh.testu, mě se tam před 2 lety taky něco rýsovalo, ale říkala jsem si , že to není pořádně vidět, a než jsem se dostala k doktorce, tak jsem se po pár dnech probudila, mokré prostěradlo od krve,.... tak jsem si řekla...opožděná ms (asi 14 dní) :-N K doktroce sem pak šla, ale už prd zjistila. A to jsem brala HA a nidky se mi nic podobného nestalo, ani náznak špinění mezi platíčkamaa tak.... tak to na mě trochu padlo, co že to bylo...ale dnes už jsem zas ok a ráda, že to třeba dopadlo takto, dokud jsem nic nevěděla....
Odpovědět
Profilova fotka
blani to jsme na tom s depkou stejně :-( nejdíve o mimi přijdu pak MS chodí normálně a když se chceme znova snažit MS stávkuje ]-( ]-( at už přijde ch joooooo |-| |-| |-| já jsem 34DC zatím můj nejdelší cyklus :-p :-p
Odpovědět
Tak to já mám do rekordu DC ještě asi 50 dní :-D :-D :-D Ale za hcvíli mi přijede kolega si půjčit vysavač, potřebuje vytepovat koberec, tak zas bude veselo :) a pak jedu do centra, M. přijede z bLavy a jdeme s našim nej kamarádem (jeho svědkem) do hospody. Já už mám takovou slinu na nakládaný hermelín a Kofolu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani mnam nakládaný hermelín :-p :-D honí m také pěkná mlsná ]-(
Odpovědět
Já měla včera domácí, M. nakládal.... pak mám něco zhubnut :-D Jsem si včera zkoušela šaty, co jsem na sobě měla v listopadu, když jsem měla o asi 6kg míň a ještě se do nich vlezu, 28.3. má babička a děda oslavu, tak abych měla v čem jít. Jinak mám toitž takový kasický plesový dluhý a obtažený nebo zas všechny krátký a na ramínka,...A co ty a //? Kdy budeš testovat znovu? už by mohly být silnější, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
blani já ty slabé dvě mám od pondělí a nějak nesílí :-( znovu to zkusím v pondělí....ale chci dostat MS a snažit se :-D :-D :-D ty jo manžílek tě takhle vykrmuje jo x-) x-) ten můj koukal jestli se svítí v jedný restauraci že bysme šli ale mě není dobře :-p
Odpovědět
Tak to je mi líto :( Tak já i dám 2, i za tebe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, markee: taky přeju všechno nejlepší k narozeninám a hodně sil psychických i fyzických koukám holky, že máte těhutesty zmáknuté, doufám že si to bude pamatovat ještě za pár let až to budu potřebovat já ;-). my se zatím na rozmnožování nechystáme, stačí nám ty zvířecí potvůrky co máme, příjdem si pořád strašně mladí :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak dnešní zákrok jsem přežila,měla jsem z toho bobky,ale jelikož si pamatuju tu chvilku na sále,což pro mě byl strach i prča zároveň,tak jsem v pohodě.Prča jelikož jsem čekala,kdy usnu a pořád jsem nevěděla po čem to bude,zda po zavedné kanyle nebo jestli mi daj dejchnout.Jinak jsem samozřejmě byla rozklepaná jak ratlík.Ale nepamatuju si nic.Byla jsem třetí na řadě a šlo to jak na běžícím pásu.Doktoři moc milý,takže i přesto o jaký zákrok se jednalo,tak jsem v pohodě. Ještě jsem nebrečela a myslím,že už nebudu. Myslíte,že je to normální? Já bych řekla,že se to očekává,že ženská bude na měkko z toho,že to těhu nevyšlo. Já sice byla,ale už minulý pátek a víkend.Teď prostě jsem v pohodě. Bolí mě podbřišek,občas tam jakoby řízne,pak je zas klid a za chvíli zase něco. Jinak teplotu nemám a to co má po tom zákroku být(krvácení)tak je v normě. Jinak asi na mě leze chřipka,začíná mě pálit v krku a pak takové svědění na jazyku a v puse. Ještě bych zapomněla,že mi v nemocnici říkali,že do týdne se mám ozvat svému gynekologovi,do 14dní mám u něj být na utz a za 6neděl znova u něj kontrola.A prý za tři měsíce od zákroku se můžeme začít snažit znova o mimi.A prý takto končí 30% těhotenství a neví se důvod,proč se tak děje. Tak musím doufat,že další pokus bude už úspěšný.
Odpovědět
Článek se načítá
Děkuju všem za gratulace. Týjo,už jsem zas o rok starší,to není možné. No jdu dodělat bramborový salát,aby se do zítra proležel. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markee:to jsem ráda. Ty příznaky chřipky můžeš mít z té narkozy... Vidíš, už za 3 měsíce m ůžete začít"makat".........jsem moc ráda, ž ejsi v pořádku... Co jsi dostala k narozeninkám?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný víkend všem...budu tu mít děti, moc se těším na ty z vás, které dorazí v neděli, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný víkend.....
Odpovědět
Dobré ráno, Zuzi,přála jsem si kolo a minulý týden v pondělí jsem si ho jela vybrat.Stojí v garáži a čeká až bude hezky a budu moct jezdit.Jinak od mého táty prý dostanu zlaté náušnice(nejspíš žluté a bílé zlato,ale uvidíme).Jo a mamka mi včera dělala dort a měla tam tři korpusy.Takže buď to bude třípatrák nebo nějaký tvar udělaný z těch třech korpusů.No uvidíme.Teď jsem si připravila veky a suroviny na chlebíčky a půjdu pěkně to namazat.Nechce se mi,je toho fakt hodně,ale co,nedá se nic jiného dělat.Míša mi pomůžu a pak vyluxuje a vytře :-D
Odpovědět
Dobré ránko, Markee - vše nej k narozeninám ;-) A moc se u přípravy těch chlebíčku nanamaž :-D Holky, doufám, že z mé strany není ohrožen zítřejší den, jelikož jsem si včera v hosodě dala 4 hermelíny (já měla hrozný chutě) a 5 velkých Kombajnérek (taková ta "komunistická" žlutá limonáda), oni ji v té hospodě teď točí místo KOfoly....tak dnes bojuju s následkama :-D Ale spíš je mi nějak zzzzima a škrábě mě v krku, takže nebudu nic dělat, ať jsem zítra fit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Markétko, jsem ráda, že je ti lépe bych to tak tipla... Podstatné je, že jsi spokojená s dárečkama, mě 30.tiny čekají za 5 neděl a vím, že to co bych chtěla nedostanu a jinak nevím.Kamarádi plánují takové kravinky, uvidíme. Jedeme si ri děti, tak se moc těším, přijdu na jiné myšlenky...
Odpovědět
Holky, taky jste si v 15 říkaly, joooo, až mi bude 25, to už budu vdaná, děti, až mi bude 30, to už budu stará baba, atd.... Mě teda 30 čeká až a 2 roky, ale příjdu si hrozně mladá a takový střevo :-D :-D :-D A včera v hospodě jsem nadávala na Markýzu, že když tam dávají třeba Kmotra a jmenuje se to Krstný otec a dabuje to úplně někdo jiný, než jsem zvyklí u nás (jak konkrétní herec má ve všech filmech jednoho českého dubéra), že je to divné....tak jeden kluk (35 let), že je to hrozný, že ti mladí nerozumí slovensky. Tak jsem řekla, že rozumím, ale prostě když člověk ty filmy zná s jinýma hlasama, tak se mi na to špatně kouká...a on, že vyrůstal, když byla slovenština běžně v TV, a že to mladý holky jako já už neznají :-D :-D :-D Tak z toho všichmi měli prču, že mi řekl mladáá holka :-D :-D :-D Tssss, drzouni :-D Však řekla pravdu, no neeeee??
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já to měla stejně, ale.......... Nedávno mi bylo 15, děsně hrdá, že mám občanku a za měsíc pojedu už 4.té gumy a je to síla.......hrozně to letí... tak vyrážíme, zatím papa
Odpovědět
Ahoj a užijte ssi děti ;-) ....4.gumy, to si musím zapamatovat, kolega slaví 40, tak to by se dalo použít vtipně do přání..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to bys musela napsat ale 5.té gumy............ Teď jsme dorazili, byli jsme nakrmit racky a labutě, nakoupit, koupili jsme malému lyže a teď jdu vařit špagety, ty má Lukášek moc rád... Moc se na vás těším zítra, papa
Odpovědět
Zuzi - to je jasný, že 5..... ale ty gumy, ty mě prostě dostaly :-D Tak už mám vybraný spoj v 7:00 z Brna, tak snad bude ráno volné místo, mě se vůbec nechtělo do města pro lístek. A pět buď 17:30 vlakem nebo busem. Uvidím, jestli ráno budou mít ještě na večer volná místa.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby jsi coko-li potřebovala, jsem doma s dětma, tak cinkni... Já se tak těším...........Vezmu fotky, knížku i video 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dneska jsme si užívali na Masopustu, bylo to úžasný, pak jsme si odpol. zdřímli, abychom načerpali sílu na zítřejší výlet do Prahy. Tak na kolikátou mám zítra dorazit? Už si tu hledám vlaky ;-) Jo fotečky mám nějaké připravené, i video ze svatby...
Odpovědět
Beru - vypukne to v 1 ;-) Já teda album netáhnu, vezmu jen video. ;-) Holky, já už se těšíííím....
Odpovědět
Tak už za 5 hodin vyrážím na cestu, tak za "chvilku" ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani dobrou noc, aspoň že se můžeš prospat cestou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, za 3 hodinky jsme tam.......... Pokiuším se uspat Natálku a nic.........nevím, snad nebude protivná...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?