Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A dost pro dnešek, to stačilo... :-D :-D :-D Ta první báseń je tak na parte, ale bohužel je to tak a nenaděláte nic............
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kdyby vás to zajímalo a chtěly pofoukat bebí, tak mi v noci prasknul ten puchýř a celý se sedřel, tak trpím jako pes...... |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-au, stahují se mi půlky k sobě... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem žádná třasořitka, ale fakt to bojí............bebí má Zuzanka :-.
Odpovědět
Profilova fotka
majky, jinak jesli se tobě stahují půlky, tak to je jako kdyby mě se stahovali palce na rukách...........máš jí tak malinkou, že já tu oporu ani necítím :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, fffůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:díky :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám novinu terka se nám strašně rozkecalamá ze všeho hroznou radost a pořád na mě valí oči a něco mi vykládá takhle intenzivně už druhý den to je švanda :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šári, a takhle to bude už pořád až tě bude bolet hlava :-D :-D :-D Je to prostě šikulka a z tebe mám radost, že ty máš radost, to je krásné.............Gratuluji hrdá maminko
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-Ty jsi fakt díloooooo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D já ti to pofoukám.... tfuj tfuj (to ti spíš poplivávám co?! ) :-N barca-to zřejmě bude brzy mluvit... :-) Je to šikulka.
Odpovědět
Profilova fotka
majky:nevyhrožuj mi!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy já jsem tu chvílu nebyla a vy tu tak nakecáte :-D Jste hodní, že na mě tak myslíte :-) Já jsem teď študovala kočárky a vybavení pro mimi co je třeba. Se mi z těch penízků zatočila hlava :-N Takže se jdu projít alespoň ven, když tu sedím v kanclu na zadku. Třebas něco seženu na mimčo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzi: fůůůůůůůůůůůůůůůůů to foukám bolístku ;-) Barca: Šáry, to je kouzelné x-) jestli ona to nebude ženská, když je tak ukecaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to hnůj........... Mám jet pro lyže mladýmu a nemůžu se ani obléct, natož vykoupat.........
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi :-( Si skoč do lékárny, ať Ti na to něco dají, aby se Ti to třeba nezanítilo nebo tak něco!
Odpovědět
Profilova fotka
Luk se kdysi popálil o pánvičku, kterou chytal, když mu padala.. byla rozpálená i s olejem. Mastil si to kalciovou mastí, ale asi až tak za 2 měsíce se mu to dalo dohromady... :-S
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem z nemocnice doma.Tam to byla rychlovka,udělali mi utz,nic neviděli,poslali mě na krev kvůli zítřejšímu zákroku a dali do ruky papíry,které si mám pročíst a ráno přinést podepsané.Zítra v 6:30hodin nástup v recepci na gyndě a kolem 9hodiny nejdřív bude zákrok.Jsem pátá nebo šestá na řadě,tak uvidíme.Jinak prý mě pustí ještě zítra domu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám panthenol, calciovku, betadine-ten je i dezinfekční.........uvidíme, to bude dobrý, jen se bojím nějakého zánětu atd, protože se strašně špatně hojím......
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, a jak Ti je, beruško? :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, no právě, to není žádná prča. Já se popálila cca před 3 měsíci na zápěstí o troubu, puchýř mi praskl a hodně to bolelo. Ale nemazala jsem to, nechala jsme to volně, jen jsem to měla furt odkryté, aby ta rána "dýchala" a doteď tam mám jizvu a velkej hněděj flek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markee:ahojky, budeš v pořádku, neboj, jen v té hlavičce je potřeba si to srovnat, proč se to stalo.......drž se, budeme na tebe myslet, máme tě rádi beruško naše........
Odpovědět
Marketas,zatím nijak,ale opravdu.Jelikož mám zítra třicátiny a v sobotu mi přijdou všichni popřát(trošku mě rozveselit)tak mám trošku starosti s tim.Je mi to samozřejmě moc líto,ale dostala jsem od holek spousta informací,které mě hodně povzbudili. Když vím,že za 3 měsíce(radši)se budeme moc začít snažit znovu,tak to mě dost uklidnilo.Jinak to víš,vlnu emocí čekám zítra. A hlavně se děsně bojím narkozy a zákroku jako takového.Nikdy jsem neměla sebemenší operaci,takže prostě mám strašný strach ze všeho. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, toho se nezbavíš, já to namazala ráno, ale je třeba to nechat odkryté, aby to seschlo co nejdříve...já při svém štěstí tam budu mít ránu ještě na narozeninách, je to se mnou hrozné
Odpovědět
Markee: Markétko, moc na Tebe myslím a uvidíš, že bude všechno v pohodě a už na příští narozky Vás bude o jednoho drobečka víc ;-)
Odpovědět
Momou,kéž by,bylo by to krásné :-D Snad se zítra ozvu,ale kdyby ne tak sobota nebo neděle to jistí.
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko Monča má pravdu..........třeba budeš v den svých 31. narozenin v porodnici a narodí se ti........třeba Tomášek x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee-musíš už teď bojovat a myslet na své zdravíčko, aby jste mohli co nejdřív začít s nažílkováním...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se tad ymějte krásně, já musím pryč, papa
Odpovědět
ahojky holky hlásím že žiju :-D ale měním práci jinak se mějte na srazících krásně, já nemůžu první mám jinou akci a druhý jsem na horách, ale to už jsem avizovala dřív jinak pro netěhulky http://www.novinky.cz/clanek/160403-d... :-D markee držím palečky na zítřek, bude líp ;-) zuzi foukám na bebí barča Šári Terzka je nádherná x-) držte se pa
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi tak že bych si dnes dala to magnum , co mám v mražáku...??? :-D Japato, že měníš práci...??? Jdeš za lepším?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?