Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevím, zda se to tady už nepsalo, ale Krijin, co sem chodila a měla svatbu hodinu přede mnou na stejném místě má od 12.1 holčičku....... http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
len, jojo, psalo.Dokonce včera nebo kdy jsem sem dávala odkaz na nové fotečky Terezky myslím........ Leni, jak to vidíš s tou nedělí?
Odpovědět
Leni - jojo, víme. To to utíká, co? A já teď četla, že vedeš malýho k zápisu do školy, tak jsem si říkala, že to je borec, ve 4 letech chodit s 6letýma do 1. třídy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi ještě se musím domluvit s Tomem jak to má s pískáním... od pátku začíná play off, tak je budou na zápasy obsazovat vždy SMSkou den předem, podle výsledku zápasu...ale určitě dam vědět....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani teď jsi mě normálně zblbla, že jsem se musela podívat jestli jsem napsala škola nebo školka...... Zuzi, tady je děsně dětí a málo míst, tak půjde až od září.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, podstatné je, že vám to krásně vyšlo, jedno ven druhý dovnitř :-D :-D :-D Dej mi vědět určitě s nedělí, bylo by to fajn.......... Zvoní návštěva, papa zatím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak jakpak se dneska máte? S těmi hermelíny jste mi teda udělaly chutě, nakládaný sice moc nemusím, ale nad tou fotkou od Zuzánka, jak jsou vyskládaný pěkně v řadě, se mi sliny sbíhaly :-D Já se dnes v hospůdce přecpala kuřecím steakem s červenýma fazolema po mexicku s rýží, odpoledne jsme zašly s kámoškou na kafčo a palačinku se zmrzlinou a teď jsem do sebe naprala ještě svíčkovou od tchýně :-N co bych si tak ještě dala? Jinak kontrola dopadla dobře, já i mimi jsme naprosto v pořádku a tak by nemělo nic bránit nedělnímu výletu do Prahy ;-) Už se na vás moc těším.
Odpovědět
Beru - tak to je super, hlavně že jste ok ;-) ;-) Já si hraju s fotkama a dala jsem jich ještě pár do alba příprav, akorát je to foceno teď večer a my nemáme v obýváku pořádné světlo, takže to není úplně to pravé, ale využila jsem, že jsem vytáhla botky a zbyla tu flaška z neděle, co ppila babi s dědem :-D :-D Jo a pro Zuzanka jsem tam dala foto s plesu - moje nehty....ale víte, jak blbě se fotí sami sobě nehty??? :-D Jo a k tomu hermelínu - manža nakládal, včera byl košt a prý dnes budou....takže jsem před chvíli vletěla do komory a nemžu je najít....ai mě zná a někam je zašil :-D Tak jsem aspoň slupla normální hermoš a čekám na M. až dojede z Blavy, ale upřímně....dnes se těším na ten hermoš :-D :-D :-D Ale na něj taky....skoro jak na to jídlo :)
Odpovědět
Jestliže je některá z vás skleslá, vzpomeňte si, že: - jsme krásné pohlaví - nepotřebujeme nosit kravaty. - sedět se zkříženýma nohama nebolí. - jestliže se rozhodneme dělat práci, která je jinak výhradně mužská, jsme průkopnicemi... jestliže se muž rozhodne dělat práci, která je jinak výhradně ženská,je gay. - naše inteligence je srovnatelná s inteligencí jakéhokoliv muže a náš vzhled je lepší - jestliže někoho zabijeme a řekneme, že to bylo v době tzv.menstruačního syndromu, mnohdy se dočkáme zmírnění trestu - náš mozek má stejnou kapacitu jako ten mužský, přestože máme o 6 biliónů neuronů méně ... naše neurony jsou tedy výkonnější - jsme schopny věnovat pozornost více věcem zároveň - vždy víme, kde máme ponožky - manželka prezidenta je nazývána 'první dáma' ... manžel prezidentky je nula v pozadí - pokud se vdáme za následníka trůnu, budeme královny ... jestliže si muž vezme následnici trůnu, stane se jen manželem královny - jestliže jsme podváděny, jsme obětmi ... pokud my podvádíme, oni jsou paroháči - my se rozhodujeme, kolik dětí mít - cítíme, když se v nás dítě pohybuje - vždy víme, že se jedná o naše dítě - máme mateřskou dovolenou - gynekologická prohlídka je příjemnější než vyšetření prostaty - jsme monogamní ... přestože je potřebné vyzkoušet několik mužů, dokud nenalezneme toho, který stojí za to - vždy jsme přítomny narození našich dětí - jsme ozdobami svateb - každý někdy slyšel o inspirující 'múze' - žijeme déle - jsme odolnější vůči bolesti a infekcím - máme méně srdečních problémů - méně se potíme - máme přednost při nástupu do záchranného člunu - jsme citlivější - ženy, které žijí samy, jedí zdravěji - máme mezinárodní den TEDY JSTE OKOUZLUJÍCÍ!
Odpovědět
Profilova fotka
beru:tak to jsem moc ráda a těším se na neděli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo, to je skandálllllllllllllllllllllllllllllll
Odpovědět
Profilova fotka
Muž musí: - zasadit strom, - postavit dům - a zplodit syna. A žena musí: - ten strom zalévat, - ten dům uklízet - a celou dobu vařit pro ty dva pitomce. :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak nic :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak uklizeno už mám, strom (palma) zalitý,....možná se dám do toho stavění....ale dům už máme, co bych tak takhle pozdě večer postavila??? :-D :-D Nebo co a komu??? :-D :-D No nic, jdu radši spát,dobrou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Blani............. :-D :-D :-D Když jdeš spát, co by jsi chtěla postavit jiného než Martina a .....??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem.......... :-D
Odpovědět
Dobré ráno Blani, Zuzi: Moc krásně jste to tu napsaly :-D :-D :-D hned je mi líp. Jinak mám až na šílenou migrénu dobrou náladu. Jsem si stoupla na váhu a ta mi ukázala 57,4 kg, pak jsem si vzala metr a v pase mám 65 cm apřes "boky" (ale je to spíš prdel) mám 97 cm. Jo a výchozí hodnoty před porodem? 56 kg, 65 cm a 96 cm x-) Jinak kdyby Vás zajímalo, kolik to bylo těsně před porodem tak 68kg, břicho nevím, ale hodně moc :-N :-D a zadek 115 cm
Odpovědět
Jé já su blbá, výchozí hodnoty před těhu a ne před porodem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bububu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) nechtělo mi to sem vložit můj ranní pozdrav, tak jsem na to musela s bububu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, tos nás ale vylekala :-.
Odpovědět
Tak holky já se tu chlubím a vy mě tu lekáte, to se dělá? :-D Macet, víš jak jsem se lekla?
Odpovědět
Profilova fotka
beru: Báro prosím ty se nelekej, ještě na to máš čas ;-) :-D momou: Moni ono mi to stále nechtělo vložit hezký pozdrav a jak jsem napsala bububu tak najednou to šlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tě musíme pochválit, už jsi skoro jako před těhu, viď? Já se teda nikdy neměřila, lezu jenom na váhu, tak nebudu mít moc s čím porovnávat (nebo vlastně pro mě bude všechno míň než v těhu :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zlatíčka !!!! macet-Markétko, já myslela, že nás tu strašíš... jak je beruško??? :-) momou-gratuluji k naměřeným hodnotám... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, jka se máte? Myslíte na Markee?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
beru: No já se občas měřím, kdysi jsem chtěla mít jako missky 90/60/90, ale fakt je, že jsou vychrtlý a taky jsem z toho vyrostla :-N A protože mám všechno do pasu, tak je to pro mě důležitý, jinak bych se do toho neoblíkla :-D Blbé je, že se dnes dělá všechno do boků ....... majky: Děkuji a to jím, jak kdybych měla tasemnici :-D
Odpovědět
marketas: jo jo, myslím na Markétku .............. Bohužel myslím, že zítra půjde na sál, ale tak aspoň se bude moct začít snažit a už to určitě bude v pohodě. Lepší teď než ve 20tt. Já vím, zní to hrozně, co? :-( Ale nemyslím to špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Moni tak to jesuper, že jsi se dostala na váhu jako před těhu :-) To musíš být spokojená že? :-) majky: Ahojky Markétko. Nene nestraším :-N Musím se pochlubit ,že včera po 3 měsících jsem měla i oběd :-D Dala jsem si rybí filé s kaší a spapkala to. Sice to byla dětská porce, ale i tak úspěch. No a večer jsem si dala doma 2 chlebíčky, snickers, okurkový salát :-D No ráno jsem vlezla na váhu, jako že bych už mohla něco přibrat a zatím nic. :-N Asi je ještě brzo. Takže snad už to bude s jídlem lepší a půjde to líp a líp. A jak se daří tobě? Už jsi uplně zdravá?
Odpovědět
macet: A jak a to doufám, že ještě něco málo půje dolů na jaře ;-) Doraž ke mě, já Ti nějaké kilčo dám ;-) a nebo Ti pomůžu se vykrmit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?