Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hoďte ,mi sem recept na ten nakládanej hermelín!
Odpovědět
Profilova fotka
barca-Šári, já malou zkoukla dneska a má krásné kukadla (mimo to je celá krásná) ale ten kukuč... krásné očička !!! x-) zuzu-pjašátko ňo.. :-D Tak hermoša má rád manža, já ho moc nelúbím... :-p
Odpovědět
Já hermelín miluju, ale jen s brusinkama a nesmí být uzrálej, naloženej mi nechutná.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ráda hermadur a romadur a pepina. Hermelín taky. Naloženej jsem ještě nikdy nejedla.....
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:recept je jednoduchý-koupit hermelín a naložit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D "naložit"... tak já bych ho asi zbila... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj! tak já hermelína moc nemusím :-| Jinak jsem se před chvilkou vrátila z hlídání, měla jsem od rána malýho Honzíka na starosti a krásně jsem ho dvakrát uspala, byl moc hodnej. Já už chci takyyyyyyyyyyyyyy!
Odpovědět
Profilova fotka
zabena-ahoj Boženko !!! Jé, ti závidím, taky bych hlídala až to zdravé není... ale to svoje... :-N Takových je nás tu víc, žejo?! Co budeme dělat??? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko já jdu akorát krmit a mám hrozně dobrý pocit...........
Odpovědět
Profilova fotka
S těma mimčama je to fakt jako v jiném světě, asi vezmem nějaký obchody s novorozencema útokem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vás zase asi na hoďku opustím, jdu si něco zařídit a pak jsem tu jak na koni. Přeju krásný zbytek pracovní doby a Zuzance krásný krmení
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, co práce? Co pohovory, chodíš? Holky, můžete mi některá vysvětlit, co je datum uskutečnění zdanitelného plnění na daňovém dokladu? Já na to vždycky hledím a nevím, co přesně to znamená. Tuším, ale nějakou definici.....
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzi: Ty už máš zas novou fotku ........... mateš mě. 8-)
Odpovědět
A pokud byste některá chtěly, tak tu mám docela dost receptů s hermošem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko-super krmení :-D :-D :-D teď jsem měla 21min rozhovor s macetkou, moc vás pozdravuje ;-) ;-) ;-) mají se krásně
Odpovědět
Zuzi: Doufám, že jsi macetku pozdravovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni ne, nevěděla jsem od koho :-D Volám na Natálku a volám Markétko :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak až budeš s Macetkou zase mluvit, tak ji pozdravuju :-) Papa, loučím se pro dnešek!
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:v sobotu a v neděli se uvidíme........ Měj se krásně beruško
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:mám pro tebe fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jdou Topolánek s Paroubkem po silnici a najednou jim cestu zkříží had. Paroubek hned přiskočí a hada zabije. Topolánek: "Co jsi to udělal? Nemůžeš zničit každého, kdo se nám postaví do cesty. Je demokracie a každý má právo jít svojí vlastní cestou." Jdou dál a najednou začne před nimi poskakovat žába. Topolánek zrychlí a jediným šlápnutím ji rozmáčkne na kaši. Paroubek nechápavě kroutí hlavou: "Ale před chvílí jsi povídal, že každý může jít svou vlastní cestou...!" Topolánek: " Ano, ale mají se plazit a ne si vyskakovat!"
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D :-D :-D :-D :-D :-D to je fakt vtip ze života !!!! To může platit i v manželství ne? Večer ho přečtu drahému :-N
Odpovědět
Ahoj holky, už sem dnes brzo doma :) Ale uklízím binec po víkendu a dělám různé resty :( Takže už mám vydrhnuté svatební boty (na plese dostaly zabrat), použila jsem kartáček na zuby a šlo to super. A teď se mi válí ve vaně svatbní šaty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky:mohlo, zkus to :-D Blani:ty jsi holka čiperná..........nemáš nějakou fotečku z plesu? Mě teď opustili děti, tak jdu uklízet ten čurbes po nich a v 18:30 přijde návštěva s pejskem, jupí x-)
Odpovědět
Zuzi - bohužel, mám jen nějaké kde je mě vidět jen kousek, fotila to kamarádka a nějak nás nestihla vyfotit samotný s M. Nebo asoň jen mě :( A nejsou ty fotky moc kvalitní :(
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda...............ráda bych tě viděla...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme se vrátili z nákupů......utratili jsme zase hrozný peníz za málo jídla....... :-S :-S :-S :-S :-S :-S Teď jdu udělat nějakou véču...V pondělí jdeme s malým k zápisu do školky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku, tak to bohužel funguje.............. Luky byl u zápisu do školy před 14dny =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?