Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Kači, to jsme dvě.. tak povídej, chce to ven.. úplně ti rozumím !!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ahojky... Na depku se vybodni, ale já mám co říkat.Jsem v pohodě, protože tu mám děti, jinak to stojí za prd majky:já včera hladila 2 bříška, snad jsem se nakazila jako Markétka od Šárky :-D :-D :-D beru:není to divné s tou tvou MS, neměla by jsi jít k doktorovi, že jsi to tak dlouho neměla? :-D :-D :-D :-D :-D Teď odešel Jirka.Rony má trošku oteklou hlavu, ale očíčko zalité hnusně krví.Reaguje, dobrůtky si vzal, tak snad bude v pořádku... majky:s tou čivavou je to to samé bohužel, jsou malý vzteklý psi, kteří si ten svůj hendicap kompenzují štěkotem a vzteklostí 8-( 8-( 8-( (třeba srnka, to kapesní zviřátko, štěkají až do smrti =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny.....jak bylo na srazíku...určitě pěkně co..... :-) Mrzí mě, že jsem nebyla, ale neměla jsem hlídání a sebou se mi prcka brát nechtělo.......... :-| Odpoledne jdeme k tomu zápisu, tak jsem na něj zvědavá :-) Zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, bylo to dobrý, už se těším na březen......... Pozdravuj Filípka a pěkně si to užijte u zápisu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, radši bych to nerozebírala,páč se mi na to už nechce vzpomínat.... sejří mě ta MS.. včera jsme se o tom bavili doma,teda spíš Emča o tom začal, že ať si nedávám za vinu to,že za to můžu snad já.. že problém může být třeba i v něm... a bavili jsme se o umělém oplodnění,apod. Teda psíš mluvil on,já mu na to řekla,že se o tom nechci bavit.. no jak trapka jsem se sekla... ach jo... Zuzi, to s pejskem mi je líto... my máme fenku rasy Tosa Inu a táta když se dozvěděl,co to je za rasu,tak nám to vymlouval... že prej to je bojovný plemeno.. tak jsem mu našla stránky,kde se píše,že dřív byli cvičený tihle psi na zápasy "psích sumo",že to nebyl žádnej krvelačnej boj a že v Japonsku jsou cvičený pro nevidomé.. a ted vidí,jaký to je zlato... Honza když spí v kočáře,tak se na něho chodí koukat,jestli tam je.. odběhne si hrát s malou,zase přiběhne.. taková chůva naše ;-) Chválím fotky ze srazu! Kdybych neměla ten hnát pokur...j,tak bych taky přijela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:nenaděláš nic, hlavně že jsou všichni téměř v pořádku.Jirka má prokousnuté 2 prsty, nehty černé, ty mu asi slezou, Rony to očíčko jedno krvavé, ale jinak není nikomu nic. Buď ráda, že je Emil takový, že ho to zajímá, chce to řešit.Jak dlouho se snažíte??? Jestli by jsi přijela jako na sraz v Herlíkovicích, potěš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, řekli jsme si v červenci, že tomu necháme volný průběh.. ale furt nic.. :-| tak furt si říkám,že ve svých 27 letech je to tak akorát,ale Emil (32) už má prostě kamarády tatínky a už je na něm vidět,že prostě mooooc chce... Tak bych si pro změnu na srazu v Praze zlomila třeba ruku :-D :-D :-D néé mě by stoprocentně zajela tramvaj.. tu věc moc neznám,páč nám to tady nejezdí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tu věc????????? :-D :-D :-D :-D :-D jak by řekla Blanka:Katka se bojí šaliny :-D :-D :-D My s tím, že byly problémy takové, jaké byly, tak máme za sebou necelý měsíc snažení, tak uvidíme.......když jsem "ošahávala" ty těhulky kolem sebe x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím slunečno a chumelíííí..... 8-( ..... jen to néééé.... at chumelí jen na horách,o pár metrů dááál plíííís... Mě tady asi jebne doma... starám se tu nechtěně ještě o dvě štěňata Jack Russella (nebo jak se ten Seznam píše) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíte a my se ani moc nesnažili :-N a bylo vymalováno..... zato teď už ani netrénujeme, buď jsme unavení nebo není chuť, tak jsme jak manželé po 20ti letech. Snad nezapomeneme úplně, jak se to dělá a na co to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:jezisinky, nechceš je vyfotit a poslat mi fotečku?Já je miluji a když jsou malinký....to bych je láskou sežrala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat a necheš nějaký sníh poslat k nám, já bych ho brala jako dárek pro manžílka, ten po něm truchlí celý rok. Zuzi, dej si radši něco pořádného k obědu a né štěňátka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzi, jukni na http://katarinkamat.rajce.idnes.cz/Na...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ještě jsou tady http://katarinkamat.rajce.idnes.cz/Zo...
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ti jsou nádherní...................bože to je krása... beru:tak dobře, že jsi to ty...dám si sníh s Tvým manželem když nám Katka nějaký pošle, ten miluji.Já bych mohla mít pořád zimu, to by bylo super
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu pro listové těsto na štrůdly a vařit, tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to my máme na dlouhou dobu, bohužel, po snažilkování :-( Tady je tak krásně a teploučko....nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi,všimla sis,jak tam ti malí zmetkové mordujou moji Breňu? :-D :-D :-D Marketas, každá máme něco koukám... mě ti přijde,že se mi ten rok 2008 prolnul do roku 2009 se všema hrůzama... nic dobrýho jsem zatím nepocítila... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak to jsme´, bohužel, 2 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mimčo je už na světě jmenuje se Ondra, narodil se 11:54 a má 4,180Kg a 54 cm Kamarádovi se narodilo dnes miminko... x-) x-) x-) Holky, jinak v "tomto stavu"jsme min.3 |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Gratulace k miminku, teda není to žádnej prcek :-D doufám, že budeme mít o kousek menší...
Odpovědět
Profilova fotka
Má dost, to je pravda, ty budeš mít tak 52cm a 3,48 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já vím, je nás víc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale máme se moc ráy a to je dobře ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-gratulujííííííííííííííííííííííí :-) kat-vaši bobišáčci jsou k sežrání !!! Ježiši, ty jsou nááááádhernííííííí :-)
Odpovědět
kat: Jsou úžasní x-) Zuzi: Gratulace kamarádovi k miminku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky díky díky, ale je to s nima peklo v baráku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-kolik jich tedy doma máte??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, my máme tu největší fenuši - Brenu - .. dole v baráku bydlí i Emčův brácha (do tý doby než si zrekonstruují byt v paneláku)... a ten má ty dva malý raubíře
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no tak to jo, to musí být radost.... ale jsou to zlatíčka jak vidím... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?