Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... ale tyhle mají moc krásný vršek, moc heké by byly na ples , naopak - černé šaty a bílá krajka ;-) Ten sodek už s mi tak mo cnelíbí, ale vršek joooo
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou krásné, také jsem na ně koukala, ale na můj vkus jsou moc bonbonkovité, moc vrstev, které se k sobě nehodí si myslím...............holčina je pěkná, vybere si krásné šaty-věřím ji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi,jsem prdlá - hold lepší už to nebude :-D Děvčátka,jdu spát asi. Teda chci,... ráda bych byla do vteřiny tuhá... dobrou noc přeji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vás přelouskala, jste toho zase nakecaly vy kecalky :-D
Odpovědět
Dobrou, já taky vypínám pc a jdu se věnovat navrátilci z Bratislavy :-D Prý tam te´d mají zákon, že za tmy nebo špatné viditelnosti musí mít chodci refl.vestu :-N A na přechodech nesmíš ít walkman ano teelfonovat.... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já vám všem přeji krásné sny a papa ráno............
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:jinak je to rozumné v té Bratislavě, ale dosti nepraktické a nepředstavitelné.............papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu také, krásné ránko všem...................
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, jak to, že tu nikdo není????????????????? ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky !!! zuzi-to povlečení je suprovní !!! ;-) A Natálka je jak vaše, nevím proč, ale je vám strašně moc podobná !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím Vás. Doufám, že se máte líp než já!
Odpovědět
Ahoj holky ;-) Tak hezky po pořádku: Zuzi: Natálce to moc sluší, strašně vyrostla, co jsem jí viděla naposledy. Na lyžích Vám to s Vašíkem sluší oběma. A to máš staré šponovky nebo nějaké novější? Já je sháním a nikde je nemají. Dokonce mi jedna drzá prodavačka tvrdila, že ty kalhoty - šusťáky co se prodávají, jsou šponovky. Jarda málem umřel smíchy. Ona totiž vůbec netušila co to šponovky jsou :-D A povlečení je úžasný x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky majky........ To není povlečení, my jsme zhubli oba-tedy já především... :-D :-D :-D :-D :-D Natálka je "naše"dítě, Jirka(tatínek) tvrdí, že jsou to moje a Aleny(mamka) děti
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsme zase on-line......včera jsme istalovali do půlnoci a dnes budeme pokračovat...... Ahoj Zuzanko... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, tak hurá!!!!!!!!!!!!!! ;-) Čauec Zuzi, Mony a Majky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zuzi dekujeme za pochvalu :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lenísku, už se mi stýskalo............ Šári.je krásná prostě ;-) marketas:ahojky..........jak ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, mě takééééé hlavně po tobě.......ještě že jsou ty mobily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to určitě.........nechceš v neděli dorazit s Filípkem do Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D jj, promiň... ale co ty bys chtěla hubnout ty kačko jedna moja !!!! Vypadáš dobře !!!! ;-) len-ahojky chytrá blondýnko, já se o tebe bála, psala jsem Zuzánce, jestli neví, co s tebou je, tak mně informovala, jinak bych asi umřela strachy... Filípkovi bylo už 4 roky??? Páni... toto letí. A co jinak, jak se máš???
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem totiž Zuzík záchranář x-) x-) x-) majky, ty jsi asi špatně koukala celých 6hodin v Brně, viď?Tak se vzpamatuj a podívej se na sebe a podívej se na mě :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, máme se výborně....všichni.... :-D Co je tady nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Co je nového jsem ti psala do IP teď..... macetka je těhulka :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-ty jsi trumpetka !!! Tak za prvé, vůbec se s nikým nesrovnávej, bo každá jsme nějaká a ty vypadáš ještě pořád dobře, co já bych dala za 2 kg navíc ??? A taky je to dědičné, já se po 40-cítce zakulatím jak moje mamča... Jo a holky, včera mi voala mamča že letí s Jarkem (jejím přítelem) do Brazílie... já jim tak závidím... :-) ale moc jim tu dovolenou přeju, aby si odpočinuli... !!! leni-tak to jsem ráda !!!! ;-) :-) Jj no jo Macetka je těhulka a Markee má nějaké problémy... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky:já jsem to psala lenče do IP, je mi markee líto........ Natálka byla čůrat.Slezla z hajzlíku, vzala si štětku, aby za sebou nezanechala stopy asi........pak mi vzala takové ty umělé držáky ze záchodu na gel(mám tam 2ks).4* jsem jí říkala nehrabej se tam, neposlechla, dostala na prdel, zalezla do postýlky a usnula...........jsem zvědavá, v kolik bude vstávat
Odpovědět
ahojky,holky nechci vás nervovat,ale já se začínám klepat.Vím,že pak to půjde na novo a je lepší teď o to přijít než v době,když už ho cítím.Ale mě je dnes děsně.Zítra mě čeká ten utz a opravdu mám strach,že v pátek jdu.Tříská se to ve mě.Krom toho mi začíná být špatně od žaludku(určo nervama) :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markee:je mi to moc líto, že to napíšu, ale počítej s tím, že půjdeš v pátek...........Přesně jak píšeš, buďte rádi, že to přišlo teď, ne později nebo nedejbože až po porodu, příroda si poradila, ty budeš za chvíli fit a Johanka bude čekat s celou rodinou na nový přírůstek do rodiny vaší........... Jsme tu pro tebe, neboj.Myslíme na tebe.Musíš být statečná, zkus usnout, odpočinout si...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-Natálka je malé střívko... je strašně rozkošná a krásná !!! :-) markee-Markétko, ať už napíši cokoliv nezmění to tvoji psychiku a stres, který teď cítíš. Tak se jen drž a snaž se s tím nějak smířit. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markee:tento obrázek jsem dávala kvůli tobě do alba, tady hoi máš znovu... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ten obrázek je krásný Zuzi. Dolehlo to na mě,tak jak jsem se snažila být silná,tak pomalu taju a začínám být normální. Zuzi a Majky,určo se to zlepší,vím to a hlavně musím doufat.Jen mě prostě nenapadalo,že mě to potká. Jako mě v těhu s JOhankou nenepadlo,že nebudu kojit,tak mě nenapadlo,že další mimi nebude v pořádku. Snad při zákroku nepřijdou na dašlí problémy,kvůli kterým se naše snažení opozdí.Ale co,už mě snad nic nemůže překvapit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?