Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, na Markee taky moc myslíme... Mony, já nesnáším bokovky, taky musím mít všechno až k pupíku ;-) Macetko, to jsi holka šikovná, že papkáš a neboj, mě bylo špatně 3-4 měsíc, pořád jsem hubla a přibírat začala až v pátém měsíci.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-tak mně se třeba víc líbí postavy miss aerobik než "klasických" misek... macet-Markétko, tak za obídek tě chválím, nechválím tě za to, že byl první za poslední 3 měsíce, ale vím, jak jsi na tom a když ta chuť prostě není, tak nic nezmůžeš. Připomínáš mi Jarušku, ta taky nepřibírala... Za celé těhu přibrala 11 kg a z toho si dovezla jen 3 kg z porodnice... :-N Já už jsem zdravá, ještě musím jít na krev a moč, to mi řekla sestřička, že mám přijít až budu úplně zdravá, chyběli mi tam nějaké testy, tak mi je chtějí udělat.
Odpovědět
majky: To mi bylo 15, když se mi líbily. Ale když jsem poctivě cvičila a hodně jezdila na kole, tak jsem měla taky hezky vyrýsovaný svaly, kde jim je teď konec :-N :-D majky: To já přibírala už od začátku těhu, ale celkem jsem nabrala jen 10 kg navíc a domů jsem si dovezla taky 3 kila :-) Ale neboj, ono to přijde až Ti bude lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Macet, zrovna včera jsme na Tebe myslela, jak se asi máš a jak Ti je!
Odpovědět
Profilova fotka
momou-ten druhý přízpěvek měl být zřejmě pro Macetku !!! ;-) I když já už bych taky chtěla těhulkovat... :-N Jinak je jasné, že když cvičíš, tak se ti začnou rýsovat krásně svaly. Mně stačilo půl roku 2x týdně v posilovně a mně mamčin přítel pruboval svaly... :-N Jen teď bych se k tomu potřebovala znovu dokopat.
Odpovědět
majky: Promiň jo jo, pro Macetku, já od rána všechno pletu. Třeští mě hlava ]-( a už se těším, až nakrmím drobečky a budu mít aspoň hodinu pro sebe.
Odpovědět
Jinak k tomu cvičení, já cvičila jen doma žádné fitko. To všechno byl přirozený pohyb - jízda na kole, plavání v rybníce ..........
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky.............
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem koukala že kirjin má taky terezku a se stejnámi mírami :-) no je celej tatka :-) momou ja jsem na tom s mírou a váhou stejně jak ty teda jako že mam dole vše a to jsem měla +18kg šlo to hrozně rychle dolu :-) holky ten vtip o paroubkovi a topolankovi je dobrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou- v pohodě... já jsem měla dobré výsledky z toho, když jsem cvičila doma philatese...
Odpovědět
majky: Philatese je moc dobrý cvíčo ;-) baru: +18? To jako fakt? Že Tys měla špatnou váhu :-D
Odpovědět
Tak to je ............... ;-) http://www.mimiangel.cz/image/svatebni_1
Odpovědět
Článek se načítá
No tohle je lepší :-D http://www.mimiangel.cz/image/uz_me_p... ale proč ne
Odpovědět
Profilova fotka
momou-co to je??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nachýlil se dávný čas, za oknem se stmívá. O jednoho míň je nás a nám se pořád stýská.
Odpovědět
Profilova fotka
to je depresivní básnička Zuzi....
Odpovědět
Profilova fotka
Ale pravdivá a krásná.............
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z jiného soudku Beru knížku a jdu na hajzlík, a hle!Na hajzlíku trpajzlík. Trpajzlíku,trpajzlíku co tu děláš na hajzlíku a víte co ten trpajzlík?Nepustil mě na hajzlík. Byl to hajzlík trpajzlík...
Odpovědět
Profilova fotka
mně přijde jako na pohřeb... :-( Asi jsem si ji špatně vyložila...
Odpovědět
Profilova fotka
Sedi mys v rohu, v pasticce ma nohu, sedi tise,obcas pipne, stejne asi brzo chcipne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeden malý eskymáček, eskymačce na to sáh. Eskymačka hoří touhou milovat se chvíli pouhou. Ani si nevrzli svlékli se a umrzli!
Odpovědět
Profilova fotka
Leze brouček po zemi, nese kousek dřívka, šlápl na něj turista, vylezly mu střívka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jedna malá slepička, má jen 4 vajíčka. Vyvedu vás z omylu, brzy skončí na grilu.
Odpovědět
Profilova fotka
On: "Zkusíme dneska večer výměnu pozic?" Ona: "To je dobrý nápad - ty budeš žehlit a já sedět na gauči..."
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D :-D :-D :-D teď jsi mně od rána rozesmála... to jsou lepší básničky !!!! :-) ;-)
Odpovědět
Majky, mě to přijde taky pohřební, ta básnička. Jinak ty obrázky jsou svatební :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dlouholetí manželé tiše sedí u večeře, když se najednou žena postaví a vypálí manželovi pořádnou facku. Manžel se překvapeně ptá: "To za co?" "Za 40 let nekvalitního sexu!" Po chvíli se postaví manžel a také dá manželce řádnou facku. Žena se překvapeně ptá: "A to za co?" "Odkud ty víš, co je kvalitní a co nekvalitní sex?"
Odpovědět
Profilova fotka
"Včera jsme se s manželkou strašně pohádali, ale nakonec přilezla po kolenou." "A co říkala?" "Vylez zpod toho gauče, ty srabe!!!"
Odpovědět
Profilova fotka
Přijede muž nečekaně ze služební cesty. Když vejde do bytu, slyší z koupelny divné hlasy. Vleze si proto v ložnici na skříň a čeká. Po chvíli vejde do místnosti jeho manželka s milencem a skončí rovnou do postele. Milenec jí dá pusu a povídá: "Pusinku jsme si dobře vykoupinkali." Přesune se níž a povídá: "Prsíčka jsme si taky dobře vykoupinkali." Přesune se ještě níž a povídá: "Ale tady jsme se nějak špatně vykoupinkali!" Ženská mu na to odpoví: "Podívej se na skříň, a posereš se taky!" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stěžuje si mladá maminka svému manželovi: Lojzo ani nevíš jak strašná bolest ,je ten porod. Lojza jen odpoví:A to jsi ještě nedostala klackem přes koule.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?